Dziś: środa, 23 października 2019
Imieniny: Marleny, Edwarda, Seweryna

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Rekolekcje młodzieżowe
Rekolekcje dla młodzieży w czasie ferii zimowych 2019

Zapraszamy młodzież z Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej na bezpłatne rekolekcje organizowane w okresie szkolnych ferii zimowych. W dniach 28 stycznia - 9 lutego 2019 r. odbędzie się 5. serii rekolekcji. Serie rekolekcyjne odbędą się w trzech miejscach: Niechorzu, Myśliborzu i Trzęsaczu. Do udziału w rekolekcjach zapraszamy młodzież, chłopców i dziewczęta, ze szkół podstawowych klas z VII i VIII oraz uczniów pierwszych klas szkół ponadpodstawowych.

Więcej…

 
Uwielbienie Boga tańcem

Serdecznie zapraszamy na rekolekcje połączone z uwielbieniem Boga tańcem pt. „Nadać życiu Boży rytm”. Rekolekcje odbędą się w dniach od 15 do 18 lutego br. w Domu Rekolekcyjnym „Lubuski Nazaret” w Kęszycy Leśnej, 70 km od Zielonej Góry.  

Więcej…

 
Wakacje: rekolekcje i Tatry

Siostry Uczennice Krzyża zapraszają dziewczęta i młode kobiety (16-35 lat) na dwie serie rekolekcji z chodzeniem po górach, które odbędą się w dniach 16-22 lipca 2017 r. oraz w dniach 8-14 września w Kościelisku w Tatrach. Tematem rekolekcji będą: rozeznawanie, wybory, dojrzałość i decyzje.

Więcej…

 
Rekolekcje z wędrowaniem po górach

Siostry Uczennice Krzyża zapraszają studentki i kobiety pracujące z różnych stron Polski na wrześniowe rekolekcje z wędrowaniem po górach pt. "Na skałę zbyt dla mnie wysoką wprowadź mnie" (Ps 61, 3b).

Więcej…

 
Kobiece Zasłuchanie w Słowo

Zapraszamy kobiety pełnoletnie, które chcą słuchać Boga w ciszy na Kobiece Zasłuchanie w Słowo, które odbędzie się w dniach 5-7 lutego 2016 r. w Domu Rekolekcyjnym św. Józefa w Szczecinie-Golęcinie.

Więcej…

 
Kongres Liturgicznej Służby Ołtarza - Chrzest; początek i brama wiary

Zgromadzenie Towarzystwa Chrystusowego dla Polonii we współpracy z Duszpasterstwem Służby Liturgicznej Archidiecezji Poznańskiej organizują XI Kongres Liturgicznej Służby Ołtarza. Odbędzie się on w Poznaniu, w Domu Głównym chrystusowców w dniach 25-30 sierpnia 2015 roku.

Więcej…

 
Rekolekcje internetowe "Jezus w wielkim mieście"

Zapraszamy do słuchania i oglądania internetowych rekolekcji wielkopostnych pt. "Jezus w wielkim mieście" prowadzonych przez ks. Roberta Wielądka i ks. Łukasza Żaka. Materiał publikujemy dzięki życzliwości telewizji internetowej Razem.tv.

Więcej…

 
Wielkopostne skupienie w Marianowie

Dla tych, co nie chcą żyć iluzją, ale razem z tym, który jest Prawdą - Księża Chrystusowcy zapraszają na wielkopostne skupienie pt. "Wiara bez iluzji", które odbędzie się w dniach 13-15 marca br. w Marianowie.

Więcej…

 
Dni skupienia dla dziewcząt u Sióstr Augustianek

Siostry Augustianki kilka razy w roku organizują dni skupienia dla dziewcząt w swoim klasztorze na ul. Skałecznej w Krakowie. To czas spotkania, zatrzymania się przy Panu Bogu, przemyślenia tego co nurtuje. Na najbliższe spotkanie pt. „Idziemy do Boga nie drogą, lecz… miłością” zapraszają w dniach 13-15 lutego br.

Więcej…

 
Droga Adama i Ewy

W dniach 2-5 stycznia 2015 r. Siostry Uczennice Krzyża zapraszają studentów i młodzież pracującą do Czmońca na rekolekcje o męskości i kobiecości pt. „Droga Adama i Ewy”.

Więcej…

 
Dni skupienia z lectio divina

Księża Chrystusowcy zapraszają na dni skupienia z lectio divina dla młodzieży męskiej szkół ponadgimnazjalnych, studentów i młodzieży pracującej, które odbędą się w Poznaniu. – W oparciu o Ewangelię według św. Marka sięgniemy do wielkich pragnień i pytań, które nie zawsze kończą się wielkimi wyborami i odpowiedziami – zachęcają organizatorzy.

Więcej…

 
Rekolekcje dla dziewcząt z Siostrami Augustiankami

W dniach 17-19 października br. Siostry Augustianki z Krakowa zapraszają na rekolekcje dla dziewcząt pt. „Czy najprostsze jest zawsze najtrudniejsze?”. Rekolekcje będą czasem spotkania, zatrzymania się przy Panu Bogu, przemyślenia tego co nurtuje.

Więcej…

 
Jego Słowo jest ogniem

Duszpasterstwo Powołań Księży Chrystusowców na dobry początek roku szkolno-akademickiego zaprasza na spotkanie ze Słowem Bożym w lectio divina razem ze św. Markiem. W dniach 10-12 października zapraszają młodzież męską szkół ponadgimnazjalnych, studentów i młodzież pracującą do Międzyzdrojów.

Więcej…

 
Rekolekcje ignacjańskie - Fundament

Siostry ze zgromadzenia Jezusa Miłosiernego przy Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Myśliborzu zapraszają na rekolekcje ignacjanskie pt. „Fundament”, które odbędą się w dniach 14-20 lipca br. Są jeszcze wolne miejsca!

Więcej…

 
Rekolekcje dla dziewcząt

Siostry Uczennice Krzyża zapraszają dziewczęta, które pragną rozeznać swoje powołanie na rekolekcje z indywidualnym prowadzeniem, które odbędą się w dniach 12-19 lipca br. w Świnoujściu-Przytorze. Spotkanie odbędzie się pod hasłem "Nabierz ducha - czyli - oddech wiary".

Więcej…

 

<< pierwsza 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 62387 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Blog eremicki

www.pustelnica.pl/ - blog eremitki 

Fotogalerie

W Rytmie Serca - warsztaty i koncert uwielbienia

W dniach od 31 maja do 2 czerwca 2019 r....

Przesłanie pokoju - Betlejem w Polsce 2018/2019

Zakończyła się kolejna, trzecia edycja n...

Betlejem w Szczecinie 2019

6 stycznia 2019 r., w święto Trzech Kr&o...

blog ichtis

Facebook