Dziś: niedziela, 21 lipca 2024
Imieniny: Andrzej, Wiktor, Daniel

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Myślibórz 2008
Logo Archidiecezjalnych Dni Młodych - Myślibórz 2008

Trwają intensywne prace organizatorów i wolontariuszy, którzy wkładają swój czas i wysiłek by czekające nas w maju Archidiecezjalne Dni Młodych okazały się dla nas dobrym spotkaniem. Opracowano już logo! Zobacz sam! Logo nawiązuje do orędzia papieskiego. Ponadto składa się na nie wiele symboli.

Więcej…

 
Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Myśliborzu

1 sierpnia 1993 r. J. E. Ks. Arcybiskup Marian Przykucki uroczyście wniósł do klasztoru w Myśliborzu relikwie św. Faustyny. Tego dnia kościół i klasztor jego dekretem zostały wyniesione do rangi SANKTUARIUM MIŁOSIERDZIA BOŻEGO, by przybywający pielgrzymi mogli doświadczyć jak dobry jest Bóg, jak jest zatroskany o każdego człowieka.

Więcej…

 
OŚWIADCZENIE RODZICÓW OSOBY NIEPEŁNOLETNIEJ

OŚWIADCZENIE RODZICÓW OSOBY NIEPEŁNOLETNIEJ UCZESTNICZĄCEJ W DNIACH MŁODYCH ARCHIDIECEZJI SZCZECIŃSKO-KAMIEŃSKIEJ

Więcej…

 
Regulamin Dni Młodych w Myśliborzu

Uczestników Dni Młodych w Myśliborzu prosimy o zapoznanie się z Regulamin Archidiecezjalnych Dni Młodych

Więcej…

 
Druki pomocne do zapisów na Dni Młodych

Zamieszczamy w załączniku tabelę, w której można zebrać dane uczestników przed wprowadzeniem do systemu, kwestionariusz osobowy dla uczestnika, na którym może dostarczyć niezbędne dane, a także oświadczenie rodziców, oraz listę warsztatów gotową do wydrukowania.

 
Lista warsztatów - Dni Młodych w Myśliborzu

Każdy uczestnicy tegorocznych Dni Młodych może wziąć udział w jednym z 22. warsztatach tematycznych. Warsztaty prowadzone będą przez animatorów kultury, wolontariuszy, zespoły muzyczne, aktorów oraz pracowników różnych placówek oświatowych. Zobacz listę warsztatów wraz z ich szczegółowym opisem. Każdy z uczestników w czasie rejestracji wybiera jeden z podanych warsztatów.

Więcej…

 
Dni Młodych - Myślibórz 23-25.05.2008

Zapraszamy wszystkich na Archidiecezjalne Dni Młodych, które odbędą się w dniach od 23 do 25 maja 2008 r. w Myśliborzu. Zgodnie z tradycją minionych lat zapraszamy wszystkich do współtworzenia tego wydarzenia.

Więcej…

 
Myślibórz City Tour - 15.15 Sobota

W czasie Dni Młodych w sob. 24 maja br. młodzi będą mogli wziąć udział w różnych spotkaniach. Prezentujemy zestawienie spotkań, z których można skorzystać o godz. 15.15 w sob. w czasie Dni Młodych. Zapraszamy serdecznie.

Więcej…

 
Aktualny program Dni Młodych - Myślibórz 2008

Hasło tegorocznych Dni Młodych odbywających się w Myśliborzu brzmi: Wyzwolić moc świadectwa! Już dziś pragniemy zaprosić młodych naszej archidiecezji do uczestnictwa w tym wydarzeniu. Przeżycia kilku dni wraz z innymi młodymi chrześcijanami. Znamy już program tegorocznego Święta Młodych, w którym prócz chwil refleksji, modlitwy i katechezy czy wykładów oferujemy koncerty zespołów chrześcijańskich oraz elementy kulturoznawcze. Zobacz sam! :)        

Więcej…

 
NOWE - Informacje - Dni Młodych w Myśliborzu

Na tegoroczne Dni Młodych serdecznie zapraszamy do Myśliborza, w dniach od 23 do 25 maja 2008 r. Spotkanie to będzie koncentrować się na haśle „WYZWOLIĆ MOC ŚWIADECTWA”, które nawiązuje do orędzia Benedykta XVI na XXIII Światowy Dzień Młodych pt. Duch Święty zstąpi na was, otrzymacie moc i będziecie moimi świadkami (Dz 1,8).

Więcej…

 
Dni Młodych - Zapisy - Zakończone

Serdecznie dziękujemy wszystkim którzy zapisali swoje grupy na Dni Młodych. Do Myśliborza przyjedzie 1065 osób zorganizowanych w 75 grupach. ZOBACZ FILM O DNIACH MŁODYCH

Więcej…

 
Dni Młodych - Filmy z każdego dnia

Niedziela NOWY! po kolejne filmy kliknij "więcej"

Więcej…

 
Świadectwa z DNI MŁODYCH

Zbieramy świadectwa uczestników Dni Młodych. Wyślij świadectwo na e-mail: info@ichtis.info Dzięki niemu wiele osób będzie mogło ubogacić się nowym Duchem. Zapraszamy. Nowe w dziale "Świadectwa"

Więcej…

 
Fotorelacje z Dni Młodych

Nasi fotografowie podczas Dni Młodych zrobili ponad 4000. Zapraszamy do oglądania 10 galerii. Galerie są aktualizowane - dodajemy nowe zdjęcia. Aby zobaczyć już dodane galerie kliknij TUTAJ Fotografowali: Janusz Bujalski, Joanna Witych, Magdalena Halak, Jakub Dąbroś, Ewa Sitarek

 
Konkurs z

Serdecznie zaprasiliśmy wszystkich uczestników Dni Młodych do udziału w internetowym konkursie z nagrodami. Aby wygrać atrakcyjne nagrody wystarczyło wysłać swoją odpowiedź na nasz adres mailowy.

Więcej…

 

<< pierwsza 1  2   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 15954 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2024 - foto

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z A...

XX Marsz dla Życia przeszedł ulicami Szczecina!

Ulicami miasta już po raz 20 przemaszero...

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

blog ichtis

Facebook