Dziś: wtorek, 24 października 2017
Imieniny: Marty, Marcina, Rafała

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Muzyka
Nowa płyta chóru Uniwersytetu Papieskiego

Ukazała się nowa płyta chóru Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie Psalmodia. Krążek „Pater Noster – Otcze nasz” poświęcony jest twórczości Romualda Twardowskiego. Publikację zaprezentowano 18 listopada.

Więcej…

 
Reaktywowany zespół AmenBand nagrał płytę

Młodzi muzycy z chrześcijańskiego zespołu AmenBand nagrali mini-album, będący kontynuacją działalności znanego zespołu założonego przez wybitnego kontrabasistę i kompozytora, zmarłego w 2003 roku Andrzeja Cudzicha. Płyta „Reaktywacja” – zawierająca cztery utwory – stanowi „cegiełkę”, za pomocą której wesprzeć można m.in. projekt „Bilet dla Brata” w ramach Światowych Dni Młodzieży 2016 w Krakowie.

Więcej…

 
Nowa płyta Arki Noego podbija serca słuchaczy

Blisko ćwierć miliona wyświetleń teledysku do utworu „Nieidealna”, a „Rozpędzony” wśród nowości w zestawie Listy Przebojów Programu Trzeciego Polskiego Radia. A od premiery płyty „Petarda” nie minęły jeszcze dwa tygodnie.

Więcej…

 
Nowy singiel i teledysk Strony B!

We wtorek 30 września światło dzienne ujrzał pierwszy, oficjalny klip do utworu „i”, a zarazem singiel zapowiadający nową płytę zespołu Strona B.

Więcej…

 
Malchus – nadchodzi „Dom Zły”

1 sierpnia 2014 r. miał premierę teledysk do piosenki „Dom Zły”. Promuje on najnowszą płytę metalowej kapeli Malchus. Na polskiej scenie muzycznej niewiele jest dobrych zespołów, które pozytywny przekaz łączą z naprawdę ciężkim brzmieniem. Malchus jest jednym z nich. Właśnie zarejestrował materiał na nową płytę. Jest już okładka. Potrzebny jeszcze wydawca, a jesienią będziemy mogli usłyszeć efekt finalny.

Więcej…

 
Najnowszy teledysk RYMcerzy – „On jest” ft. Edwar Bless’Ed Lora

Najnowszy klip „On jest” RYMcerzy i amerykańskiego rapera Bless’Ed już krąży po Internecie. Raperzy nagrali go w Miami pod koniec 2013 roku podczas trasy w Stanach Zjednoczonych. Jest to pierwszy klip - street video - do drugiej płyty RYMcerzy pt. „Zero strachu”.

Więcej…

 
O zmianie na lepsze – już jest „Nowy Ja” Dj Yonas’a

Dj Yonas (Jonatan Blank) - raper prowadzący projekt „Nie Zmarnuj Swojego Życia”, wydał pierwszy solowy mixtape zatytułowany „Nowy Ja” (vol.1). Znajduje się na nim 16 kawałków, z których przebija wdzięczność za życie, nadzieja w beznadziei i zachęta do zmiany. Krążek promuje klip “W oku błysk”.

Więcej…

 
Rdza - Golgota

Mamy przyjemność zaprezentować Wam najnowszy klip zespołu Rdza zatytułowany Golgota. Utwór jak najbardziej stosowny do aktualnych wydarzeń medialnych i antykulturalnych. Porusza serca, skłania do refleksji.

Więcej…

 
Premiera teledysku akcji "Rób to, co kochasz"

Trwa akcja "Rób to, co kochasz", do której właśnie powstaje teledysk finałowy z udziałem pasjonatów różnych dziedzin z całej Polski. Pomysłodawcą akcji jest raper Arkadio, który będąc przekonany, że nie ma ludzi bez marzeń, postanowił podzielić się z wszystkimi swoją (niełatwą) historią walki o życie według idei "Rób to, co kochasz".

Więcej…

 
Prayer – płyta Chóru Katedry Warszawsko-Praskiej „Musica Sacra”

Chór Katedry Warszawsko-Praskiej „Musica Sacra” pod dyrekcją Pawła Łukaszewskiego wydał nową płytę PRAYER, która jest antologią polskiej i światowej muzyki chóralnej, w większości o tematyce religijnej. Jest to ósma płyta chóru, tym razem w obsadzie żeńskiej w zróżnicowanych konfiguracjach: a cappella lub z towarzyszeniem fortepianu, unisono lub w układach wielogłosowych (do ośmiu głosów).

Więcej…

 
RYMcerze w USA

Pod koniec 2013 roku dwaj raperzy, Bęsiu i Dj Yonas polecieli do Stanów Zjednoczonych, żeby w ramach trasy koncertowej przedstawić Polonii swoją warszawską działalność. Promowali przesłanie polskiego chrześcijańskiego rapu i projekt „Nie Zmarnuj Swojego Życia”, który stworzyli i realizują wspólnie z Apostolskim Ruchem Wiary. RYMcerze odwiedzili Miami, Los Angeles i Chicago.

Więcej…

 
Propaganda Dei

Pierwsza grupa ludzi, których można nazwać Propaganda Dei powstała na przełomie marca i kwietnia 2010. Już w tym samym roku zespół dokonał nagrania pierwszej debiutanckiej płyty „Ważne”. Cały materiał został zarejestrowany w małym studiu w Puszczykowie u Roberta Friedricha – Litzy (Arka Noego, Luxtorpeda). W nagraniach gościnnie wziął udział Darek Malejonek (Maleo Reggae Rockers). Płyta wyszła 2 grudnia 2010 roku i wówczas zaczęła się koncertowa działalność zespołu.

Więcej…

 
Propaganda Dei – Rewolucja

Teledysk zrealizowany podczas Przystanku Jezus w dniach 2 i 3 sierpnia 2012 r, oddający klimat Woodstock`u. Video promuje utwór „Rewolucja” pochodzący z drugiej płyty zespołu Propaganda Dei. Film zrealizowany został przez o. Mateusza Stachowskiego.

Więcej…

 
Bęsiu - Hip-Hop po katolicku

Łukasz Bęś - katolik, szczęśliwy mąż i ojciec dwójki dzieci. Zajmuje się rapowaniem od 8 lat. Od tego czasu wydał swoje 4 solowe albumy. Jego 2 album „Paruzja” wydany w 2010 roku zaskoczył oryginalnością. Wystąpiło na nim 18 gości z USA, Kanady, Karaibów, Jamajki i Hiszpanii. Jego 4 album „Antidotum” był patronowany głównie przez gazetę Niedziela oraz Gość Niedzielny.

Więcej…

 
Rób to, co kochasz!

– Wiecie czego ludzie najbardziej żałują w chwili śmierci? – tymi słowami Arkadio rozpoczyna spotkanie pt. „Rób to, co kochasz”. – Ludzie żałują, że nie pozwolili sobie na takie życie, jakim chcieli żyć. Żyli tak jak kazali im inni – potwierdza pracownica hospicjum. Na jej rękach umarły setki osób.

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednie 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 24616 | dodano: 0000-00-00 00:00:00Dobre strony

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Blog eremicki

www.pustelnica.pl/ - blog eremitki 

Fotogalerie

VII Metropolitalny Konkurs Papieski

7 czerwca 2017 r. w sali konferencyjnej ...

ADM Goleniów 2017 - koncert TGD

Fotoreportaż z koncertu ewangelizacyjno-...

ADM Goleniów 2017 - Marsz Biało-Czerwony

W Dniu Flagi, w ramach programu Dni Młod...

blog ichtis

Facebook