Dziś: wtorek, 21 września 2021
Imieniny: Hipolit, Mateusz, Daria

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Muzyka
Arkadio i #NieprzeciętnyŚwięty

Arkadio tuż po wydaniu swojej ostatniej płyty w maju, mając na uwadze czas, w którym ciężko jest koncertować, swoją energię skierował na stworzenie serii nowych utworów o prawdziwie nieprzeciętnych osobach.

Więcej…

 
Nowa piosenka od #zostańwewspólnocie

Laboratorium Wiary jest wspólnotą, którą stanowi młodzież Ruchu Rodzin Nazaretańskich. Są twórcami oraz koordynatorami akcji #zostańwewspólnocie, którą prowadzą na swoim kanale na Facebook’u. Akcja rozpoczęła się 5 kwietnia i nadal trwa! 

Więcej…

 
S. Janina: gdyby Bóg nosił świeckie imię, to nazywałby się "Przypadek"

Na naszym kanale na YouTubie, ukazał się kolejny video wywiad. Tym razem, mieliśmy okazję porozmawiać z niezwykle barwną postacią. Siostra Janina znana jest przede wszystkim z przeróbki utworu "Despacito", którą śpiewaliśmy na pielgrzymakch. Dzisiaj, siostra zakonna może pochwalić się teledyskami do autorskich utworów, a także debiutancką płytą! 

Więcej…

 
Konkurs Non Stop CCM - rozstrzygnięty!

Jury Międzynarodowego Konkursu Non Stop CCM wyłoniło zespół, który zasłużył na tytuł Muzycznego Odkrycia Roku Współczesnej Muzyki Chrześcijan. To wspaniałe, że pomimo tego wszystkiego co nas otacza, Muzyka Chrześcijan ma się bardzo dobrze. 

Więcej…

 
„Zajmij się mną” - debiutancki album Siostry Janiny

22 maja 2020 r. ukazał się na rynku debiutancki album Siostry Janiny zatytułowany „Zajmij się mną”. Na płycie znajduje się 10 piosenek utrzymanych w stylu modern vintage – połączenie muzyki pop z folkiem, country, country bluesem, soulem i bluegrassem. W warstwie tekstowej, w charakterystyczny dla siebie sposób, poruszane są kwestie egzystencjalne i duchowe. Z jednej strony traktują o ludzkiej, wewnętrznej walce, o marzeniach, lęku, nieakceptacji siebie a z drugiej o odwadze, tęsknocie i miłości. 

Więcej…

 
Nie mów matkom, że siedzą w domu!

Specjalnie z okazji Dnia Matki, Arkadio przygotował klip do utworu "Siedzą w domu" dedykowanego właśnie matkom. W nowym klipie chrześcijańskiego rapera Arkadio – gościnnie - Ewa Novel. 

Więcej…

 
Kasia Moś w emocjonującym klipie Arkadio - "Schować pod skorupę"

Dziś premiera najnowszego singla Arkadio - "Schować pod skorupę" - z gościnnym udziałem Kasi Moś, poprzedzającego nadchodzącą płytę rapera pt. "Gdy nie widzi nikt".

Więcej…

 
Siostra Janina w akcji #zostanwdomu

W ramach internetowej akcji #zostanwdomu Siostra Janina przygotowała akustyczną wersję utworu „Zajmij się mną”. Okres Świąt Wielkanocnych to czas wyciszenia i oczekiwania (Wielka Sobota), a następnie święto zwycięstwa Chrystusa nad grzechem i śmiercią. W dobie koronawirusa, pozostańmy w domach i ten czas przeżywajmy duchowo.  

Więcej…

 
Pieśń Sprawiedliwości - premiera nowego utworu zespołu niemaGOtu

Alleluja, Chrystus zmartwychwstał! My zaś z tej okazji przedstawiamy najnowszy efekt pracy zespołu niemaGOtu pt. "Pieśń Sprawiedliwości". W załączeniu także tekst utworu oraz słowo komentarza jego autora.

Więcej…

 
Mietek Szcześniak o piosence „Święty gapa” i Moście Do Nieba

- Nie spotkałem dotąd polskiej piosenki, która byłaby dedykowana ludziom nieprzebojowym, niebystrym, nieszybkim, nieśmiałym, niewinnym. Znalazłem tę opowieść w tytule wiersza “Święty gapa” księdza Jana Twardowskiego i postanowiłem, że stanie się refrenem mojej piosenki. Piosenka ta bardzo podoba się dzieciom, również tym, które mieszkają w dorosłych.

Więcej…

 
Arkadio i Maleo upoMINAją – zobacz klip

Światło dzienne ujrzał klip do utworu upoMINA z gościnnym udziałem Darka Malejonka. To drugi utwór z płyty Arkadio&Miczu - „NaCZYNIE”. W drugim utworze który znajdziemy na krążku, duet Arkadio&Miczu wraz z Maleo nawołują do zmiany życia i powrotu na drogę kierowania się sercem i życiowego uporządkowania, w nawiązaniu do uczynku miłosierdzia względem duszy - „grzeszących upominać”. 

Więcej…

 
Zaufam Ci – najnowszy singiel Angeliki Jędrzejowskiej

Prezentujemy Wam najnowszy singiel Angeliki Jędrzejowskiej pt. „Zaufam Ci”, będący kolejną zapowiedzią jej projektu płytowego! 

Więcej…

 
Antyaborcyjny teledysk muzyczny "Mamo"

Teledysk do antyaborcyjnej piosenki pod tytułem „Mamo” - utwór jest skierowany do kobiet, które z jakichkolwiek powodów rozważają lub będą rozważać dokonanie aborcji. Piosenka pt. „Mamo” została napisana w formie rozmowy poczętego dziecka z matką - zawiera ważne przesłanie o wartości i pięknie życia oraz o dramatycznych skutkach aborcji dla kobiety, która jej dokonuje. Jednocześnie muzyczna forma utworu, czyli rap, pozwala mieć nadzieję, że trafi on do młodych ludzi, a tym samym zawarte w nim przesłanie również do nich dotrze. 

Więcej…

 
Ty dajesz WOLNOŚĆ! - nowy klip od Michała Króla

Niedawno światło dzienne ujrzał klip do utworu Michała Króla. “WOLNOŚĆ” to radosny, energiczny kawałek, który porywa w pełne roztańczenia uwielbienie.

Więcej…

 
Hip-hopowa profilaktyka w setkach szkół - wywiad z prowadzącymi

"Nie zmarnuj swojego życia” to najpopularniejszy hip-hopowy projekt profilaktyczny w kraju. Dwaj raperzy w ciągu sześciu lat odwiedzili ponad 400 000 uczniów w szkołach i ośrodkach. Jakie mają przemyślenia dotyczące polskiej młodzieży? Zapraszamy do krótkiego wywiadu z Łukaszem Bęsiem i Jonatanem Blankiem. 

Więcej…

 

<< pierwsza 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 39365 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

Czuwanie Młodych ze św. Józefem

W piątek, 19 lutego br., w kościele para...

Święto Niepodległości 2020 w Szczecinie

Środowiska Patriotyczne - organizatorzy ...

Szczecin u stóp Krzyża 2020

Za nami druga edycja ogólnopolskiej akcj...

blog ichtis

Facebook