Dziś: piątek, 12 kwietnia 2024
Imieniny: Juliusz, Zenon, Wiktor

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Co będzie?
Życie nie zna granic - Marsz dla Życia 2024

Zapraszamy na XX szczeciński Marsz dla Życia pod hasłem "Życie nie zna granic", który odbędzie się 14 kwietnia o godz. 15.00 na Jasnych Błoniach. Będziemy świadczyć o tym, że dla nas - uczestników tego spotkania - wartość życia każdego człowieka, bez względu na okoliczności, jest bezgraniczna!

Więcej…

 
Wiosna w Fundacji Małych Stópek!

Fundacja Małych Stópek trwa w przygotowaniach do XX szczecińskiego Marszu dla Życia. Spotkamy się razem już 14 kwietnia o godz. 15 na Jasnych Błoniach. W tym roku hasło marszu brzmi "Życie nie zna granic", a ulicami miasta poniesiemy przepisaną przez uczniów szczecińskich szkół adhortację św. Jana Pawła II „Ecclesia in Europa”.

Więcej…

 
"Przysięga Ireny" - zmieniaj świat swoją odwagą!

"Przysięga Ireny" to prawdziwa historia oparta na faktach z życia Ireny Gut-Opdyke, która z narażeniem życia ratowała Żydów ukrywających się po likwidacji getta. To przejmująca opowieść o zachowaniu człowieczeństwa w nieludzkich czasach II wojny światowej. Premiera w polskich i amerykańskich kinach już 19 kwietnia.

Więcej…

 
Filmowe spotkania o tematyce religijnej

Serdecznie zapraszamy do udziału w seansach filmowych o tematyce religijnej. Najbliższe seanse odbędą się 13 kwietnia (tj. sobota) o godz. 12.00 i 17.45. Wspólnie obejrzymy wyjątkowy film pt. "Jestem tylko woźnym". Kolejne seanse odbędą się 11 maja, podczas których obejrzymy film pt. "Matka Teresa".

Więcej…

 
Makulatura i nakrętki na misje

Pomóżmy misjonarzom katolickim w ich trudnej pracy ewangelizacyjnej. Szczecin jest kolejnym miastem, które chce pospieszyć z pomocą potrzebującym, dlatego wszystkich ludzi dobrej woli zapraszamy do udziału w tej akcji. Zachęcamy do informowania o kolejnej akcji „Makulatura i nakrętki na misje”, która odbędzie się w dniach 26-28 kwietnia przy wyznaczonych kościołach i szkołach w Szczecinie.

Więcej…

 
Wielki Post z "Obliczem Jezusa"

Czy wiesz, jak wygląda oblicze Tego, który z miłości do Ciebie oddał życie na krzyżu? Jak wygląda spojrzenie Tego, który Cię umiłował? Na platformie Rafael Kino od dzisiaj możesz już zobaczyć przepiękny film "Oblicze Jezusa". Gorąco polecamy! 

Więcej…

 
Rekolekcje Wielkopostne 2024 - online

Zapraszamy do udziału w internetowych rekolekcjach wielkopostnych 2024 pt. "Ile Kościoła w Kościele?", które głosi biskup Artur Ważny. Kolejne odcinki będą ukazywały w poniedziałki i czwartki Wielkiego Postu. Już dziś zobacz video zapowiedź rekolekcji!

Więcej…

 
Weekend powołaniowy w AWSD

Zastanawiasz się jak wygląda życie w seminarium duchownym? Przyjedź na weekend powołaniowy i sprawdź! Weekendy powołaniowe zaadresowane są do młodzieży męskiej od pierwszej klasy szkoły średniej. W trakcie weekendu uczestnicy będą mogli uczestniczyć wspólnie z klerykami w życiu seminaryjnym.

Więcej…

 
Misterium Pasyjne 2024

Klerycy i alumni Arcybiskupiego Wyższego Seminarium Duchownego w Szczecinie, uczniowie Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego w Szczecinie i przyjaciele zapraszają na Misterium Pasyjne 2024.

Więcej…

 
Fundacja Małych Stópek wciąż w akcji!

Początek roku obfitował w kilka bardzo obiecujących podsumowań działań Fundacji Małych Stópek. Zarówno w akcję "Paczuszka dla maluszka", "TAK nieWIELE", jak i "Paczkę dla ubogiego" zaangażowało się dużo więcej osób niż w ubiegłych roku. Przed Małymi Stópkami kolejne wyzwania - czy możemy liczyć na Wasze wsparcie?! 

Więcej…

 
1,5% podatku dla Teatru EXIT

Jeśli bliskie są Wam teatr i muzyka, a przede wszystkim osoby niepełnosprawne, to serdecznie zachecamy do wsparcia Teatru EXIT poprzez możliwość przekazania 1,5% podatku w tegorocznym rozliczeniu, dla tej niezwykłej grupy aktorów!

Więcej…

 
Powołany 2 - w kinach od 1 marca!

"Powołany 2" to kontynuacja internetowego hitu filmowego, który stał się fenomenem w sieci i dotarł do milionów widzów na całym świecie. Tym razem powraca na wielkim ekranie w gwiazdorskiej obsadzie. Gorąco polecamy i zapraszamy do kin już od piątku, 1 marca.

Więcej…

 
ARISE. Koncert, jakiego jeszcze nie było!

Na trzech koncertach na scenie, ramię w ramię, staną obok siebie dwie znakomite ekipy: Hillsong London Worship i NiemaGotu. Nad Wisłą jak grzyby po deszczu wyrastają wieczory uwielbienia, a trzy ubiegłoroczne koncerty (Michael W. Smith, Hillsong United i Kari Jobe z przyjaciółmi) zgromadziły w hali Areny Gliwice tysiące ludzi z całego kraju i okazały się prawdziwym strzałem w dziesiątkę.

Więcej…

 
Zapraszamy do Wielkopostnych Porządków

Rozpoczęliśmy Wielki Post - czas wyciszenia i modlitwy. Jest to również doskonała okazja, aby dać coś od siebie drugiemu człowiekowi bezinteresownie i z serca. Jeśli szukasz takiej okazji, to jako Fundacja Małych Stópek pragniemy Ci zaproponować udział w 4. edycji akcji „Wielkopostne Porządki”. 

Więcej…

 
Sound of Freedom już na RafaelKino.pl

Zobacz film, który otwiera oczy i porusza  serca! "Sound of Freedom. Dźwięk wolności" już dostępny online na platformie Rafael Kino.

Więcej…

 

<< pierwsza 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 38675 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - warsztaty tematyczne

Uczestnicy tegorocznych Archidiecezjalne...

ADM Wolin 2023 - obiad i Plac przed Biblioteką

Gościnne progi Biblioteka Publiczna Gmin...

blog ichtis

Facebook