Dziś: sobota, 15 czerwca 2024
Imieniny: Jolanta, Wiola, Wit

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Rekolekcje młodzieżowe
Rekolekcje Wielkopostne 2024 - online

Zapraszamy do udziału w internetowych rekolekcjach wielkopostnych 2024 pt. "Ile Kościoła w Kościele?", które głosi biskup Artur Ważny. Kolejne odcinki będą ukazywały w poniedziałki i czwartki Wielkiego Postu. Już dziś zobacz video zapowiedź rekolekcji!

Więcej…

 
"w Oczekiwaniu" - internetowe rekolekcje adwentowe

Zdążyliśmy się już przyzwyczaić do tego, że profeto.pl, które od lat przez cały rok ma do zaoferowania różne formy video z cyklu 180 i 360 Sekund, na adwent i wielki post szykuje coś ekstra. Tym razem jest to opowieść o Kobietach Starego Testamentu. Produkcja została zrealizowana w Ziemi Świętej.

Więcej…

 
Uwielbienie Boga tańcem

Serdecznie zapraszamy na rekolekcje połączone z uwielbieniem Boga tańcem pt. „Nadać życiu Boży rytm”. Rekolekcje odbędą się w dniach od 15 do 18 lutego br. w Domu Rekolekcyjnym „Lubuski Nazaret” w Kęszycy Leśnej, 70 km od Zielonej Góry.  

Więcej…

 
Wakacje: rekolekcje i Tatry

Siostry Uczennice Krzyża zapraszają dziewczęta i młode kobiety (16-35 lat) na dwie serie rekolekcji z chodzeniem po górach, które odbędą się w dniach 16-22 lipca 2017 r. oraz w dniach 8-14 września w Kościelisku w Tatrach. Tematem rekolekcji będą: rozeznawanie, wybory, dojrzałość i decyzje.

Więcej…

 
Rekolekcje z wędrowaniem po górach

Siostry Uczennice Krzyża zapraszają studentki i kobiety pracujące z różnych stron Polski na wrześniowe rekolekcje z wędrowaniem po górach pt. "Na skałę zbyt dla mnie wysoką wprowadź mnie" (Ps 61, 3b).

Więcej…

 
Kobiece Zasłuchanie w Słowo

Zapraszamy kobiety pełnoletnie, które chcą słuchać Boga w ciszy na Kobiece Zasłuchanie w Słowo, które odbędzie się w dniach 5-7 lutego 2016 r. w Domu Rekolekcyjnym św. Józefa w Szczecinie-Golęcinie.

Więcej…

 
Kongres Liturgicznej Służby Ołtarza - Chrzest; początek i brama wiary

Zgromadzenie Towarzystwa Chrystusowego dla Polonii we współpracy z Duszpasterstwem Służby Liturgicznej Archidiecezji Poznańskiej organizują XI Kongres Liturgicznej Służby Ołtarza. Odbędzie się on w Poznaniu, w Domu Głównym chrystusowców w dniach 25-30 sierpnia 2015 roku.

Więcej…

 
Rekolekcje internetowe "Jezus w wielkim mieście"

Zapraszamy do słuchania i oglądania internetowych rekolekcji wielkopostnych pt. "Jezus w wielkim mieście" prowadzonych przez ks. Roberta Wielądka i ks. Łukasza Żaka. Materiał publikujemy dzięki życzliwości telewizji internetowej Razem.tv.

Więcej…

 
Wielkopostne skupienie w Marianowie

Dla tych, co nie chcą żyć iluzją, ale razem z tym, który jest Prawdą - Księża Chrystusowcy zapraszają na wielkopostne skupienie pt. "Wiara bez iluzji", które odbędzie się w dniach 13-15 marca br. w Marianowie.

Więcej…

 
Dni skupienia dla dziewcząt u Sióstr Augustianek

Siostry Augustianki kilka razy w roku organizują dni skupienia dla dziewcząt w swoim klasztorze na ul. Skałecznej w Krakowie. To czas spotkania, zatrzymania się przy Panu Bogu, przemyślenia tego co nurtuje. Na najbliższe spotkanie pt. „Idziemy do Boga nie drogą, lecz… miłością” zapraszają w dniach 13-15 lutego br.

Więcej…

 
Droga Adama i Ewy

W dniach 2-5 stycznia 2015 r. Siostry Uczennice Krzyża zapraszają studentów i młodzież pracującą do Czmońca na rekolekcje o męskości i kobiecości pt. „Droga Adama i Ewy”.

Więcej…

 
Dni skupienia z lectio divina

Księża Chrystusowcy zapraszają na dni skupienia z lectio divina dla młodzieży męskiej szkół ponadgimnazjalnych, studentów i młodzieży pracującej, które odbędą się w Poznaniu. – W oparciu o Ewangelię według św. Marka sięgniemy do wielkich pragnień i pytań, które nie zawsze kończą się wielkimi wyborami i odpowiedziami – zachęcają organizatorzy.

Więcej…

 
Rekolekcje dla dziewcząt z Siostrami Augustiankami

W dniach 17-19 października br. Siostry Augustianki z Krakowa zapraszają na rekolekcje dla dziewcząt pt. „Czy najprostsze jest zawsze najtrudniejsze?”. Rekolekcje będą czasem spotkania, zatrzymania się przy Panu Bogu, przemyślenia tego co nurtuje.

Więcej…

 
Jego Słowo jest ogniem

Duszpasterstwo Powołań Księży Chrystusowców na dobry początek roku szkolno-akademickiego zaprasza na spotkanie ze Słowem Bożym w lectio divina razem ze św. Markiem. W dniach 10-12 października zapraszają młodzież męską szkół ponadgimnazjalnych, studentów i młodzież pracującą do Międzyzdrojów.

Więcej…

 
Rekolekcje ignacjańskie - Fundament

Siostry ze zgromadzenia Jezusa Miłosiernego przy Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Myśliborzu zapraszają na rekolekcje ignacjanskie pt. „Fundament”, które odbędą się w dniach 14-20 lipca br. Są jeszcze wolne miejsca!

Więcej…

 

<< pierwsza 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 77717 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2024 - foto

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z A...

XX Marsz dla Życia przeszedł ulicami Szczecina!

Ulicami miasta już po raz 20 przemaszero...

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

blog ichtis

Facebook