Dziś: czwartek, 18 stycznia 2018
Imieniny: Piotr, Małgorzata

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Kobiece Zasłuchanie w Słowo
Nie mogę wyświetlić obrazka

Zapraszamy kobiety pełnoletnie, które chcą słuchać Boga w ciszy na Kobiece Zasłuchanie w Słowo, które odbędzie się w dniach 5-7 lutego 2016 r. w Domu Rekolekcyjnym św. Józefa w Szczecinie-Golęcinie.

Spotkanie poprowadzą Siostry Uczennice Krzyża oraz ks. Wojciech Zimny - dr teologii, ojciec duchowny AWSD w Szczecinie, od wielu lat posługujący w rekolekcjach Lectio Divina. Koszt uczestnictwa wynosi 150zł. W tej cenie organizatorzy zapewniają wszystkie posiłki, pokoje 2-3 os., pościel i ręczniki.

Zgłoszenia są przyjmowane do 28 stycznia br. Zgłoszenia prosimy przesyłać e-mailowo: s.anetasara@gmail.com - wpisując w temacie „Zasłuchanie dla kobiet”. W wiadomości podajemy: imię i nazwisko, wspólnotę, jeśli do takiej należymy, telefon kontaktowy, adres e-mail. Po potwierdzeniu przyjęcia zgłoszenia dokonujemy wpłaty zaliczki w wysokości 50 zł lub całej kwoty za uczestnictwo - 150zł. Numer konta zostanie podamy w potwierdzeniu przyjęcia zgłoszenia. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Zasłuchanie w Słowo będzie się odbywało w Domu Rekolekcyjnym św. Józefa (Szczecin-Golęcino) przy ul. Strzałowskiej 26a. Dojazd z PKP Szczecin-Główny tramwajem nr 6, wysiadamy na przystanku „Strzałowska” i dalej idziemy pieszo pod górę ok. 10 min. Spotkanie rozpocznie się w piątek o 19.00 kolacją. Pierwszego dnia w planie nie jest przewidziana Eucharystia - można uczestniczyć w Eucharystii o godz. 18.00 w kościele parafialnym obok domu rekolekcyjnego. Zasłuchanie w Słowo zakończy się w niedzielę ok. godz. 14.00. Prosimy, żeby bez poważnej przeszkody uczestniczyć od początku do końca.

Uczestnicy rekolekcji wyrażają zgodę na zachowanie ciszy od piątku wieczora aż do niedzielnego przedpołudnia. Prosimy zabrać ze sobą: Pismo Święte (nie używamy aplikacji w telefonie komórkowym), notatnik, zmienne obuwie i suche ciastko do kawiarenki.

Szczegóły oraz więcej informacji pod nr. tel.: 506 545 006 (s. Sara).


liczba odsłon: 648 | dodano: 2016-01-11 11:30:37

Komentarze

Dodaj swój komentarzDobre strony

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Blog eremicki

www.pustelnica.pl/ - blog eremitki 

Fotogalerie

Betlejem w Szczecinie 2018

Fotorelacja z charytatywnego koncertu ko...

Koncert 2TM2,3 i Maleo Reggae Rockers

18 listopada br. o godz. 18.00 w Klubie...

Nocne czuwanie młodych w Bazylice Archikatedralnej w Szczecinie

20 października 2017 r. w Bazylice Archi...

blog ichtis

Facebook