Dziś: poniedziałek, 25 września 2023
Imieniny: Aurelia, Władysław, Kamil

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Co będzie?
Jedyny koncert w Polsce - The Blessing Tour w Gliwicach

Już 8 listopada o godz. 18.30 na scenie PreZero Arena Gliwice będziemy mieli okazję posłuchać jedynego w Polsce koncertu podczas europejskiej trasy The Blessing Tour. Przed nami wyjątkowy wieczór uwielbienia, wspaniałej muzyki i jedności. Kari Jobe, Cody Carnes i Martin Smith – bilety na koncert w Gliwicach w ramach The Blessing Tour Europe już dostępne.

Więcej…

 
Jim Caviezel o filmie Sound of Freedom

Zapraszamy do posłuchania nagrania Jima Caviezela, którego znacie z odtwórcy roli Jezusa w “Pasji” Mela Gibsona. Tym razem odtwórca głównej roli mówi o filmie Sound of Freedom.

Więcej…

 
Polska premiera filmu Sound of Freedom

Sound of Freedom/Dźwięk Wolności - o tym filmie piszą różnie. Jedni, że to najbardziej oczekiwana premiera w Polsce (Interia.pl), inni, że Hollywood boi się tej historii (Gość Niedzielny). Najczęściej pojawia się jednak opinia, że powinien go zobaczyć każdy. Film opowiada prawdziwa historię Tima Ballarda, byłego agenta rządowego USA, który rezygnuje z pracy, aby poświęcić życie ratowaniu dzieci przed losem gorszym niż śmierć.

Więcej…

 
Filmowe spotkania o tematyce religijnej

Serdecznie zapraszamy do udziału w seansach filmowych o tematyce religijnej. Najbliższe seanse odbędą się 9 września (tj. sobota) o godz. 12.00 i 17.45. Wspólnie obejrzymy wyjątkowy film pt. "Ulmowie - błogosławiona rodzina". Kolejne seanse odbędą się 7 października, podczas których obejrzymy film pt. "Raport Pileckiego".

Więcej…

 
"Raport Pileckiego" w kinach od 1 września!

„Raport Pileckiego” to długo oczekiwany film inspirowany wydarzeniami z życia Witolda Pileckiego - jednego z największych polskich bohaterów. W kinach już od 1 września! 

Więcej…

 
Makulatura na misje

Pomóżmy misjonarzom katolickim w ich trudnej pracy ewangelizacyjnej. Szczecin jest kolejnym miastem, które chce pospieszyć z pomocą potrzebującym, dlatego wszystkich ludzi dobrej woli zapraszamy do udziału w tej akcji. Zachęcamy do informowania o kolejnej akcji „Makulatura na misje”, która odbędzie się w dniach 22-24 września przy wyznaczonych kościołach.

Więcej…

 
Kinowy przebój już na DVD!

Poznaj niesamowite historie ludzi, którym przytrafił się cud za wstawiennictwem św. Józefa! Film pt. "Opiekun" jest już dostępny na DVD i do obejrzenia online. Kto jeszcze nie widział albo chce komuś sprawić niesodziankę w postaci dobrego kina - gorąco polecamy! 

Więcej…

 
Forum Młodych "Ogień z Nieba" 2023

18 listopada 2023 r. Fundacja Life Surfers zaprasza na kolejną edycję Forum Młodych "Ogień z Nieba" - całodniowego wydarzenia muzyczno-modlitewno-ewangelizacyjnego na ponad 1000 osób. Wydarzenie skierowane jest do osób młodych, w szczególności do uczniów ostatnich klas szkół podstawowych i licealistów ze Szczecina i okolic. Tegoroczne spotkanie odbędzie się pod hasłem: "Rozkazał ciemnościom, by zajaśniały światłem" (2 Kor 4, 6).  

Więcej…

 
Ojciec Kolbe nie wszystkim znany – wybór wspomnień

14 sierpnia przypada rocznica śmierci o. Maksymiliana Kolbe – świętego, patrona naszych trudnych czasów, męczennika, kapłana, wizjonera, przedsiębiorcy, prekursora, gorliwego Rycerza Niepokalanej. To już o nim wiemy. Jakim jednak widzieli i odbierali go ludzie mu współcześni, żywi świadkowie jego obecności? Dalsza rodzina, koledzy ze szkolnej ławki, pierwsi współbracia, przełożeni, biskupi? Jaki był naprawdę? Czym się wyróżniał, co go charakteryzowało? Jak dorastał do słynnego aktu heroizmu, do świętości? 

Więcej…

 
Holy game! Najgłośniejsza premiera tego lata!

Autorska grupa młodych twórców pod wodzą jednego z najpopularniejszych tiktokowych influencerów - uwielbianego przez młodzież, docierającego ze swoimi postami do milionów odbiorców ks. Sebastiana Picura - napisała powieść Holy Game o młodzieży i dla młodzieży. Książka jest głęboko zakorzeniona w rzeczywistości współczesnego świata i ma wartościowe przesłanie.

Więcej…

 
Bliżej siebie, bliżej innych - jak zatroszczyć się o potrzeby swoje i innych?

Ważne jest dla Ciebie budowanie bliskich relacji i szukasz sposobów, które Cię w tym wesprą? Masz dość częstych kłótni, nieporozumień i zależy Ci na dialogu i współpracy? Chcesz wiedzieć, jak mówić o tym, co dla Ciebie ważne i jednocześnie zadbać o relację? Zapraszamy do obejrzenia video konferencji.

Więcej…

 
Nie jesteś sam. Jak ustrzec się przed poczuciem samotności?

Rozejrzyj się dokoła – być może jesteś teraz w otoczeniu ludzi, robiąc coś, co lubisz i jeszcze w Twojej krwi krążą endorfiny po przebytym biegu. Może właśnie czujesz dumę, radość i spełnienie. Może obok tego jest też jakieś ukłucie w sercu, bo nie odnajdujesz się w 100% w tym środowisku. 

Więcej…

 
Partnerzy, Sponsorzy i Darczyńcy Dni Młodych Wolin 2023

Dni Młodych Wolin 2023 zrealizowaliśmy wspólnie dzięki życzliwości i wsparciu naszych Partnerów i Sponsorów: Gmina i Miasto Wolin, Fundacja Szczecińska, Województwo Zachodniopomorskie - Pomorze Zachodnie, Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Szczecinie, Dom Medialny Święty Wojciech, Przedsiębiorstwo Budowlane Calbud, Krajowa Grupa Spożywcza - Cukrownia Kluczewo, Europejski Fundusz Rozwoju Wsi PolskiejGospodarstwo Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej, DOM INWEST Sp.J. Eugeniusz i Teresa Japtok, Piekarnia&Cukiernia Asprod, Biblioteka Publiczna Gminy Wolin. Wydarzenie odbyło się pod patronatem honorowym: Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego Olgierda Geblewicza, Wojewody Zachodniopomorskiego Zbigniewa Boguckiego oraz Zachodniopomorskiej Kurator Oświaty Katarzyny Koszewskiej.

Więcej…

 
ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego święta młodych podczas Archidiecezjalne Dni Młodych Wolin 2023 to także pierwsza gwiazda programu rozrywkowo-kulturalnego, czyli koncert zespołu Siewcy Lednicy! Fotorelacja z naszej wspólnej zabawy podczas koncertu na Scenie Głównej na Błoniach w Wolinie (piątek, 9 czerwca, godz. 18.00). Dziękujemy za Waszą radość, tańce, śpiew i entuzjazm! Jesteście niesamowici!

Więcej…

 
ADM Wolin 2023 - warsztaty tematyczne

Uczestnicy tegorocznych Archidiecezjalne Dni Młodych Wolin 2023 wzięli udział w 28. różnych warsztatach tematycznych m.in.: baristyczne, eko-świece, ekologiczne, ewangelizacyjne, fotograficzne, graffiti, gry logiczno-matematyczne, kulinarne, liturgiczne, malarskie, muzyczne, taneczne, żeglarstwo regatowe itp. Warsztaty prowadzone były przez animatorów kultury, wolontariuszy oraz pracowników różnych placówek oświatowych.

Więcej…

 

<< pierwsza 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 36271 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - obiad i Plac przed Biblioteką

Gościnne progi Biblioteka Publiczna Gmin...

ADM Wolin 2023 - Msza Święta i rozpoczęcie spotkania

Święta, święta i po świętach... Ale mamy...

blog ichtis

Facebook