Dziś: niedziela, 22 października 2017
Imieniny: Halki, Filipa, Przybysława

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Muzyka
Światło Życie - płyta, która łączy pokolenia

23 lutego ukaże się na rynku wyjątkowy album „Światło Życie”. Krążek będzie zawierał 12 utworów - Piosenek Roku Ruchu Światło-Życie w opracowaniu zespołu New Life’m - jednego z prekursorów polskiej muzyki chrześcijańskiej.

Więcej…

 
Kuba Kornacki & Przyjaciele

Videoklip do utworu "Tato" promujący nowy projekt płytowy Jakuba Kornackiego z udziałem m. in. Cezarego Paciorka, Maćka Afanasjewa, Grzegorza Nadolnego i Szymona Damięckiego. Płytę można zamawiać wysyłając mail na adres: studiokanaan@gmail.com.

Więcej…

 
Alijah - W Jego Sercu

Debiutanca płyta zespołu Alijah "W Jego Sercu" to zbiór psalmów Starego Testamentu które stały się inspiracją dla powstania projektu muzycznego. Pomysł narodził się w 2007 roku. W ciągu dwóch lat na kanwie tekstów wybranych psalmów zostały napisane kompozycje, które trudno umiejscowić w konkretnej stylistyce muzycznej, choć z całą pewnością projekt można zaliczyć do nurtu muzyki chrześcijańskiej.

Więcej…

 
Koncert jakich mało - Jednego Serca Jednego Ducha 2012

Blisko 50 osób od techniki estradowej, ponad 100 wolontariuszy, prawie 200 artystów, a przede wszystkim 40 000 chórzystów na widowni - tak przedstawiają się liczby największego wydarzenia muzyki chrześcijańskiej w Polsce. Ukazał się wyjątkowy album Jednego Serca Jednego Ducha 2012.

Więcej…

 
Lekki jak ptak

Właśnie minęły 99 urodziny wyjątkowego człowieka - dziadka Mate.o - Pana Wincentego. To dla niego Mate.o napisał utwór "Lekki jak ptak" - Singiel promujący nową płytę Mate.o Akustyczny & Przyjaciele pt. "Usiądź przy mnie". Warto posłuchać zarówno Pana Wincetego jak i Mate.o.

Więcej…

 
Płyta księży z kolędami cieszy się powodzeniem

Zupełnie nowe aranżacje do tradycyjnych kolęd można usłyszeć na płycie „Tryumfy Króla Niebieskiego” kwartetu wokalnego Redemisti, który tworzą czterej księża z archidiecezji przemyskiej. Na płycie i na koncertach kapłanom towarzyszy kwartet smyczkowy Melange.

Więcej…

 
Płyta Wspólnoty Sióstr Uczennic Krzyża

Dzięki wsparciu i zaangażowaniu wielu życzliwych osób Siostry Uczennice Krzyża wydały płytę ze zbiorem pieśni. Płyta jest pomyślana jako "cegiełka" na dom kontemplacyjny - miejsce modlitwy i wyciszenia dla wspólnoty i wszystkich, którzy tego potrzebują.

Więcej…

 
Oratorium Nieszpory Świętojańskie

Oratorium Nieszpory Świętojańskie „Parare vias Domini” na rozpoczęcie Adwentu w Starogardzie Gdańskim wykona zespół ewangelizacyjny „Na cały Głos” z Pelplina. Oratorium odbędzie się w niedzielę, 2 grudnia 2012 r. o godz. 18.00 w kościele św. Mateusza w Starogardzie Gdańskim.

Więcej…

 
Dwa jabłka na czereśni - debiutancki singiel zespołu stronaB

W sieci ukazała się piosenka promująca nowy album tegorocznego laureata Festiwalu Debiuty 2012 w Warszawie - zespołu stronaB. Utwór nosi tytuł "Dwa jabłka na czereśni".

Więcej…

 
Hosanna Festival 2012

Trwają zgłoszenia do Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Chrześcijańskiej Hosanna Festival! Po raz dziewiętnasty, w dniach 31 sierpnia 2 września 2012r., w Siedlcach zabrzmią dźwięki pozytywnych wartości! Zachęcamy wszystkich tworzących muzykę niosącą wartości chrześcijańskie do zgłaszania się do konkursowej części festiwalu, a wszystkich lubiących taką muzykę i radosną zabawę do odwiedzenia Siedlec w ten ostatni weekend wakacji. Na zwycięzców czeka nie bagatela 3000zł Grand Prix! Ale oczywiście nie o pieniądze w głównej mierze chodzi.

Więcej…

 
Deo gratias - nowa płyta zespołu Gaudeamus

Duszpasterstwo Powołań chrystusowców i zespół Wyższego Seminarium Duchownego chrystusowców "Gaudeamus" przygotowali płytę składankę z okazji 80 lecia istnienia ich zgromadzenia zakonnego Towarzystwa Chrystusowego dla Polonii Zagranicznej. "Deo gratias" to tytuł krążka na którym znalazło się 20 utworów śpiewanych przez kilka składów zespołu na przestrzeni wielu lat.

Więcej…

 
Premiera Oratorium - Nieszpory Świętojańskie

24 czerwca o godz. 21.00 odbędzie się premiera oratorium „Nieszpory Świętojańskie – Parare vias Domini” w wykonaniu zespołu ewangelizacyjnego „Na cały Głos”. Koncert odbędzie się w Bazylice katedralnej w Pelplinie. Usłyszymy premierowe, autorskie wykonanie nieszporów o św. Janie Chrzcicielu w nowej aranżacji. Na ten dzień Radio Głos przewiduje premierę audiobooku z homiliami, katechezami i przemówieniami śp. biskupa Jana Bernarda Szlagi.

Więcej…

 
Trasa koncertowa i premiera DVD zespołu Full Power Spirit

Już 21 lutego zespół Full Power Spirit rozpocznie tegoroczną edycję trasy „Znajdź pomysł na siebie". Jej początek zbiega się z premierą pierwszego w historii zespołu wydawnictwa DVD zatytułowanego „VOD" Na płycie znajdzie się 6 teledysków oraz 30-minutowy film dokumentujący 10 lat działalności grupy zatytułowany „Full Power Spirit, czyli nie ma dróg na skróty".

Więcej…

 
Festiwal Nowe Spojrzenie

W sobotę 23 czerwca 2012 r. odbędzie się w Bydgoszczy Festiwal Nowe Spojrzenie - wielka impreza muzyczna o ogólnopolskim charakterze. Na scenie wystąpią uznani polscy artyści: Full Power Spirit, Arka Noego, Maleo Reggae Rockers, Luxtorpeda.

Więcej…

 
Rejected King

Zespół powstał w 2010 roku. Naszym celem jest dotarcie do młodych ludzi i pokazaniem im, ze Bóg ich akceptuje oraz kocha takimi jakimi są. Tworzymy utwory z optymistycznym przekazem, dzieląc się opowieściami z naszego własnego życia. Gramy alternatywnego rocka inspirując się takimi zespołami jak: Flyleaf, Paramore oraz The Letter Black.

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednie 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 24584 | dodano: 0000-00-00 00:00:00Dobre strony

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Blog eremicki

www.pustelnica.pl/ - blog eremitki 

Fotogalerie

VII Metropolitalny Konkurs Papieski

7 czerwca 2017 r. w sali konferencyjnej ...

ADM Goleniów 2017 - koncert TGD

Fotoreportaż z koncertu ewangelizacyjno-...

ADM Goleniów 2017 - Marsz Biało-Czerwony

W Dniu Flagi, w ramach programu Dni Młod...

blog ichtis

Facebook