Dziś: poniedziałek, 27 maja 2024
Imieniny: Juliusz, Magdalena, Jan

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Rekolekcje młodzieżowe
Rekolekcje młodzieżowe ferie 2008 r. - Trzęsacz nad Bałtykiem

Rekolekcje były zaadresowana do lektorów. Odbyły się one w dniach od 11 do 14 lutego 2008 r. w Trzęsaczu nad Bałtykiem. Zdjęcia z tych rekolekcji zamieszczamy w dziale fotogalerie. Przeczytaj także świadectwa w tym artykule.    

Więcej…

 
Rekolekcje młodzieżowe ferie 2008 r. - Świnoujście

Rekolekcje odbyły się w Domu Sióstr Maryi Niepokalanej w dniach od 11 do 14 lutego 2008 r. w Świnoujściu. Rekolekcja te były zaadresowane do dziewcząt. Zobacz zdjęcia z rekolekcji!      

Więcej…

 
Rekolekcje młodzieżowe ferie 2008 r. - Myślibórz

Rekolekcje odbyły się w domu formacyjnym Sióstr Jezusa Miłosiernego w dniach od 18 do 21 lutego 2008 r. w Myśliborzu. Były one zaadresowane do dziewcząt i chłopców. Zobacz zdjęcia w fotogalerii.    

Więcej…

 
Rekolekcje młodzieżowe ferie 2008 r. - Szczecin

Rekolekcje odbyły się od 15 do 18 lutego 2008 r. w Archidiecezjalnym Domu Rekolekcyjnym w Szczecinie. Rekolekcje te były zaadresowane do dziewcząt i chłopców. Przeczytaj świadectwa uczestników rekolekcji i zobacz zdjęcia w dziele fotogaleria.    

Więcej…

 
Rekolekcje młodzieżowe ferie 2008 r. - Szczecin

Rekolekcje odbyły się w Archidiecezjalnym Domu Pielgrzyma na osiedlu Słonecznym w dniach od 12 do 15 lutego 2008 r. w Szczecinie. Na tą serię rekolekcji zaprosiliśmy dziewczęta. Przeczytaj świadectwa uczestników i zobacz zdjęcia w dziele fotogaleria.        

Więcej…

 
Rekolekcje w Tatrach - ferie 2008

„Potem wyszedł na górę i przywołał do siebie tych, których sam chciał” (Mk 3,13). Wróciliśmy z gór. Kilka dni spędzonych pod szczytami Tatr… Co przyniosły te dni, co zostawiły po sobie? Nie jestem pewien, czy ci, którzy wsiadali w niedzielne popołudnie do pociągu, uświadamiali sobie, że są trochę podobni do uczniów, których powołał Jezus.

Więcej…

 
Rekolekcje „Narty z Jezusem”

Pierwszy tydzień tegorocznych ferii zimowych, dla młodzieży z parafii  pw. św. Bonifacego w Barlinku, upłynął jako czas spędzony na niecodziennym wyjeździe, bo rekolekcjach połączonych z nauką jazdy na nartach.

Więcej…

 
Dominikańska stopa na szczecińskiej ziemi – spotkanie dla dziewcząt w Korytowie k. Choszczna

Nie ma naszego domu zakonnego na ziemi szczecińskiej, ale od czasu do czasu biały habit Sióstr Dominikanek pojawia się w tych stronach. Kilka razy do roku organizujemy spotkania dla dziewcząt i pokonujemy kilkaset km, by dotrzeć do Korytowa koło Choszczna. Ostatnie spotkanie miało miejsce w dniach 30 kwiecień – 4 maja 2008 roku. W rozważaniach towarzyszyła nam historia biblijnego Dawida z Pierwszej Księgi Samuela. Zobacz zdjęcia.

Więcej…

 
Czym są rekolekcje?

Rekolekcje są okazją do wyciszenia się oraz zastanowienia nad sobą i swoim życiem przed Bogiem i wraz z Nim. To szansa, by spotkać Jezusa, poznać Go, pokochać;

Więcej…

 
19-22 styczeń 2009 r. "Kochaj mnie!". Rekolekcje dla dziewcząt

Ferie zimowe to czas odpoczynku, nabrania sił. Taki to czas został podarowany dziewczętom naszej archidiecezji. Do Trzęsacza na rekolekcje przyjechały 24 dziewczyny w wieku ponadgimnazjalnym. Stwierdziły, że zainteresował je temat rekolekcji: Jak kochać i być kochaną.

Więcej…

 
Rekolekcje w Karmelu

Zgromadzenie Sióstr Karmelitanek Dzieciątka Jezus zaprasza na rekolekcje i skupienia, które odbędą się w Siemiatyczach oraz Łodzi.

Więcej…

 
Rekolekcje liturgiczne

Diecezjalna Diakonia Liturgiczna Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej po raz kolejny organizuje rekolekcje liturgiczne. Podczas ferii zimowych w województwie lubuskim młodzi ludzie będą mogli wziąć udział  w rekolekcjach KODAL.

Więcej…

 
Rekolekcje o rozeznawaniu powołania

To rekolekcje dla tych, którzy poszukują swojego miejsca w życiu i planie Bożym i dla tych, którzy już wybrali, by się w swojej decyzji utwierdzić. Propozycja adresowana jest do młodzieży męskiej: studentów, uczniów klas maturalnych i przedmaturalnych.

Więcej…

 
Rekolekcje dla dziewcząt

Siostry Uczennice Krzyża zapraszają dziewczęta na rekolekcje, które odbędą się w dniach 30 stycznia - 4 lutego 2010 r. w Trzęsaczu.

Więcej…

 
Wiosenne dni skupienia z Dominikankami

Zapraszamy wszystkie chętne dziewczęta uczące się w gimnazjum, szkole średniej oraz te, które ją skończyły, studentki oraz dziewczęta pracujące na wiosenne dni skupienia.

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednie 3  4  5  6  7  8  9  10  11  12   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 77339 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

XX Marsz dla Życia przeszedł ulicami Szczecina!

Ulicami miasta już po raz 20 przemaszero...

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - warsztaty tematyczne

Uczestnicy tegorocznych Archidiecezjalne...

blog ichtis

Facebook