Dziś: niedziela, 21 lipca 2024
Imieniny: Andrzej, Wiktor, Daniel

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Myślibórz 2009
Dni Młodych 2009 - znamy datę!

Nasi redaktorzy przeprowadzili supertajne śledztwo;) I już wiemy! Kolejne Archidiecezjalne Dni Młodych odbędą się w Myśliborzu w dniach 1-3 maja 2009 r. Świetnie prawda?! Dzielimy się z Wami tą informacją już dziś, abyście zarezerwoali sobie czas w napiętych terminarzach.

Więcej…

 
Orędzie Benedykta XVI na XXIV ŚDM

Przedstawiamy orędzie Benedykta XVI na XXIV Światowy Dzień Młodzieży, który w tym roku obchodzimy w diecezjach. Będziemy je rozważać podczas naszych Archidiecezjalnych Dni Młodych. Miłej lektury! :)

Więcej…

 
Hasło ADM 2009

Jako młodzi ludzie mamy  prawo i obowiązek poszukiwania. Podążamy za różnymi celami, które nie zawsze okazują się dla nas dobre. Gdy rozbijamy się o pustkę i rozczarowanie często popadamy w rozpacz. Gdzie szukać nadziei? BÓG - to jedyna nadzieja, która nas nie opuści! Dlatego też, hasłem tegorocznych Dni Młodych w naszej Archidiecezji będą słowa: "Nadzieja w Bogu".

Więcej…

 
Symbol Dni Młodych

Pamiętacie historię Noego? Może traktujemy ją jak bajeczkę, ale przekazuje nam ona wiele prawdy o Bogu i o nas samych. Bóg nie pozwala nam tonąć w rozpaczy i smutku. On jest początkiem i końcem nadziei. On daje nadzieję. Gdy Noe wraz ze swoją rodziną opuszcza pokład Arki i dotyka stopą suchej ziemi wie, że to Bóg zatroszczył się o niego i dał mu nadzieję na przyszłość. Symbolem tej nadziei i znakiem  przymierza Boga z człowiekiem stała się tęcza, która zabłysnęła na niebie.

Więcej…

 
Program Dni Młodych 2009

W tym artykule znajdziesz szczegółowy program Dni Młodych. Podobnie jak rok temu zapraszamy Was do udziału w wielu ciekawych warsztatach, programie artystycznym, kulturalnym oraz turystycznym. I najważniejsze - nie zabraknie wspólnych posiłków na zielonej trawce ;) oraz czasu na modlitwę: w ciszy, w uwielbieniu oraz podczas codziennej Eucharystii.

Więcej…

 
Ruszyły zapisy!!!

Z radością informujemy, że ruszyły ZAPISY internetowe na tegoroczne Archidiecezjalne Dni Młodych! Rejestracja grup znajduje się pod adresem: www.zapisy.ichtis.info Dołącz do nas! Zgłoś się do swojego duszpasterza lub katechety. Jednak zanim się zapiszesz przeczytaj ten artykuł w całości.

Więcej…

 
Peregrynacja krzyża Światowych Dni Młodzieży po polskich diecezjach

Krzyż Światowych Dni Młodzieży, przekazany młodym w 1983 r. przez Jana Pawła II, będzie peregrynował w maju i czerwcu po polskich diecezjach. Uroczyste przekazanie krzyża polskiej młodzieży nastąpi 22 kwietnia w Watykanie. Krzyż i ikona ŚDM będą nam towarzyszyły podczas Archidiecezjalnych Dni Młodych!

Więcej…

 
Przesłanie loga Dni Młodych

Tematem XXIV ŚDM obchodzonego w tym roku w diecezjach jest zdanie zaczerpnięte z Nowego Testamentu: „Złożyliśmy nadzieję w Bogu żywym” (1 Tm 4,10). To zdanie będzie rozważane podczas najbliższych Dni Młodych w Myśliborzu. Zostało ono streszczone w haśle: „Nadzieja w Bogu”.

Więcej…

 
Krzyż i Ikona Światowych Dni Młodzieży w Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej

Dnia 22 kwietnia 1984 r., na zakończenie obchodów Nadzwyczajnego Jubileuszu Odkupienia, Jan Paweł II podarował młodym Krzyż Roku Świętego, który pielgrzymuje razem z nimi na drogach świata.

Więcej…

 
Film o Krzyżu i Ikonie ŚDM

Zachęcamy do obejrzenia filmu pt. "Jan Paweł II i Krzyż Światowych Dni Młodzieży", przygotowanego przez Papieską Radę ds. Świeckich. Krzyż ŚDM będziemy gościć będziemy podczas Dni Młodych. O możliwość otrzymania filmu zapytaj swojego duszpasterza lub katechetę.

Więcej…

 
Warsztaty

Znana jest już lista warsztatów, w których będziecie mogli uczestniczyć podczas tegorocznych Dni Młodych. Każdy uczestnik może wybrać dla siebie jeden warsztat, w którym będzie uczestniczył dwa razy w ciągu trwania całego programu DM. Liczba miejsc na każdy warsztat jest ograniczona, decyduje więc kolejność zapisów. Aby ułatwić Ci wybór opisaliśmy każdy z 24. warsztatów. Zobacz sam i wybierz warsztat dla siebie!

Więcej…

 
Program City Tour

Jednym z punktów programu Dni Młodych jest City Tour. Jest to szereg spotkań, m.in.: rekreacyjnych, turystycznych oraz duchowych zaproponowanych przez miasto i parafie w Myśliborzu. Każdy sam może wybrać jak chce spędzić sobotnie popołudnie (od godz. 15:30).

Więcej…

 
Start!

Piątkowy poranek 1 maja pobudził nas do działania! Od 8 rano działała recepcja, w której zgłaszały się grupy przyjeżdżające z całej archidiecezji. Grupa medialna zapewniała Wam stałe i najszybsze informowanie o wydarzeniach! Zapraszamy do oglądania zdjęć, filmów wideo, czytania relacji etc.

 
Dni Młodych - Uczestnicy!

Dziękujemy!!! W tegorocznych Dniach Młodych w Myśliborze wzięło udział ok 1000 uczestników: młodych z różnych parafii, księży, sióstr zakonnych, katechetów i opiekunów. Bez Was nie było by tak pięknie! :)

 
Fotogalerie

Dodaliśmy 495 zdjęć. W naszych fotogaleriach znajdują się już zdjęcia ze wszystkich 3 dni programu Dni Młodych. Kolejne zdjęcia są ciągle dodawane. Kliknij TUTAJ.

 

<< pierwsza 1  2   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 15926 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2024 - foto

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z A...

XX Marsz dla Życia przeszedł ulicami Szczecina!

Ulicami miasta już po raz 20 przemaszero...

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

blog ichtis

Facebook