Dziś: wtorek, 13 listopada 2018
Imieniny: Arkadia, Mikołaj, Stanisław

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Muzyka
Niebawem ukaże się płyta irlandzkich księży śpiewających jako grupa

Ich debiutancka płyta ukaże się dopiero 14 listopada, a już trafili na łamy L'Osservatore Romano. Watykański dziennik pisze w dzisiejszym numerze o grupie „The Priests” (Księża), złożonym z prawdziwych irlandzkich księży. W artykule przypomina się, że znana międzynarodowa wytwórnia płytowa poszukiwała wykonawcy muzyki sakralnej, „o ile to możliwe księdza”.

Więcej…

 
Koncert organowo - wokalny Cecyliada

W dniu Świętej Cecylii - patronki muzyki kościelnej zapraszamy na koncert organowy Cecyliada

Więcej…

 
P. Domingo przedstawił płytę z pieśniami do słów Jana Pawła II

Słynny hiszpański tenor Plácido Domingo zaprezentował 28 listopada w Biurze Prasowym Stolicy Apostolskiej swoją najnowszą płytę, zatytułowaną „Amore infinito” (Nieskończona miłość). Zawiera ona dwanaście pieśni do słów Karola Wojtyły, do których muzykę napisali m.in. syn artysty – Placido junior oraz Antonio Galbiati, Jorge Calandrelli, Maurizio Fabrizio, Fio Zanotti, Stefano Tomaselli, Guido Morra i Caballà.

Więcej…

 
TGD

Najnowsze, dwupłytowe wydanie CD + DVD utworów TGD (Trzecia Godzina Dnia). Na płycie występują solowo m.in.: Mate.O, Natalia Niemen, Basia Włodarska, Olga Szomańska-Radwan.

Więcej…

 
Teledysk Full Power Spirit

Początek nowego roku przynosi dobre wiadomości. Mamy przyjemność zaprosić do obejrzenia nowego teledysku zespołu Ful Power Spirit.

Więcej…

 
Nowa płyta zespołu Filadelfia

Zespół Filadelfia to grupa ludzi, których łączą pasje, jakimi są Bóg i muzyka. Największym pragnieniem zespołu jest uwielbienie Jedynego Boga oraz przekazywanie Jego bezgranicznej miłości za pomocą słów i dźwięków.

Więcej…

 
"Ty mi ukażesz ścieżkę życia" - nowa, akustyczna płyta grupy Porozumienie

Z mocnymi opóźnieniami, ale jeszcze w Wielki Post. Z wielką radością, ale również z powagą i zadumą... Przedstawiamy...

Więcej…

 
for VIP nagrywa płytę!

Zespół for VIP rozpoczyna pracę nad swoją debiutancka płytą. Nagranie będą realizowane w Wiśle w Studio DR.  Zapraszamy do śledzenia naszej strony internetowej. Szczegóły wkrótce.

 
Pro life - nowa płyta Julii i Grzegorza Kopali

W czwartek trafi do sklepów nowy album Julii i Grzegorza Kopali. Wśród dwunastu utworów znalazły się m.in. Pieśń Jezusa, a także San Damiano i Glorify the Lord, które są owocem współpracy małżeństwa z Salem Solo. Wykonawcy jasno opowiadają się po stronie życia, zwłaszcza w utworach Ja pragnę żyć oraz Bóg Cię pragnął – to właśnie one decydują o przekazie całej płyty.

Więcej…

 
Okno Papieskie

W 30 rocznicę pierwszej pielgrzymki Jana Pawła II do Polski Centrum Myśli Jana Pawła II wraz z Wydawnictwem Rhetos prezentuje dwupłytowy album „Okno Papieskie. Franciszkańska 3” czyli kronikę spotkań Jana Pawła II z młodzieżą w oknie rezydencji arcybiskupów krakowskich w latach 1979-2002.

Więcej…

 
Złoty przebój

Piosenka Ja pragnę żyć Julii i Grzegorza Kopali z ich najnowszej płyty Pro life, która ukazała się nakładem wydawnictwa Święty Wojciech, zajmuje pierwsze miejsce na liście przebojów muzyki chrześcijańskiej Muzyczne Dary.

Więcej…

 
Testimonium

Zespół muzyczny "TESTIMONIUM" to inicjatywa Katolików świeckich archidiecezji katowickiej. "(...) Idźcie na cały Świat i głoście Ewangelię - powiedział Pan Jezus. Chcemy mieć swój udział w głoszeniu Jego Słowa rozwijając otrzymane talenty i wykorzystując najnowocześniejsze środki artystyczne i techniczne. Działalność w zespole mobilizuje nas do osobistej przemiany życia w świetle Ewangelii. To jest nasz cel i służba w Kościele.

Więcej…

 
Uwaga nowość - ”ON jest”

Już na początku października ukaże się autorska płyta zespołu METANOIA p. JP2, pt. "On jest".

Więcej…

 
Nowa strona Full Power Spirit

Na swoje ósme urodziny zespół Full Power Spirit przygotował wszystkim swoim sympatykom miłą niespodziankę. Po długim okresie prac i przygotowań 1 września ruszyła nowa strona internetowa grupy.

Więcej…

 
Debiutancka płyta A&D

Chrześcijański zespół A&D, znany też jako PROJECT A&D istnieje już 5 lat! Jednak dopiero teraz wychodzi płyta, która może być uważana za debiutancką.

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednie 5  6  7  8  9  10  11  12  13  14   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 29856 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony


Warning: mysql_result() [function.mysql-result]: Unable to jump to row 15 on MySQL result index 87 in /includes/footer.inc.php on line 421

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Blog eremicki

www.pustelnica.pl/ - blog eremitki 

Fotogalerie

Finał konkursu pt. "Polskie drogi do niepodległości 1914-1923"

7 listopada br., w auli Wydziału Teologi...

Procesja ze Świętymi ulicami Szczecina

W wigilię Wszystkich Świętych, 31 paźdz...

Nocne Czuwanie Młodych - 19.10.2018

19 października 2018 r. w Arcybiskupim W...

blog ichtis

Facebook

Warning: mysql_close(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /index.php on line 1060