Dziś: niedziela, 22 października 2017
Imieniny: Halki, Filipa, Przybysława

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Muzyka
Śpiewnik muzyki chrześcijańskiej

Zapraszamy do korzystania ze śpiewnika muzyki chrześcijańskiej. Śpiewnik ma docelowo zawierać teksty większości pieśni o tematyce chrześcijańskiej z uwzględnieniem różnych ich tytułów i tekstów.      

Więcej…

 
Magazyn muzyczny Ruah

Wartościowy magazyn poświęcony muzyce chrześcijańskiej. Polecamy magazyn muzyczny Ruah http://www.ruah.pl

Więcej…

 
Rodzina Gospel

W tej chwili głównym celem Rodziny Gospel jest informacja i popularyzacja muzyki gospel. Wraz z korespondentami z całej Polski zbieramy informacje o koncertach, warsztatach i innych ważnych wydarzeniach. http://www.rodzinagospel.pl        

Więcej…

 
Stare Dobre Małżeństwo w Szczecinie

Stare Dobre Małżeństwo dzień: 25.11.2007 miejsce: Opera na Zamku czas: 18:00 www.sdm.art.pl

Więcej…

 
Klub Dobrej Muzyki

Dobra muzyka - Dobry warsztat - Dobre przesłanie. To jest motto serwisu poświęconego muzyce chrześcijańskiej. Znajdziesz w nim informacje o koncertach, forum, listy dyskusyjne, listę przebojów, księgę gości, ogłoszenia publicystykę, Śpiewnik, Świadectwa, Galerię, Teledyski i inne ciekawe rzeczy. http://www.kdm.pl/witamy.php  

Więcej…

 
Za Duchem - Zestaw zespołów i MP3

Strona z bazą zespołów grających muzykę chrześcijańską. Będzie się ona bez przerwy rozrastać aż przestaniecie nadążać nad ściąganiem i słuchaniem poszczególnych kawałków. :)        

Więcej…

 
Warsztaty Gospel

Warsztaty Gospel są chrześcijańskim wydarzeniem muzycznym. W jednym miejscu i o jednym czasie zbiera się kilkaset osób, które chcą miło spędzić czas. Podczas zajęć warsztatowicze uczą się piosenek gospel w układzie trzy lub czterogłosowym. Całemu wydarzeniu zawsze towarzyszą zarówno chwile refleksji związane z istotną dla chrześcijan treścią pieśni, jaki i wspaniała radosna atmosfera.    

Więcej…

 
Gospel Joy

Koncerty Gospel Joy skupiają coraz szersze grono ludzi. Obojętnie czy odbywają się one w kościołach, domach kultury, szpitalach, czy w wielkich salach widowiskowych.      

Więcej…

 
Pustki - Do Mi No

Pustki - Do Mi No Mała recenzja małego fenomenu... Jednak po kolei. Początek. Nie wiem czy większej rzeszy osób, rodzimych melomanów, obiła się o uszy nazwa zespołu jakim są "Pustki". Ja osobiście, przez przypadek natknąłem się na ich płytę, tą którą dzisiaj postaram się w jakiś specyficzny sposób i bardzo krótki zrecenzować.

Więcej…

 
Sigur Rós - Takk...

Dawno, dawno temu, a mianowicie w 1994 roku narodził się w Islandii zespół o dźwięcznej nazwie Sigur Rós, co w wolnym tłumaczeniu znaczy "róża zwycięstwa". Grupa, jeżeli chodzi o styl muzyczny, reprezentuje takie "niewiadomo co" (a dokładnie pop z własnym wkładem wyobraźni). Poprzez cichy i spokojny klimat potrafi krzyczeć nam prosto do ucha.

Więcej…

 
Jacek Pulikowski

Ukazała się najnowsza płyta z cyklu: „Duchowość Kobiety i Mężczyzny” – zapis wykładu p. Jacka Pulikowskiego – zatytułowana Pragnij a nie pożądaj. O miłości i seksualności raz jeszcze.

Więcej…

 
for VIP (for Very Important Person)

Każdy człowiek ma jakieś priorytety i hierarchię VIPów w swoim życiu,  często są to gwiazdy muzyki, kina może jakiejś ideologii, czy wyznawanych poglądów politycznych bogowie tego świata. Nasz zespół chcąc wyrazić wdzięczność Jezusowi za otwarte drzwi do NIEBA i talenty które nam powierzył zdecydował się tworzyć dla Niego, naszego  VIPa.

Więcej…

 
Full Power Spirit

Zespół Full Power Spirit (www.fps.kdm.pl) istnieje od 2001 roku. W ciągu 6 lat swojej działalności stal się jednym z najprężniej działających zespołów polskiej sceny CCM. Cechuje go olbrzymia energia towarzysząca występom na żywo oraz bardzo dobry kontakt z publicznością. Tworzą go Miru, Picia i Dzyrooo, a na co dzień wspomagają: 4 osobowy zespół instrumentalistów, Warszawski Dj Grubaz (należący do czołówki Polskich Dj`i grających czarną muzykę), Olga Szomańska-Radwan oraz członkowie ekipy break-dance – SPASIBA BREAKERS. Całość uzupełnia bit-boxer PRYK. W sumie koncertowy skład FPS liczy 12 osób.

Więcej…

 
Koncert KSCCH

Zapraszamy na dziękczynny koncert pt. „SPEAK TO ME, MY FATHER..” młodzieżowego zespołu „KSCCH” - „W Rytmie Serca”. Koncert odbędzie się dnia 09.03.2008r. o godzinie 16.30 na auli przy ul. Mariackiej 6/8

Więcej…

 
NEW LIFE’m w Gościu Niedzielnym

„Z ciemności do światła” to tytuł płyty znakomitej grupy NEW LIFE’m. Płyta została dołączona do najnowszego wydania „Gościa Niedzielnego”. Materiał „Z ciemności do Światła” został zarejestrowany podczas specjalnego koncertu dla TVP Poznań w kwietniu 2006 roku. Wielkopostny koncert w kościele franciszkanów zgromadził tłumy.

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednie 3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 24583 | dodano: 0000-00-00 00:00:00Dobre strony

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Blog eremicki

www.pustelnica.pl/ - blog eremitki 

Fotogalerie

VII Metropolitalny Konkurs Papieski

7 czerwca 2017 r. w sali konferencyjnej ...

ADM Goleniów 2017 - koncert TGD

Fotoreportaż z koncertu ewangelizacyjno-...

ADM Goleniów 2017 - Marsz Biało-Czerwony

W Dniu Flagi, w ramach programu Dni Młod...

blog ichtis

Facebook