Dziś: sobota, 21 października 2017
Imieniny: Urszuli, Celiny, Hilarego

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Muzyka
Arkadio i Litza rzucają w PRZEpaść!

Mocny obraz do mocnego utworu to najkrótszy opis nowego teledysku Arkadio – „PRZEpaść”. Rockowy charakter utworu podkreślił swoim udziałem frontman zespołu Luxtorpeda - Litza. Premiera to pierwsza zapowiedź albumu „NaCZYNIE”, który ukaże się nakładem nowej wytwórni RTCK Muzyka. 

Więcej…

 
Youtuberzy walczą z Lazy Monsterem – nowy teledysk Rymcerzy

Lazy Monster to postać nieznana z imienia, mimo że każdy z nas spotyka się z nim codziennie. Zdaniem Bęsia, DjYonasa (Rymcerzy) i rapera Zeusa, to on jest przyczyną lenistwa wśród młodzieży. W najnowszym teledysku widzimy jak monstrum atakuje znanych youtuberów: Ravora, Cyber Mariana oraz ekipę MaturaToBzdura.

Więcej…

 
TU – Totalne Uwielbienie

Ukazał się najnowszy teledysk Mateusza Mate.O Otremby do piosenki pt. „Chrystus panuje”. To pierwszy singiel zapowiadający płytę Mate.O/TU pt. „Król Wszechświatów”, która jest w sprzedaży od 8 czerwca! Inspiracją do napisania tekstu był Psalm 93.

Więcej…

 
Premiera: TGD - Pierwsza gwiazda

Teledysk promujący trasę koncertową "Betlejem w Polsce" jest już gotowy! Kto chce obejrzeć? Grupa TGD powraca ze specjalną, świąteczną piosenką "Pierwsza gwiazda". W nagraniach udział wzięli liczni goście – m.in. Natalia Kukulska, Marika, Kuba Badach, Mietek Szcześniak, Piotr Cugowski i Natalia Niemen. 

Więcej…

 
Siervas – Confía en Dios, czyli o zaufaniu Bogu!

"Siervas" to hiszpański zespół muzyczny składający się z 11. sióstr zakonnych. W tej piosence Siostry śpiewają o zaufaniu Bogu mimo, że czasy współczesne takiej postawie nie sprzyjają. Słowa piosenki są również wezwaniem do tego, aby podnieść swój wzrok, bo jest z nami nasz Pan, który śmierć pokonał przez Zmartwychwstanie.

Więcej…

 
AmenBand dla ŚDM Kraków 2016

2 listopada 2014 r. w PR III Polskiego Radia oraz w programie "Miedzy ziemią a niebem" TVP 1 miała miejsce premiera najnowszej płyty zespołu AmenBand "Reaktywacja". Płyta jest cegiełką na rzecz projektu Bilet dla Brata w ramach ŚDM Kraków 2016 oraz dzieło ewangelizacji poprzez muzykę realizowane wśród młodzieży przez Fundację im. Andrzeja Cudzicha.

Więcej…

 
Premiera singla "Życie"

26 kwietnia o godzinie 19.00 odbyła się internetowa premiera singla „Życie”. Utwór promuje płytę ​"Możesz więcej", najnowszy krążek​krakowskiego franciszkanina o. Łukasza Buksy OFM​. Płyta​ jest częścią ogólnopolskiego projektu konferencji i koncertów kierowanych do młodzieży gimnazjalnej i licealnej. Na płycie gościnnie występują raperzy Arkadio i Kolah. Tego samego dnia pod adresem www.buksalukasz.pl została uruchomiona strona projektu.

Więcej…

 
Benedyktynki w czołówce listy przebojów "Billboardu"

Siostry benedyktynki Maryi Królowej Apostołów od kilku lat podbijają świat chorałem gregoriańskim, renesansową polifonią i klasycznym repertuarem kościelnym. Ich najnowszy album z muzyką wielkanocną (Easter at Ephesus) utrzymuje się na pierwszej pozycji listy pisma "Billboard" wśród utworów tradycyjnej muzyki klasycznej. Jest też bestsellerem w internetowej księgarni Amazon.

Więcej…

 
Cztery Pory Życia - Pro-Life

W trosce o ukazanie wartości człowieka i jego życia od poczęcia do naturalnej śmierci w Pelplinie powstało Oratorium „4 Pory Życia - Pro life”. Kompozycja została napisana przez młodzież i studentów z zespołów "Na cały Głos" z Pelplina, który działa przy diecezjalnym Radiu Głos oraz "Nieboskłonni" z Tczewa, który działa przy parafii św. Maksymiliana Kolbego.

Więcej…

 
Nowy teledysk rapującego kleryka

Adam Bilski, kleryk wrocławskiego seminarium nagrał właśnie teledysk do rapowej piosenki pt: „Dzięki Bogu i...”. „Jest to dziękczynienie Bogu, ludziom i wielu sytuacjom, dzięki którym odkryłem Jego obecność w moim życiu. Pragnę się podzielić tym teledyskiem, by inni ludzie odkryli to, że Bóg działa w ich życiu, nawet pośród wielu zawirowań” – mówi kl. Adam. W utworze opowiada m.in. o wychowaniu przez głuchych rodziców.

Więcej…

 
Nowy teledysk Patrycji Markowskiej do filmu o aniołach

Patrycja Markowska zadebiutowała na wielkim ekranie w filmie "Piąte: nie odchodź" Katarzyny Jungowskiej. Obraz ten opowiada o nastoletniej dziewczynie, która jest przekonana, że rozpoznała swojego Anioła Stróża. W obsadzie zobaczymy też Grażynę Szapołowską, Łukasza Simlata, Daniela Olbrychskiego i utalentowaną aktorkę młodego pokolenia – Michalinę Olszańską. Prezentujemy oficjalny teledysk Patrycji Markowskiej do tytułowej piosenki „Piąte: nie odchodź”. Film pojawi się w kinach 13 marca. 

Więcej…

 
"Mocni w wierze" – najlepszą chrześcijańską płytą 2014 r.

Debiutancki album muzyczny zespołu „Mocni w wierze” uznany został za najlepszy w 2014 roku w plebiscycie portalu „Chrześcijańskie Granie”. Kilkudziesięcioosobowa grupa „miłośników muzyki i Boga” z Olsztyna wykonuje tak zwaną muzykę uwielbieniową, dzieląc się z innymi swoją pasją, radością i wiarą podczas wyjątkowych koncertów, pełnych multimedialnej scenografii, efektów dźwiękowych i wizualnych.

Więcej…

 
Narkotyki, modlitwa, wyzwolenie w mrocznym klipie Poisona

Autentyczna historia narkomana, który dzięki bożej interwencji kończy z nałogiem, to motyw przewodni teledysku Poisona do utworu „Choćby nam mówili”. Premiera odbyła się 15 grudnia - prawie 3 lata po publikacji jego ostatniego mixtape'a.

Więcej…

 
Wyznanie wiary w rytmie hip-hopu!

Po przesłuchaniu dwudziestu utworów następuje minuta ciszy. Co ukryte jest po niej? To bonus, który znaleźli tylko nieliczni koneserzy tego typu "smaczków" dodanych do płyty. Utwór jest inspirowany wyznaniem wiary. „Niech ludzie wiedzą, niech to dotrze do wielu, to moje Credo, więc słuchaj Izraelu...”

Więcej…

 
Kolędowo-pastorałkowa płyta Golec uOrkiestry już „złota”

W ciągu zaledwie trzech tygodni od ukazania się nowy album Golec uOrkiestry, będący rejestracją koncertu kolęd i pastorałek w bazylice na Jasnej Górze, osiągnął status złotej płyty. W Polsce warunkiem uzyskania przez płytę tej kategorii jest osiągnięcie przez nią progu sprzedaży w wysokości 15 tys. egzemplarzy CD.

Więcej…

 

<< pierwsza 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 24578 | dodano: 0000-00-00 00:00:00Dobre strony

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Blog eremicki

www.pustelnica.pl/ - blog eremitki 

Fotogalerie

VII Metropolitalny Konkurs Papieski

7 czerwca 2017 r. w sali konferencyjnej ...

ADM Goleniów 2017 - koncert TGD

Fotoreportaż z koncertu ewangelizacyjno-...

ADM Goleniów 2017 - Marsz Biało-Czerwony

W Dniu Flagi, w ramach programu Dni Młod...

blog ichtis

Facebook