Dziś: niedziela, 22 października 2017
Imieniny: Halki, Filipa, Przybysława

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Muzyka
Premiera teledysku "Effatha"

Singiel „Effatha” zapowiada debiut/kobietę, magda.lenę frączek z albumem „Effatha”. 19 kwietnia odbyła się internetowa premiera teledysku do piosenki tytułowej z płyty „Effatha". Teledysk pojawił się na kanale youtube zespołu. Ta niesamowicie kobieca piosenka ma szansę podbić serca nie tylko płci pięknej. „Piękniejsza wizja świata" czaruje po raz kolejny, tak jak w dniu kobiet, podczas premiery tytułowej piosenki.

Więcej…

 
Jan Bosko – Spacer po linie

20 maja 2013 roku ukazała się płyta zespołu Porozumienie pt. Jan Bosco – Spacer po linie. Krążek zawiera 13 utworów do nagrania których zaproszono gości z różnych obszarów muzycznych m.in. Darka Malejonka (Maleo Reggae Rockers), rapera Arkadio i zespół FPS.

Więcej…

 
Zanim zgaśnie nadzieja

Nowy hip-hopowy Skład - AK 77 Ostatni Rocznik, który po ponad dekadzie znajomości utworzyli Frenchman (mc/dj/producent) i Harfa (mc) wydali pierwszy numer "Zanim zgaśnie nadzieja” z gościnnym udziałem FS Dan.

Więcej…

 
Płyta muzyczna artysty Arkadio

22 maja 2013 r. miała miejsce premiera płyty Arkadio. Płyta jest częścią i owocem akcji "Rób to, co kochasz" (www.robtocokochasz.pl). To już czwarta płyta w dorobku młodego artysty. Teksty mówią o talentach, pasji i trudach na drodze realizacji siebie. Różnorodna muzycznie, przemawia wieloma głosami, dotykając tego, co najbardziej boli w życiu, inspiruje do życia pełnią. 

Więcej…

 
Rób to, co kochasz

Trwa akcja społeczna organizowana przez rapera Arkadio – „Rób to, co kochasz”. CeZik, Kamil Bednarek oraz mistrz Polski judo Aleksander Beta, doradca zawodowy Dominika Staniewicz i Arkadio mówią o tym, jakie kroki trzeba przejść, by żyć pełnią życia. Przekaz merytoryczny Staniewicz wzbogacony emocjonalną opowieścią gwiazd dociera do osób, które stoją na początku swojej zawodowej drogi i podejmują życiowe decyzje.

Więcej…

 
Teledysk do „Tango Francesco” już w internecie

Można już obejrzeć w internecie teledysk do piosenki Siewców Lednicy „Tango Francesco”. Swój debiut miał on na Facebooku. Na Polach Lednickich „Tango Francesco” zaśpiewają i zatańczą na cześć papieża Franciszka uczestnicy tegorocznego spotkania młodych. Pod hasłem „W imię Ojca” odbędzie się ono już 1 czerwca.

Więcej…

 
Porozumienie - Ty Wiesz

Oficjalny teledysk do utworu „Ty Wiesz" - pierwszego singla z nadchodzącej, jubileuszowej płyty zespołu Porozumienie. Utwór i teledysk opowiada o intymnej, głębokiej, ważnej relacji. O relacji codziennej, namacalnej, przeplatającej się z tą duchową.

Więcej…

 
Na serio o powołaniu

Każdy z nas, z osobna powołany został do świętości, niektórzy zaś, poprzez Boże wołanie świętość tą będą realizować w życiu kapłańskim lub zakonnym. Trzeba to jednak odkryć i odważyć się odpowiedzieć na to szczególne wezwanie. Powołanie do życia konsekrowanego jest niezwykłą tajemnicą powołanych serc.

Więcej…

 
Maxisingiel Love Story

Zapraszamy do posłuchania energetycznej "Karoliny" - singla zapowiadającego najnowszy album grupy Love Story, zatytułowany "Effatha". Premiera płyty będzie miaja miejsce 26 maja 2013 r. w klubie Hybrydy w Warszawie.

Więcej…

 
„Pasja wg św. Łukasza” Pendereckiego w reż. Jarzyny

Premierę wyjątkowego widowiska muzycznego – „Pasji wg św. Łukasza” Krzysztofa Pendereckiego w reżyserii Grzegorza Jarzyny zapowiada telewizyjna Dwójka. W Wielki Piątek będzie można zobaczyć inscenizację zrealizowaną w ub. roku podczas dwóch spektakli z udziałem publiczności w najnowocześniejszym studiu filmowym w Polsce, Alvernia Studios pod Krakowem.

Więcej…

 
Światło Życie - nowy krążek New Life’m

Od 23 lutego w sprzedaży jest już dostępny nowy album zespołu New Life’m „Światło Życie”. Płyta wyjątkowa, albowiem po raz pierwszy w historii muzycy z New Life’m nagrali materiał powszechnie znany i od lat wykorzystywany w spotkaniach modlitewnych czy nabożeństwach. Na tym krążku usłyszymy 12 utworów wybranych z 30 Piosenek Roku Ruchu Światło-Życie.

Więcej…

 
Usłyszycie "Effathę!"

8 marca 2013 r. miała miejsce premiera singla „Effatha”. Singiel Debiutu Roku 2011, zespołu Love Story, promuje nowy album o tym samym tytule. „Effatha” to 11 barwnych historii o Kobiecie. Każda piosenka ma swój tytuł-imię i nowoczesny, wewnętrzny klimat.

Więcej…

 
14. Festiwal Pieśni Sakralnej

14. Festiwal Pieśni Sakralnej odbędzie się 24 maja 2013 r. w parafii Miłosierdzia Bożego w Grójcu. Festiwal jest organizowany corocznie i biorą w nim udział dzieci oraz młodzież z przedszkoli, szkół podstawowych oraz szkół wyższych z powiatu grójeckiego oraz całej Polski. W zeszłym roku w festiwalu wzięło udział blisko 200 osób, a w tym roku organizatorzy przewidują jeszcze większe zainteresowanie tym wydarzeniem.

Więcej…

 
Rusza 10 – jubileuszowa - edycja wielkopostnej trasy zespołu Full Power Spirit

Już po raz 10 członkowie hip-hopowego składu Full Power Spirit wyruszą w trasę po Polsce ze swoim autorskim programem ewangelizacyjno – motywacyjno – profilaktycznym zatytułowanym „Znajdź pomysł na siebie”. W tym roku specjalnie na tę okazję zespół przygotował nową oprawę graficzną koncertów, nowe wizualizacje i nowe treści.

Więcej…

 
Tam gdzie „Miłość wystarczy”

9 lutego br. będzie miała miejsce premiera debiutanckiej płytu zespołu PANdamusic - „Tam Tam”. Inspiracją do powstania zespołu PANdamusic był Psalm 29, w którym Boskie dźwięki unoszą się ponad ziemią niosąc przesłanie Miłości. Psalm zakończony jest słowami „Pan da siłę swojemu ludowi”. Im Pan dał również muzykę by mogli nieść to samo przesłanie - stąd ta sympatyczna nazwa.

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednie 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 24582 | dodano: 0000-00-00 00:00:00Dobre strony

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Blog eremicki

www.pustelnica.pl/ - blog eremitki 

Fotogalerie

VII Metropolitalny Konkurs Papieski

7 czerwca 2017 r. w sali konferencyjnej ...

ADM Goleniów 2017 - koncert TGD

Fotoreportaż z koncertu ewangelizacyjno-...

ADM Goleniów 2017 - Marsz Biało-Czerwony

W Dniu Flagi, w ramach programu Dni Młod...

blog ichtis

Facebook