Dziś: niedziela, 22 października 2017
Imieniny: Halki, Filipa, Przybysława

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Muzyka
Festiwal Twórczości Religijnej „Psallite Deo” 2013

Dom Kultury w Kętach zaprasza zarówno zespoły, jak i widzów na XVI Międzynarodowy Festiwal Twórczości Religijnej „Psallite Deo” 2013, który odbędzie się w dniach 17-20 października 2013 r.

Więcej…

 
"Jezus Królem chwały" – nowa płyta zespołu "33"

Płyta „Jezus Królem Chwały” trafiła właśnie do katolickich księgarń. Krążek zespołu „33” honorowym patronatem objął abp Stanisław Gądecki, metropolita poznański. Płyta „Jezus Królem Chwały” zawiera 14 utworów w nowoczesnej stylistyce muzycznej.

Więcej…

 
„Z góry wsparcie/ przyznaję otwarcie…” – płyta rapującego księdza

Ks. Jakub Bartczak – rapujący kapłan z Wrocławia nagrał kolejny hip-hopowy teledysk. Utwór „Modlitwa” promuje debiutancką płytę księdza, która ukaże się na przełomie września i października.

Więcej…

 
Nowa płyta zespołu Porozumienie - „VERY!FIKaCJA”

Na X – lecie działalności Porozumienie prezentuje płytę rewolucyjną. Weryfikacja muzyki – najbardziej gitarowy, rock'owy, a jednocześnie najbardziej melodyjny materiał, z charakterystycznymi harmoniami wokalnymi. Muzyka na „VERY!FIKACJI” sięga bardzo często do klimatu grunge z Seattle lat 90.

Więcej…

 
Premiera drugiego singla VERY!FIKaCJA zespołu Porozumienie

Nowy live-teledysk "Informacja" można już obejrzeć m.in. na oficjalnym kanale You Tube zespołu Porozumienie. Jest to zapowiedź najnowszej płyty "VERY!FIKaCJA", która ukaże się 1 września 2013 r.

Więcej…

 
Hosanna Festiwal 2013

Zespoły Porozumienie i Twoje Niebo to gwiazdy tegorocznego 20. Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Chrześcijańskiej „HOSANNA FESTIVAL – SIEDLCE 2013”. Mający charakter konkursu festiwal odbędzie się w dniach 30 sierpnia - 1 września w Siedlcach.

Więcej…

 
Ruszyły zapisy na festiwal 7xGospel

„Stand out!” to hasło tegorocznej edycji festiwalu 7xGospel, który odbędzie się w Krakowie w dniach 10-20 października. Ruszyły właśnie zapisy na warsztaty w czasie święta muzyki gospel.

Więcej…

 
Warsztaty Muzyki Niezwykłej

W krakowskim klasztorze ojców dominikanów odbędą się we wrześniu Warsztaty Muzyki Niezwykłej. Zajęcia wokalno-liturgiczne poprowadzą profesjonalni muzycy, kompozytorzy, dyrygenci oraz pasjonaci muzyki liturgicznej. Organizatorem wydarzenia jest Dominikański Ośrodek Liturgiczny.

Więcej…

 
Sacrum non profanum 2013

12 sierpnia br. startuje kolejny IX Międzynarodowy Festiwal Muzyczny „Sacrum non profanum”. W ubiegłym roku została rozpoczęta nowa edycja trzech kolejnych festiwali „Muzyka naszych czasów”. To znakomici, współcześni polscy kompozytorzy rozbrzmiewają nad polskim morzem.

Więcej…

 
Cykl spotkań artystycznych „Świątynia sztuki”

W ramach cyklu spotkań artystycznych „Świątynia Sztuki” 18 sierpnia br. (tj. niedziela) o godz. 18.00 odbędzie się koncert chóru Cantate Deo pod dyrekcją mgr. Pawła Cichosza. Koncert odbędzie się w kościele św. Apostołów Piotra i Pawła, mieszczącym się przy Placu św. Piotra i Pawła 4 w Szczecinie.

Więcej…

 
Anti Babylon System - Naham

Kolejną swoją płytę wydał chrześcijański zespół grający reggae „Anti Babylon System” z Bielska-Białej. Choć grupa występuje już od ponad 10 lat, to dopiero jej drugi krążek płytowy. Muzycznie płyta jest bardzo urozmaicona. Roots'owe brzmienia ciekawie przenikają się z inspiracjami czerpanymi z muzyki soul, gospel, jazz czy nawet muzyki klasycznej. Do płyty dodane są dwa dub'owe bonusy.

Więcej…

 
Luxtorpeda – Robaki

Drugi krążek po debiutnackim albumie "Luxtorpeda", który odniósł wielki sukces na polskim rynku muzycznym! Przypomnijmy, że za poprzednie wydawnictwo zespół otrzymał 26 Kwietnia 2012 Nagrodę Akademii Fonograficznej - Fryderyk (ex aequo z zespołem Coma) - w kategorii: album roku rock.

Więcej…

 
Arkadio – pasja – inspiracja – działanie

Dzielenie się pasją, inspirowanie do działania, mocny i wartościowy przekaz, który trafia do młodych ludzi to główny cel działalności artystycznej rapera Arkadio.

Więcej…

 
Premiera teledysku Arkadio - Jaram się każdą chwilą

Dziś odbyła się premiera najnowszego teledysku Arkadio - "Jaram się każdą chwilą". Teledysk do utworu promującego akcję społeczną "Rób to, co kochasz" (www.robtocokochasz.pl) pochodzi z płyty "Rób to, co kochasz", której premiera odbyła się 22 maja 2013 r.

Więcej…

 
Teledysk do singla "Weronika"

Oficjalny teledysk do piosenki Weronika magda.leny frączek z albumu „Effatha”. Płyta to 11 barwnych historii o Kobiecie. Każdy utwór ma swój tytuł-imię i nowoczesny, wewnętrzny klimat. „Effatha” (tzn. Otwórz się!) to powiew świeżego tekstu i pięknej muzyki, która otwiera nas na świat Kobiety, współczesnej, niepoprawnej, pozornie zamkniętej, z ogromną nadzieją na Miłość.

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednie 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 24585 | dodano: 0000-00-00 00:00:00Dobre strony

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Blog eremicki

www.pustelnica.pl/ - blog eremitki 

Fotogalerie

VII Metropolitalny Konkurs Papieski

7 czerwca 2017 r. w sali konferencyjnej ...

ADM Goleniów 2017 - koncert TGD

Fotoreportaż z koncertu ewangelizacyjno-...

ADM Goleniów 2017 - Marsz Biało-Czerwony

W Dniu Flagi, w ramach programu Dni Młod...

blog ichtis

Facebook