Dziś: czwartek, 30 maja 2024
Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Wielki Post z "Obliczem Jezusa"
Nie mogę wyświetlić obrazka

Czy wiesz, jak wygląda oblicze Tego, który z miłości do Ciebie oddał życie na krzyżu? Jak wygląda spojrzenie Tego, który Cię umiłował? Na platformie Rafael Kino od dzisiaj możesz już zobaczyć przepiękny film "Oblicze Jezusa". Gorąco polecamy! 

Wizerunek Jezusa uwieczniony na Całunie Turyńskim zna wielu, ale ilu z nich rozpozna Całun z Manoppello? To dla Niego ludzie pokonują setki kilometrów, by dotrzeć w niemal nikomu nieznany obszar Włoch, gdzie z niemalże przezroczystego płótna spogląda na nich oblicze pełne miłości.

Czy możemy zobaczyć twarz niewidzialnego Boga? Czy na chuście z Manoppello i Całunie Turyńskim Zbawiciel zostawił nam swój wizerunek? Czy Jezus chciał, byśmy już tu, na ziemi mogli oglądać Boskie Oblicze? W poszukiwaniach odpowiedzi na te pytania pomaga widzowi w filmie m.in. znany aktor Marcin Kwaśny, czy nieoceniony Paul Badde – popularyzator i faktyczny odkrywca dla szerokiego grona wiernych chusty z Manoppello. Ale badanie wizerunków "nie ludzką ręką uczynionych", choć fascynujące, schodzi na dalszy plan, gdy twórcy odkrywają duchową głębię kultu Najświętszego Oblicza.

Widzimy ludzi, którzy dla Oblicza Jezusa odmieniają swoje życie, dokonują wielkich dzieł i z pokorą służą drugiemu człowiekowi. Odkrywamy wielowymiarową duchowość mistyków, którzy budowali ją na szczególnej czci Boskiego Oblicza, świętych, którzy widzieli ogromną wartość w kontemplowaniu twarzy Zbawiciela.

Oblicze Jezusa przestaje być zwykłą filmową historią. Staje się dla widza spotkaniem! Spójrz w oczy Boga, daj się porwać Jego spojrzeniu i poczuć Jego miłość.

Trwa Wielki Post. Niech spotkanie z Obliczem Jezusa będzie dla Ciebie jak rekolekcje!
Już teraz zobacz film "Oblicze Jezusa" na Rafael Kino! Dostęp do filmu na 72h kosztuje 11,99 zł.

 

Obejrzyj film "Oblicze Jezusa".

 

 

 


liczba odsłon: 483 | dodano: 2024-03-07 13:12:15

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

XX Marsz dla Życia przeszedł ulicami Szczecina!

Ulicami miasta już po raz 20 przemaszero...

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - warsztaty tematyczne

Uczestnicy tegorocznych Archidiecezjalne...

blog ichtis

Facebook