Dziś: wtorek, 13 listopada 2018
Imieniny: Arkadia, Mikołaj, Stanisław

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Muzyka
Deo gratias - nowa płyta zespołu Gaudeamus

Duszpasterstwo Powołań chrystusowców i zespół Wyższego Seminarium Duchownego chrystusowców "Gaudeamus" przygotowali płytę składankę z okazji 80 lecia istnienia ich zgromadzenia zakonnego Towarzystwa Chrystusowego dla Polonii Zagranicznej. "Deo gratias" to tytuł krążka na którym znalazło się 20 utworów śpiewanych przez kilka składów zespołu na przestrzeni wielu lat.

Więcej…

 
Premiera Oratorium - Nieszpory Świętojańskie

24 czerwca o godz. 21.00 odbędzie się premiera oratorium „Nieszpory Świętojańskie – Parare vias Domini” w wykonaniu zespołu ewangelizacyjnego „Na cały Głos”. Koncert odbędzie się w Bazylice katedralnej w Pelplinie. Usłyszymy premierowe, autorskie wykonanie nieszporów o św. Janie Chrzcicielu w nowej aranżacji. Na ten dzień Radio Głos przewiduje premierę audiobooku z homiliami, katechezami i przemówieniami śp. biskupa Jana Bernarda Szlagi.

Więcej…

 
Trasa koncertowa i premiera DVD zespołu Full Power Spirit

Już 21 lutego zespół Full Power Spirit rozpocznie tegoroczną edycję trasy „Znajdź pomysł na siebie". Jej początek zbiega się z premierą pierwszego w historii zespołu wydawnictwa DVD zatytułowanego „VOD" Na płycie znajdzie się 6 teledysków oraz 30-minutowy film dokumentujący 10 lat działalności grupy zatytułowany „Full Power Spirit, czyli nie ma dróg na skróty".

Więcej…

 
Festiwal Nowe Spojrzenie

W sobotę 23 czerwca 2012 r. odbędzie się w Bydgoszczy Festiwal Nowe Spojrzenie - wielka impreza muzyczna o ogólnopolskim charakterze. Na scenie wystąpią uznani polscy artyści: Full Power Spirit, Arka Noego, Maleo Reggae Rockers, Luxtorpeda.

Więcej…

 
Rejected King

Zespół powstał w 2010 roku. Naszym celem jest dotarcie do młodych ludzi i pokazaniem im, ze Bóg ich akceptuje oraz kocha takimi jakimi są. Tworzymy utwory z optymistycznym przekazem, dzieląc się opowieściami z naszego własnego życia. Gramy alternatywnego rocka inspirując się takimi zespołami jak: Flyleaf, Paramore oraz The Letter Black.

Więcej…

 
Anti Babylon System: ewangelizujemy muzyką

Muzyka i twórczość muzyczna pomaga nam skonfrontować się z treścią Ewangelii – mówią członkowie chrześcijańskiego zespołu Anti Babylon System z Bielska-Białej. Po czterech latach zespół wydał drugą swoją płytę pt. „Naham".

Więcej…

 
Wyluzowany boży wieczór, czyli Arci w akcji

Artaszes Barojan znany jako Arci, urodził się 1981 roku w Erwaniu w Armenii. Kilkanaście lat temu wraz z rodzicami i młodszym bratem Dawitem przyjechali do Polski na Opolszczyznę, gdzie mieszkają do dziś. Te lata w Polsce sprawiły, że Arci świetnie odnalazł się w polskiej kulturze choć początki były zabawne.

Więcej…

 
Katolika Front

Zespół Katolika Front to solidne, pełne pasji i melodii rockowe granie. Zespół tworzą profesjonalni muzycy: Grzegorz Bociański - śpiew, Jacek Przydryga - gitara i śpiew, Krzysztof Stasiak - gitara basowa i Zygmunt Koperczak - perkusja.

Więcej…

 
Muzyka i świadectwo

Okres Wielkiego Postu daje nam możliwość przemiany życia i okazję do nawrócenia. Dlatego podejmowane różnego rodzaju inicjatywy wielkopostne mają na celu poruszenie ludzkich serc i zbliżenie ich do Boga. Zapraszamy do organizowania spotkań wielkopostnych z Darkiem Maleo Malejonkiem.

Więcej…

 
Przegląd Piosenki Religijnej Vincentiana

Klerycy Zgromadzenia Misji zapraszają na XXVIII Przegląd Piosenki Religijnej Vincentiana, który dobędzie się w dniach 29 kwietnia - 1 maja 2012 pod hasłem „Zbudź się, o śpiący!" (Ef 5,14).

Więcej…

 
Na Fali Wielbienia

Nakładem Wydawnictwa św. Wojciecha ukazała się płyta "Na Fali Wielbienia". Płyta to zapis uwielbienia Boga w czasie I Ogólnopolskich Rekolekcji dla Muzyków „Na Fali Wielbienia" (Henryków 2011). Wśród artystów, których możemy usłyszeć, są m.in. Piotr Baron, Julia i Grzegorz Kopala, Piotr Pałka, Ewa Sykulska oraz Leopold „Poldek" Twardowski, organizator i szef projektu. Prezentują autorskie pieśni – ich modlitewno-mistyczny klimat zapada głęboko w pamięć, poruszając szczerością i autentycznością przekazu.

Więcej…

 
Muzykujący księża zaskoczeni swoją popularnością

Nie spodziewaliśmy się takiego zainteresowania – przyznają zgodnie trzej proboszczowie i wykładowca z kalwaryjskiego seminarium duchownego, którzy utworzyli oryginalny zespół muzyczny. Duchowni z żalem muszą rezygnować z zaproszeń, jakie nieustannie przychodzą do nich ze wspólnot parafialnych z całej Polski.

Więcej…

 
Malchus w plebiscycie Polskiego Radia

Zespołowi Malchus przed wejściem do studia - a to już niebawem, bo pod koniec lutego nagrywają bębny - udało się zakwalifikować do plebiscytu Polskiego Radia Rzeszów 2011 na najlepszą płytę roku 2011 zespołu z woj. podkarpackiego. Malchus walczy również o koncert na małej scenie Metalfest 2012 w Jaworznie, który jest jednym z największych festiwali metalowych w Polsce.

Więcej…

 
Mate.O od początku

Prawie sześć lat trzeba było czekać na reedycję pierwszych nagrań Mateusza Mate.O Otremby. Właśnie na rynek wróciły dwa pierwsze tytułu z repertuaru tego nietuzinkowego artysty, co na pewno ucieszy nie tylko fanów Mateusza.

Więcej…

 
Drugi singiel FPS!

"Jestem" kolejną piosenką promują płytę w audio i video. Premiera nowego singla i teledysku odbyła się 1 października 2011 r. Zdjęcia do klipu były kręcone w rodzinnym mieście zespołu – w Białej Podlaskiej we wrześniu 2011 r. Nad całością czuwał Paweł Łukomski ze Studio 35.

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednie 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 29853 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony


Warning: mysql_result() [function.mysql-result]: Unable to jump to row 15 on MySQL result index 69 in /includes/footer.inc.php on line 421

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Blog eremicki

www.pustelnica.pl/ - blog eremitki 

Fotogalerie

Finał konkursu pt. "Polskie drogi do niepodległości 1914-1923"

7 listopada br., w auli Wydziału Teologi...

Procesja ze Świętymi ulicami Szczecina

W wigilię Wszystkich Świętych, 31 paźdz...

Nocne Czuwanie Młodych - 19.10.2018

19 października 2018 r. w Arcybiskupim W...

blog ichtis

Facebook

Warning: mysql_close(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /index.php on line 1060