Dziś: środa, 23 października 2019
Imieniny: Marleny, Edwarda, Seweryna

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Informacje
7. Festiwal Chrześcijańskie Granie

Już 26 listopada br. na Arenie Ursynów w Warszawie odbędzie się 7. edycja Festiwalu Chrześcijańskie Granie.Festiwal jest okazją do spojrzenia na talenty chrześcijańskiej sceny muzycznej. Na scenie zobaczymy najlepsze zespoły ostatnich lat. Gwiazdą tegorocznej edycji będzie Gospel Rain – jeden z najstarszych chórów pop-gospelowych w Polsce.

Więcej…

 
Słoiki - Biblijny, Maryjny, Małżeński...

Codzienna porcja Słowa Bożego, kroczenie dzień w dzień z Niepokalaną oraz odkrywanie Boga w Sakramencie Małżeństwa – to trzy podstawowe tematy, które niosą z sobą Słoiki 365 Dni.

Więcej…

 
IV Ogólnopolski Kongres Nowej Ewangelizacji

W dniach 23-26 listopada br. na Jasnej Górze odbędzie się IV Ogólnopolski Kongres Nowej Ewangelizacji. Będzie poświęcony tematyce pracy duszpasterskiej wśród ludzi młodych, a szczególnie przygotowaniu do przyjęcia sakramentu bierzmowania.

Więcej…

 
Rekolekcje Maryjne z o. Jamesem Manjackalem

W dniach od 30. listopada do 3. grudnia br. w CentrumTargowo-Kongresowym w Warszawie będą odbywać się Rekolekcje Maryjne z o. Jamesem Manjackalem – Misjonarzem Miłosierdzia. Spotkanie odbędzie się pod hasłem „Błogosławiona jesteś, któraś uwierzyła, że spełnią się słowa powiedziane ci od Pana”(Łk 1,45).

Więcej…

 
Rusza kolejna edycja Lidera Zachodniopomorskiego

Sekretariat ds. Młodzieży Województwa Zachodniopomorskiego rozpoczyna rekrutację do IV edycji ,,Lidera Zachodniopomorskiego” - autorskiego programu edukacyjnego, stworzonego specjalnie dla młodzieży z województwa zachodniopomorskiego.

Więcej…

 
Katolickie akcje alternatywą dla Halloween

Marsze ku czci Wszystkich Świętych w wielu polskich miastach i Noc Światła w Krakowie - parafie i organizacje katolickie przygotowują na dni poprzedzające kościelną uroczystość Wszystkich Świętych akcje promujące chrześcijański charakter tego święta. Zdaniem inicjatorów takich akcji trzeba wyjaśniać wierzącym, że nie jest to święto duchów i strachu, ale święto radości i modlitwy.

Więcej…

 
Męskie spotkania

Kim jest facet z charakterem? Skąd bierze się osobowość? Słaby charakter to zgorzkniałość, słabość, miałkość i nijakość. Mocny oznacza wyrazistość, spójność, wewnętrzną moc, magnetyzm, barwną osobowość. Którą z tych osób chciałbyś być?

Więcej…

 
Szukasz wolontariusza?

Zapraszamy do skorzystania z oferty Regionalnego Centrum Wolontariatu prowadzonego przez Stowarzyszenie Polites. Szukasz wolontariusza? Tu go znajdziesz lub on znajdzie Twoją organizację. Zamieść ofertę dla wolontariuszy na portalu: www.mojwolontariat.pl.

Więcej…

 
Boom kultu św. Rity - patronki od spraw beznadziejnych

Choć żyła na przełomie XIV i XV w., a św. Tadeusz Juda "zagospodarował" w Polsce modlitwy w sprawach beznadziejnych, od kilkunastu lat niezwykle dynamicznie rozwija się kult św. Rity. W krakowskim kościele ojców augustianów pw. św. Katarzyny Aleksandryjskiej, 22. dnia każdego miesiąca na Msze św. przychodzą tłumy wiernych. Natomiast 22 maja - w dniu wspomnienia liturgicznego świętej, uznawanej za znakomitą orędowniczkę od spraw trudnych i beznadziejnych, gdy podczas Mszy św. w kościele święci się róże – przychodzi kilka tysięcy uczestników.

Więcej…

 
Dziś rozpoczyna się wystawienie Całunu Turyńskiego

Dziś w katedrze w Turynie rozpoczyna się wystawienie Całunu Turyńskiego - płótna, w które, według wielowiekowej tradycji, było owinięte ciało Jezusa Chrystusa po złożeniu w grobie.

Więcej…

 
Harcerska Służba Lednica 2015

Harcerki i harcerze Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej po raz 19. pełnić będą służbę oraz uczestniczyć w modlitewnym spotkaniu nad Jeziorem Lednickim.

Więcej…

 
Festiwal Nowe Spojrzenie 2015

Już w niedzielę 31 maja 2015 r. odbędzie się w Bydgoszczy czwarta edycja Festiwalu Nowe Spojrzenie. To imponujące wydarzenie kulturalne o ogólnopolskim zasięgu: poprzednie trzy edycje zgromadziły łącznie kilkanaście tysięcy uczestników z całego kraju. Festiwal działa na trzech płaszczyznach: koncerty zespołów, konferencje z ludźmi kultury i mediów oraz spotkania z pasjonatami.

Więcej…

 
Ogólnopolski Kongres Nowej Ewangelizacji

W ostatni weekend maja - 28-31 - odbędzie się III Ogólnopolski Kongres Nowej Ewangelizacji. Jego tematem przewodnim będzie: Ewangelizacja środowisk wiejskich, Skarb w roli. Miejscem Kongresu będzie sanktuarium Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Skrzatuszu, na terenie diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej.

Więcej…

 
Europa przygotowuje się na "Noc Kościołów"

Austriacka graficzka Vera Rieder jest autorką projektu wizyjnego na Noc Kościołów, która w tym roku zostanie zorganizowana w różnych krajach Europy 29 maja. Tego dnia wiele kościołów będzie otwartych w nocy, a w niektórych będzie można zobaczyć miejsca zwykle niedostępne dla normalnych zwiedzających. Poza możliwością nawiedzenia świątyń i modlitwy w ich wnętrzu zaplanowane zostaną również rozmaite wydarzenia kulturalne, koncerty, spektakle teatralne, wystawy czy spotkania z ciekawymi ludźmi.

Więcej…

 
Śladami Jana Pawła II – dwudniowy kanał internetowy TVP Regionalna

2 kwietnia rusza specjalny kanał internetowy dedykowany Ojcu Świętemu Janowi Pawłowi II w 10. rocznicę śmierci. W tym unikatowym projekcie TVP Regionalna przypomni najważniejsze momenty pontyfikatu Jana Pawła II, relacje z licznych pielgrzymek i podróży apostolskich do Polski.

Więcej…

 

<< pierwsza 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 73024 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Blog eremicki

www.pustelnica.pl/ - blog eremitki 

Fotogalerie

W Rytmie Serca - warsztaty i koncert uwielbienia

W dniach od 31 maja do 2 czerwca 2019 r....

Przesłanie pokoju - Betlejem w Polsce 2018/2019

Zakończyła się kolejna, trzecia edycja n...

Betlejem w Szczecinie 2019

6 stycznia 2019 r., w święto Trzech Kr&o...

blog ichtis

Facebook