Dziś: wtorek, 13 listopada 2018
Imieniny: Arkadia, Mikołaj, Stanisław

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Muzyka
RYMcerze w USA

Pod koniec 2013 roku dwaj raperzy, Bęsiu i Dj Yonas polecieli do Stanów Zjednoczonych, żeby w ramach trasy koncertowej przedstawić Polonii swoją warszawską działalność. Promowali przesłanie polskiego chrześcijańskiego rapu i projekt „Nie Zmarnuj Swojego Życia”, który stworzyli i realizują wspólnie z Apostolskim Ruchem Wiary. RYMcerze odwiedzili Miami, Los Angeles i Chicago.

Więcej…

 
Propaganda Dei

Pierwsza grupa ludzi, których można nazwać Propaganda Dei powstała na przełomie marca i kwietnia 2010. Już w tym samym roku zespół dokonał nagrania pierwszej debiutanckiej płyty „Ważne”. Cały materiał został zarejestrowany w małym studiu w Puszczykowie u Roberta Friedricha – Litzy (Arka Noego, Luxtorpeda). W nagraniach gościnnie wziął udział Darek Malejonek (Maleo Reggae Rockers). Płyta wyszła 2 grudnia 2010 roku i wówczas zaczęła się koncertowa działalność zespołu.

Więcej…

 
Propaganda Dei – Rewolucja

Teledysk zrealizowany podczas Przystanku Jezus w dniach 2 i 3 sierpnia 2012 r, oddający klimat Woodstock`u. Video promuje utwór „Rewolucja” pochodzący z drugiej płyty zespołu Propaganda Dei. Film zrealizowany został przez o. Mateusza Stachowskiego.

Więcej…

 
Bęsiu - Hip-Hop po katolicku

Łukasz Bęś - katolik, szczęśliwy mąż i ojciec dwójki dzieci. Zajmuje się rapowaniem od 8 lat. Od tego czasu wydał swoje 4 solowe albumy. Jego 2 album „Paruzja” wydany w 2010 roku zaskoczył oryginalnością. Wystąpiło na nim 18 gości z USA, Kanady, Karaibów, Jamajki i Hiszpanii. Jego 4 album „Antidotum” był patronowany głównie przez gazetę Niedziela oraz Gość Niedzielny.

Więcej…

 
Rób to, co kochasz!

– Wiecie czego ludzie najbardziej żałują w chwili śmierci? – tymi słowami Arkadio rozpoczyna spotkanie pt. „Rób to, co kochasz”. – Ludzie żałują, że nie pozwolili sobie na takie życie, jakim chcieli żyć. Żyli tak jak kazali im inni – potwierdza pracownica hospicjum. Na jej rękach umarły setki osób.

Więcej…

 
Festiwal Twórczości Religijnej „Psallite Deo” 2013

Dom Kultury w Kętach zaprasza zarówno zespoły, jak i widzów na XVI Międzynarodowy Festiwal Twórczości Religijnej „Psallite Deo” 2013, który odbędzie się w dniach 17-20 października 2013 r.

Więcej…

 
"Jezus Królem chwały" – nowa płyta zespołu "33"

Płyta „Jezus Królem Chwały” trafiła właśnie do katolickich księgarń. Krążek zespołu „33” honorowym patronatem objął abp Stanisław Gądecki, metropolita poznański. Płyta „Jezus Królem Chwały” zawiera 14 utworów w nowoczesnej stylistyce muzycznej.

Więcej…

 
„Z góry wsparcie/ przyznaję otwarcie…” – płyta rapującego księdza

Ks. Jakub Bartczak – rapujący kapłan z Wrocławia nagrał kolejny hip-hopowy teledysk. Utwór „Modlitwa” promuje debiutancką płytę księdza, która ukaże się na przełomie września i października.

Więcej…

 
Nowa płyta zespołu Porozumienie - „VERY!FIKaCJA”

Na X – lecie działalności Porozumienie prezentuje płytę rewolucyjną. Weryfikacja muzyki – najbardziej gitarowy, rock'owy, a jednocześnie najbardziej melodyjny materiał, z charakterystycznymi harmoniami wokalnymi. Muzyka na „VERY!FIKACJI” sięga bardzo często do klimatu grunge z Seattle lat 90.

Więcej…

 
Premiera drugiego singla VERY!FIKaCJA zespołu Porozumienie

Nowy live-teledysk "Informacja" można już obejrzeć m.in. na oficjalnym kanale You Tube zespołu Porozumienie. Jest to zapowiedź najnowszej płyty "VERY!FIKaCJA", która ukaże się 1 września 2013 r.

Więcej…

 
Hosanna Festiwal 2013

Zespoły Porozumienie i Twoje Niebo to gwiazdy tegorocznego 20. Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Chrześcijańskiej „HOSANNA FESTIVAL – SIEDLCE 2013”. Mający charakter konkursu festiwal odbędzie się w dniach 30 sierpnia - 1 września w Siedlcach.

Więcej…

 
Ruszyły zapisy na festiwal 7xGospel

„Stand out!” to hasło tegorocznej edycji festiwalu 7xGospel, który odbędzie się w Krakowie w dniach 10-20 października. Ruszyły właśnie zapisy na warsztaty w czasie święta muzyki gospel.

Więcej…

 
Warsztaty Muzyki Niezwykłej

W krakowskim klasztorze ojców dominikanów odbędą się we wrześniu Warsztaty Muzyki Niezwykłej. Zajęcia wokalno-liturgiczne poprowadzą profesjonalni muzycy, kompozytorzy, dyrygenci oraz pasjonaci muzyki liturgicznej. Organizatorem wydarzenia jest Dominikański Ośrodek Liturgiczny.

Więcej…

 
Sacrum non profanum 2013

12 sierpnia br. startuje kolejny IX Międzynarodowy Festiwal Muzyczny „Sacrum non profanum”. W ubiegłym roku została rozpoczęta nowa edycja trzech kolejnych festiwali „Muzyka naszych czasów”. To znakomici, współcześni polscy kompozytorzy rozbrzmiewają nad polskim morzem.

Więcej…

 
Cykl spotkań artystycznych „Świątynia sztuki”

W ramach cyklu spotkań artystycznych „Świątynia Sztuki” 18 sierpnia br. (tj. niedziela) o godz. 18.00 odbędzie się koncert chóru Cantate Deo pod dyrekcją mgr. Pawła Cichosza. Koncert odbędzie się w kościele św. Apostołów Piotra i Pawła, mieszczącym się przy Placu św. Piotra i Pawła 4 w Szczecinie.

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednie 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 29850 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony


Warning: mysql_result() [function.mysql-result]: Unable to jump to row 15 on MySQL result index 57 in /includes/footer.inc.php on line 421

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Blog eremicki

www.pustelnica.pl/ - blog eremitki 

Fotogalerie

Finał konkursu pt. "Polskie drogi do niepodległości 1914-1923"

7 listopada br., w auli Wydziału Teologi...

Procesja ze Świętymi ulicami Szczecina

W wigilię Wszystkich Świętych, 31 paźdz...

Nocne Czuwanie Młodych - 19.10.2018

19 października 2018 r. w Arcybiskupim W...

blog ichtis

Facebook

Warning: mysql_close(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /index.php on line 1060