Dziś: niedziela, 22 października 2017
Imieniny: Halki, Filipa, Przybysława

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Muzyka
Singiel for VIP

Uwaga uwaga można już nabyć singel zespołu for VIP singel zapowiada płytę nie'łatwa droga. Na płytce znajdują się 3 utwory. Singel można kupić na koncertach for VIP oraz zamówić poprzez stronę zespołu.

Więcej…

 
Arci

Jeżeli czekałeś, szukałeś i pytałeś i twoja cierpliwość powoli zaczyna się kończyć to mam dla ciebie dobrą wiadomość.Już w kwietniu tego roku ukaże się w sklepach długo wyczekiwany, pierwszy oficjalny krążek ARCIEGO. „Ratuj swoją duszę”, bo taki tytuł nosi nowa płyta, to totalnie wybuchowa mieszanka rapu z klimatycznymi reggae’owymi motywami zaprawiana orientalnym brzmieniem.

Więcej…

 
Gospel Heart Rhythm

Jeżeli lubisz śpiewać, masz czas i ochotę to znaczy, że to miejsce dla Ciebie! zapraszamy do naszego zespołu! „Gospel Heart Rhythm” robi nabór do chóru! Zapraszamy przede wszystkim młodzież licealną i gimnazjalną!

Więcej…

 
Watykan: światowa premiera musicalu o Matce Bożej

Musical o Matce Bożej, zatytułowany „Maria z Nazaretu. Historia, która trwa”, którego prapremiera odbyła się we wtorek w Watykanie, spodobał się kardynałowi sekretarzowi stanu Tarcisio Bertone. „Widowisko bardzo mi się podobało. Wykonanie muzyki doskonałe, co podkreślała świetna akustyka Auli Pawła VI” - powiedział agencji ANSA najbliższy współpracownik Benedykta XVI, który udzielił przedsięwzięciu swego patronatu.

Więcej…

 
Dla Ciebie i dla mnie

Każda piosenka ma inny klimat lecz spajają je teksty. Na płycie Dla Ciebie i dla mnie słuchacze znajdą całą paletę muzycznych barw, od rytmów afrykańsko-latynowskich po niemalże rockowe brzmienie. Wszystko to jednak razem tworzy jedną całość i rozpoznawalny styl. Zobacz teledysk.

Więcej…

 
Wiał wiatr

15 sierpnia 2008 roku ukaże się nowa płyta krakowskiego zespołu Galicja.  Album "Wiał wiatr", to poetycka opowieść o... Franciszku. Świętym Franciszku! Jego Spotkaniu z Bogiem i człowiekiem. 11 utworów traktujących o rzeczach najważniejszych. O miłości. o poszukiwaniu szczęścia i jego odnalezieniu....

Więcej…

 
Płyta cystersów z Heiligenkreuz bije rekordy popularności

Kompakt „Chant – Music for Paradise”, nagrany przez cystersów z austriackiego opactwa Heiligenkreuz, bije rekordy popularności i zdobywa kolejne Platynowe Płyty. Na świecie sprzedano już ponad 400 tys. egzemplarzy tego nagrania, zawierającego wybór chorałów gregoriańskich, śpiewanych podczas codziennej liturgii w tym klasztorze.

Więcej…

 
Austria: nowa płyta mnichów z Heiligenkreuz

Po sukcesie płyty ze śpiewami gregoriańskimi „Music for Paradise” mnisi z austriackiego opactwa Heiligenkreuz wydadzą nowy krążek z muzyką religijną. W dniach 8-10 września 17 cystersów nagrało roratnią Mszę adwentową, mszę bożonarodzeniową „Puer natus est” i słynną „Missa de Angelis”.

Więcej…

 
Koncert TAKE 6

Ich muzykę określa się jako "chrześcijański pop-soul-jazz". Jednak nawiązywanie do chrześcijańskiej tradycji nie przeszkadza sekstetowi w zdobywaniu list przebojów, a piosenki z albumu "Brothers" stały się bardzo szybko dyskotekowymi hitami.

Więcej…

 
Klerycy nawracają trudną młodzież w rytmie hip-hopu

Klerycy z Salezjańskiego Wyższego Seminarium Duchownego w Łodzi na początku listopada wydadzą kolejną płytę, która ma pomagać w resocjalizacji trudnej młodzieży. „Osiem błogosławieństw” jest kontynuacją przebojowego pomysłu kleryków, jakim było nagranie dekalogu w wersji hip-hop.

Więcej…

 
Niebawem ukaże się płyta irlandzkich księży śpiewających jako grupa

Ich debiutancka płyta ukaże się dopiero 14 listopada, a już trafili na łamy L'Osservatore Romano. Watykański dziennik pisze w dzisiejszym numerze o grupie „The Priests” (Księża), złożonym z prawdziwych irlandzkich księży. W artykule przypomina się, że znana międzynarodowa wytwórnia płytowa poszukiwała wykonawcy muzyki sakralnej, „o ile to możliwe księdza”.

Więcej…

 
Koncert organowo - wokalny Cecyliada

W dniu Świętej Cecylii - patronki muzyki kościelnej zapraszamy na koncert organowy Cecyliada

Więcej…

 
P. Domingo przedstawił płytę z pieśniami do słów Jana Pawła II

Słynny hiszpański tenor Plácido Domingo zaprezentował 28 listopada w Biurze Prasowym Stolicy Apostolskiej swoją najnowszą płytę, zatytułowaną „Amore infinito” (Nieskończona miłość). Zawiera ona dwanaście pieśni do słów Karola Wojtyły, do których muzykę napisali m.in. syn artysty – Placido junior oraz Antonio Galbiati, Jorge Calandrelli, Maurizio Fabrizio, Fio Zanotti, Stefano Tomaselli, Guido Morra i Caballà.

Więcej…

 
TGD

Najnowsze, dwupłytowe wydanie CD + DVD utworów TGD (Trzecia Godzina Dnia). Na płycie występują solowo m.in.: Mate.O, Natalia Niemen, Basia Włodarska, Olga Szomańska-Radwan.

Więcej…

 
Teledysk Full Power Spirit

Początek nowego roku przynosi dobre wiadomości. Mamy przyjemność zaprosić do obejrzenia nowego teledysku zespołu Ful Power Spirit.

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednie 4  5  6  7  8  9  10  11  12  13   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 24586 | dodano: 0000-00-00 00:00:00Dobre strony

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Blog eremicki

www.pustelnica.pl/ - blog eremitki 

Fotogalerie

VII Metropolitalny Konkurs Papieski

7 czerwca 2017 r. w sali konferencyjnej ...

ADM Goleniów 2017 - koncert TGD

Fotoreportaż z koncertu ewangelizacyjno-...

ADM Goleniów 2017 - Marsz Biało-Czerwony

W Dniu Flagi, w ramach programu Dni Młod...

blog ichtis

Facebook