Dziś: wtorek, 18 czerwca 2019
Imieniny: Elżbieta, Paula, Marek

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Muzyka
Sigur Rós - Takk...

Dawno, dawno temu, a mianowicie w 1994 roku narodził się w Islandii zespół o dźwięcznej nazwie Sigur Rós, co w wolnym tłumaczeniu znaczy "róża zwycięstwa". Grupa, jeżeli chodzi o styl muzyczny, reprezentuje takie "niewiadomo co" (a dokładnie pop z własnym wkładem wyobraźni). Poprzez cichy i spokojny klimat potrafi krzyczeć nam prosto do ucha.

Więcej…

 
Jacek Pulikowski

Ukazała się najnowsza płyta z cyklu: „Duchowość Kobiety i Mężczyzny” – zapis wykładu p. Jacka Pulikowskiego – zatytułowana Pragnij a nie pożądaj. O miłości i seksualności raz jeszcze.

Więcej…

 
for VIP (for Very Important Person)

Każdy człowiek ma jakieś priorytety i hierarchię VIPów w swoim życiu,  często są to gwiazdy muzyki, kina może jakiejś ideologii, czy wyznawanych poglądów politycznych bogowie tego świata. Nasz zespół chcąc wyrazić wdzięczność Jezusowi za otwarte drzwi do NIEBA i talenty które nam powierzył zdecydował się tworzyć dla Niego, naszego  VIPa.

Więcej…

 
Full Power Spirit

Zespół Full Power Spirit (www.fps.kdm.pl) istnieje od 2001 roku. W ciągu 6 lat swojej działalności stal się jednym z najprężniej działających zespołów polskiej sceny CCM. Cechuje go olbrzymia energia towarzysząca występom na żywo oraz bardzo dobry kontakt z publicznością. Tworzą go Miru, Picia i Dzyrooo, a na co dzień wspomagają: 4 osobowy zespół instrumentalistów, Warszawski Dj Grubaz (należący do czołówki Polskich Dj`i grających czarną muzykę), Olga Szomańska-Radwan oraz członkowie ekipy break-dance – SPASIBA BREAKERS. Całość uzupełnia bit-boxer PRYK. W sumie koncertowy skład FPS liczy 12 osób.

Więcej…

 
Koncert KSCCH

Zapraszamy na dziękczynny koncert pt. „SPEAK TO ME, MY FATHER..” młodzieżowego zespołu „KSCCH” - „W Rytmie Serca”. Koncert odbędzie się dnia 09.03.2008r. o godzinie 16.30 na auli przy ul. Mariackiej 6/8

Więcej…

 
NEW LIFE’m w Gościu Niedzielnym

„Z ciemności do światła” to tytuł płyty znakomitej grupy NEW LIFE’m. Płyta została dołączona do najnowszego wydania „Gościa Niedzielnego”. Materiał „Z ciemności do Światła” został zarejestrowany podczas specjalnego koncertu dla TVP Poznań w kwietniu 2006 roku. Wielkopostny koncert w kościele franciszkanów zgromadził tłumy.

Więcej…

 
Singiel for VIP

Uwaga uwaga można już nabyć singel zespołu for VIP singel zapowiada płytę nie'łatwa droga. Na płytce znajdują się 3 utwory. Singel można kupić na koncertach for VIP oraz zamówić poprzez stronę zespołu.

Więcej…

 
Arci

Jeżeli czekałeś, szukałeś i pytałeś i twoja cierpliwość powoli zaczyna się kończyć to mam dla ciebie dobrą wiadomość.Już w kwietniu tego roku ukaże się w sklepach długo wyczekiwany, pierwszy oficjalny krążek ARCIEGO. „Ratuj swoją duszę”, bo taki tytuł nosi nowa płyta, to totalnie wybuchowa mieszanka rapu z klimatycznymi reggae’owymi motywami zaprawiana orientalnym brzmieniem.

Więcej…

 
Gospel Heart Rhythm

Jeżeli lubisz śpiewać, masz czas i ochotę to znaczy, że to miejsce dla Ciebie! zapraszamy do naszego zespołu! „Gospel Heart Rhythm” robi nabór do chóru! Zapraszamy przede wszystkim młodzież licealną i gimnazjalną!

Więcej…

 
Watykan: światowa premiera musicalu o Matce Bożej

Musical o Matce Bożej, zatytułowany „Maria z Nazaretu. Historia, która trwa”, którego prapremiera odbyła się we wtorek w Watykanie, spodobał się kardynałowi sekretarzowi stanu Tarcisio Bertone. „Widowisko bardzo mi się podobało. Wykonanie muzyki doskonałe, co podkreślała świetna akustyka Auli Pawła VI” - powiedział agencji ANSA najbliższy współpracownik Benedykta XVI, który udzielił przedsięwzięciu swego patronatu.

Więcej…

 
Dla Ciebie i dla mnie

Każda piosenka ma inny klimat lecz spajają je teksty. Na płycie Dla Ciebie i dla mnie słuchacze znajdą całą paletę muzycznych barw, od rytmów afrykańsko-latynowskich po niemalże rockowe brzmienie. Wszystko to jednak razem tworzy jedną całość i rozpoznawalny styl. Zobacz teledysk.

Więcej…

 
Wiał wiatr

15 sierpnia 2008 roku ukaże się nowa płyta krakowskiego zespołu Galicja.  Album "Wiał wiatr", to poetycka opowieść o... Franciszku. Świętym Franciszku! Jego Spotkaniu z Bogiem i człowiekiem. 11 utworów traktujących o rzeczach najważniejszych. O miłości. o poszukiwaniu szczęścia i jego odnalezieniu....

Więcej…

 
Płyta cystersów z Heiligenkreuz bije rekordy popularności

Kompakt „Chant – Music for Paradise”, nagrany przez cystersów z austriackiego opactwa Heiligenkreuz, bije rekordy popularności i zdobywa kolejne Platynowe Płyty. Na świecie sprzedano już ponad 400 tys. egzemplarzy tego nagrania, zawierającego wybór chorałów gregoriańskich, śpiewanych podczas codziennej liturgii w tym klasztorze.

Więcej…

 
Austria: nowa płyta mnichów z Heiligenkreuz

Po sukcesie płyty ze śpiewami gregoriańskimi „Music for Paradise” mnisi z austriackiego opactwa Heiligenkreuz wydadzą nowy krążek z muzyką religijną. W dniach 8-10 września 17 cystersów nagrało roratnią Mszę adwentową, mszę bożonarodzeniową „Puer natus est” i słynną „Missa de Angelis”.

Więcej…

 
Koncert TAKE 6

Ich muzykę określa się jako "chrześcijański pop-soul-jazz". Jednak nawiązywanie do chrześcijańskiej tradycji nie przeszkadza sekstetowi w zdobywaniu list przebojów, a piosenki z albumu "Brothers" stały się bardzo szybko dyskotekowymi hitami.

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednie 4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 32602 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Blog eremicki

www.pustelnica.pl/ - blog eremitki 

Fotogalerie

W Rytmie Serca - warsztaty i koncert uwielbienia

W dniach od 31 maja do 2 czerwca 2019 r....

Przesłanie pokoju - Betlejem w Polsce 2018/2019

Zakończyła się kolejna, trzecia edycja n...

Betlejem w Szczecinie 2019

6 stycznia 2019 r., w święto Trzech Kr&o...

blog ichtis

Facebook
Warning: mysql_close() expects parameter 1 to be resource, string given in /home/specit2/domains/ichtis.info/public_html/index.php on line 1060