Dziś: niedziela, 22 października 2017
Imieniny: Halki, Filipa, Przybysława

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Muzyka
Nowa płyta zespołu Filadelfia

Zespół Filadelfia to grupa ludzi, których łączą pasje, jakimi są Bóg i muzyka. Największym pragnieniem zespołu jest uwielbienie Jedynego Boga oraz przekazywanie Jego bezgranicznej miłości za pomocą słów i dźwięków.

Więcej…

 
"Ty mi ukażesz ścieżkę życia" - nowa, akustyczna płyta grupy Porozumienie

Z mocnymi opóźnieniami, ale jeszcze w Wielki Post. Z wielką radością, ale również z powagą i zadumą... Przedstawiamy...

Więcej…

 
for VIP nagrywa płytę!

Zespół for VIP rozpoczyna pracę nad swoją debiutancka płytą. Nagranie będą realizowane w Wiśle w Studio DR.  Zapraszamy do śledzenia naszej strony internetowej. Szczegóły wkrótce.

 
Pro life - nowa płyta Julii i Grzegorza Kopali

W czwartek trafi do sklepów nowy album Julii i Grzegorza Kopali. Wśród dwunastu utworów znalazły się m.in. Pieśń Jezusa, a także San Damiano i Glorify the Lord, które są owocem współpracy małżeństwa z Salem Solo. Wykonawcy jasno opowiadają się po stronie życia, zwłaszcza w utworach Ja pragnę żyć oraz Bóg Cię pragnął – to właśnie one decydują o przekazie całej płyty.

Więcej…

 
Okno Papieskie

W 30 rocznicę pierwszej pielgrzymki Jana Pawła II do Polski Centrum Myśli Jana Pawła II wraz z Wydawnictwem Rhetos prezentuje dwupłytowy album „Okno Papieskie. Franciszkańska 3” czyli kronikę spotkań Jana Pawła II z młodzieżą w oknie rezydencji arcybiskupów krakowskich w latach 1979-2002.

Więcej…

 
Złoty przebój

Piosenka Ja pragnę żyć Julii i Grzegorza Kopali z ich najnowszej płyty Pro life, która ukazała się nakładem wydawnictwa Święty Wojciech, zajmuje pierwsze miejsce na liście przebojów muzyki chrześcijańskiej Muzyczne Dary.

Więcej…

 
Testimonium

Zespół muzyczny "TESTIMONIUM" to inicjatywa Katolików świeckich archidiecezji katowickiej. "(...) Idźcie na cały Świat i głoście Ewangelię - powiedział Pan Jezus. Chcemy mieć swój udział w głoszeniu Jego Słowa rozwijając otrzymane talenty i wykorzystując najnowocześniejsze środki artystyczne i techniczne. Działalność w zespole mobilizuje nas do osobistej przemiany życia w świetle Ewangelii. To jest nasz cel i służba w Kościele.

Więcej…

 
Uwaga nowość - ”ON jest”

Już na początku października ukaże się autorska płyta zespołu METANOIA p. JP2, pt. "On jest".

Więcej…

 
Nowa strona Full Power Spirit

Na swoje ósme urodziny zespół Full Power Spirit przygotował wszystkim swoim sympatykom miłą niespodziankę. Po długim okresie prac i przygotowań 1 września ruszyła nowa strona internetowa grupy.

Więcej…

 
Debiutancka płyta A&D

Chrześcijański zespół A&D, znany też jako PROJECT A&D istnieje już 5 lat! Jednak dopiero teraz wychodzi płyta, która może być uważana za debiutancką.

Więcej…

 
Ostatni koncert "papryczek"

18 listopada poprzez stronę internetową Radia Plus Warszawa www.pluswarszawa.pl odbędzie się transmisja ostatniego koncertu CHILI MY. W terminie późniejszym przewidziana jest retransmisja koncertu w Radiu Plus Warszawa 96,5 fm.

Więcej…

 
Deus Meus na adwent 2009

W ubiegłym roku ukazała się najnowsza płyta zespołu Deus Meus  pt. ”Otwórz się niebo”. Znajdują się na niej tradycyjne pieśni adwentowe takie jak „Archanioł Boży Gabriel” czy  „Oto Pan Bóg przyjdzie”, ale także mniej znane  lecz piękne utwory adwentowe. Posłuchaj czterech utworów!

Więcej…

 
Nowa płyta ks. Marka Bałwasa

24 października na rynku wydawniczym ukazała się druga płyta z konferencją ks. Marka Bałwasa, pt. "W poszukiwaniu prawdy... Dotknij Jezusa!". Jej autor jest niepełnosprawnym kapłanem diecezji włocławskiej.

Więcej…

 
Koncert kameralny

Zapraszamy na koncert kameralny z okazji wspomnienia św. Cecylii - patronki muzyki kościelnej. Wystąpi Tomasz Witkowski (organy) oraz Zespół Wokalny Agniculi.

Więcej…

 
Nowa strona zespołu Porozumienie

21 listopada rusza nowa strony grupy Porozumienie. Cóż można o niej powiedzieć... zielono/brązowo/żółta... - i paradoksalnie nie zapowiada niczego zgniłego :), a właśnie, że:

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednie 5  6  7  8  9  10  11  12  13   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 24587 | dodano: 0000-00-00 00:00:00Dobre strony

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Blog eremicki

www.pustelnica.pl/ - blog eremitki 

Fotogalerie

VII Metropolitalny Konkurs Papieski

7 czerwca 2017 r. w sali konferencyjnej ...

ADM Goleniów 2017 - koncert TGD

Fotoreportaż z koncertu ewangelizacyjno-...

ADM Goleniów 2017 - Marsz Biało-Czerwony

W Dniu Flagi, w ramach programu Dni Młod...

blog ichtis

Facebook