Dziś: niedziela, 22 października 2017
Imieniny: Halki, Filipa, Przybysława

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Muzyka
Nowy dzień Porozumienia

Najnowszy teledysk zespołu Porozumienie – "Nowy dzień" już na YouTube! Od dziś można oglądać drugi w karierze, oficjalny i profesjonalny klip pt. "Nowy dzień".

Więcej…

 
Rzeka Dzieciństwa

Najnowszy album Maleo Reggae Rockers „Rzeka Dzieciństwa" jest wydarzeniem niespotykanym i zupełnie wyjątkowym na rodzimym rynku muzycznym – oto zespól nagrał materiał, na który składają się jego autorskie wersje piosenek największych polskich muzycznych mistrzów wszechczasów –Niemena, Grechuty, Nalepy, Krajewskiego i innych.

Więcej…

 
Pieśń o ziemi

Serdecznie zapraszamy członków wspólnot, stowarzyszeń i ruchów kościelnych Archidiecezji Szczecińsko – Kamieńskiej do udziału w tradycyjnym już dla Szczecina koncercie plenerowym Opery na Zamku dedykowanym "Tym, którzy nie powrócili z morza...". 10 czerwca 2011 Cmentarz Centralny w Szczecinie, godz. 22.00.  Serdecznie zapraszamy!

Więcej…

 
"Oczekiwanie" już w sprzedaży

Debiutancka płyta zespołu for VIP "Oczekiwanie" już w sprzedaży! Płyta wydana w maju 2011 przez Wydawnictwo DR do nabycia m.in. w sklepie www.ccm.pl. Zapraszamy do zapoznania się z płytą:

Więcej…

 
Cztery pory roku

Ogród dendroligiczny w Przelewicach (woj. zachodnio - pomorskie) zaprasza na cykl koncertów pt "Cztery pory roku". Poniżej prezentujemy repertuar na rok 2011. Koncerty odbywają się od maja aż do października.

Więcej…

 
Caput Mundi - nowa płyta zespołu Malchus

18 marca w studiu Chinook w Dębicy, zespół Malchus rozpoczął nagrywanie najnowszej płyty, zatytułowanej „Caput mundi”. Prace nad płytą odbywały się pod czujnym okiem i uchem Krzysztofa Godyckiego.  Malchus to zespół grający chrześcijańską muzykę metalową, często określaną jako melodyjny progresywny metal. Poniższy film video stanowi prezentację nowego materiału zespołu.

Więcej…

 
N zwiastuN

Zwiastun nowej płyty Gospel Rain "N"! W nagraniu wzięli udział: Gospel Rain, Patrycja Gola, Olga Szomańska, Adam Krylik, Full Power Spirit oraz Ola Tarczyńska-Reszka. Płyta dostępna w sprzedaży już od 3 kwietnia. Szczegóły na stronie www.gospelrain.pl

Więcej…

 
Zobaczyć więcej

Zapraszamy do obejrzenia i posłuchania następnego utworu z płyty "Oczekiwanie" zespołu for VIP - "Zobaczyć więcej".

Więcej…

 
Requiem prof. Markowi Jasińskiemu

Stowarzyszenie im. Profesora Marka Jasińskiego oraz Studenckie Koło Artystyczno-Naukowe Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy zapraszają mieszkańców Szczecina na koncert poświęcony pamięci szczecińskiego kompozytora Marka Jasińskiego.

Więcej…

 
Full Power Spirit rusza w trasę

7 marca startuje tegoroczna edycja wielkopostnej trasy FPS „Znajdź pomysł na siebie”. W ciągu dwóch miesięcy muzycy odwiedzą ponad 40 miejscowości na terenie całego kraju. Z tej okazji zespół przygotował kilka niespodzianek.

Więcej…

 
Katolickie Radio Podlasie

Radio Podlasie to największa rozgłośnia w środkowej części wschodniej Polski. Istniejemy od lipca 1992 roku. Przez ten czas udało nam się wypracować własny, oryginalny styl kontaktu ze słuchaczami, który sprawia, że jesteśmy nie tylko największym, ale także najczęściej wybieranym przez odbiorców medium lokalnym na terenie byłych województw bialskopodlaskiego i siedleckiego.

Więcej…

 
RADIO PLUS ŁAGODNE PRZEBOJE

RADIO PLUS ŁAGODNE PRZEBOJE to pierwsze i jedyne w Polsce radio grające tylko spokojną muzykę. Radio, w którym bardzo łatwo się zasłuchać. "Łagodne przeboje" to polski odpowiednik angielskiego formatu muzycznego "soft AC". Oznacza to, że w odróżnieniu od innych stacji radiowych gramy tylko łagodną muzykę, przyjazną naszym słuchaczom.

Więcej…

 
Stowarzyszenie Gospel

Strona poświęcona muzyce gospel. Znajdziesz na niej genezy gospel, kalendarium, galerię, sklep i informacje o chórach gospel w Polsce i świecie. http://www.gospel.com.pl    

Więcej…

 
Polskie Radio Szczecin

Polskie Radio Szczecin

Więcej…

 
Vox Szczecin

Przeboje zawsze młode - to piosenki, które słyszycie na antenie VOX FM. Zgodzimy się wszyscy, że prawdziwe przeboje nigdy się nie starzeją, również wspomnienia z nimi związane. Prezentujemy muzykę polską, jak i zagraniczną w formacie "oldies", czyli największe hity lat 60-tych, 70-tych i 80-tych.

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednie 2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 24588 | dodano: 0000-00-00 00:00:00Dobre strony

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Blog eremicki

www.pustelnica.pl/ - blog eremitki 

Fotogalerie

VII Metropolitalny Konkurs Papieski

7 czerwca 2017 r. w sali konferencyjnej ...

ADM Goleniów 2017 - koncert TGD

Fotoreportaż z koncertu ewangelizacyjno-...

ADM Goleniów 2017 - Marsz Biało-Czerwony

W Dniu Flagi, w ramach programu Dni Młod...

blog ichtis

Facebook