Dziś: czwartek, 27 kwietnia 2017
Imieniny: Felicja, Teofil, Zyta

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Dla życia
Rozstrzygnięto konkurs na rzeźbę wieńczącą Grobowiec Dziecka Utraconego

25 marca 2017 r. w siedzibie Fundacji Donum Vitae ogłoszono zwycięzców konkursu na koncepcję rzeźby wieńczącej Grobowiec Dziecka Utraconego na Cmentarzu Centralnym w Szczecinie.

Więcej…

 
Marsz dla Życia 2017 – poszukiwani koordynatorzy parafialni

W niedzielę, 21 maja, pod hasłem „Kocham Cię Życie” po raz XV ulicami Szczecina przemaszeruje Marsz dla Życia. Organizatorzy poszukują koordynatorów-wolontariuszy parafialnych.

Więcej…

 
Konkurs na koncepcję rzeźby wieńczącej Grobowiec Dziecka Utraconego zakończony!

23 marca w siedzibie Fundacji Donum Vitae odbyła się oficjalna ocena prac zgłoszonych do konkursu na koncepcję rzeźby wieńczącej Grobowiec Dziecka Utraconego. W konkursie wzięło udział 31 bardzo inspirujących koncepcji - rzeźb, makiet i rysunków, wykonanych różnorodną techniką.

Więcej…

 
Konkurs plastyczny na koncepcję rzeźby wieńczącej Grobowiec Dziecka Utraconego

Doświadczenie śmierci dziecka przed jego narodzeniem jest doświadczeniem co piątej pary rodziców w Polsce. Nie każdy z nich ma wiedzę na temat możliwości pochowania swojego zmarłego dziecka. Dlatego wiele ich ciał pozostaje w szpitalu, często bez możliwości godziwego pochówku, a tym samym bez stworzenia miejsca dla osieroconych rodziców, w którym mogliby wspomnieć, poddać się zadumie i przeżyć żałobę po swoim zmarłym dziecku.

Więcej…

 
Zagraj w Jasia

„Zagraj w Jasia” to pierwsza w Polsce karciana gra pro-life stworzona z myślą o najmłodszych, dla których zabawa będzie przystępną formą edukacji o życiu nienarodzonych.

Więcej…

 
Nostalgiczny Dzień Dziecka w Stargardzie

Pierwszy czerwca powszechnie kojarzony jest z radosnym świętowaniem wraz z najmłodszymi ich święta. Tegoroczny Dzień Dziecka w Stargardzie miał jednak dla niektórych nostalgiczny charakter. Tego dnia na Cmentarzu Komunalnym został odsłonięty Pomnik Dziecka Nienarodzonego będący zarazem grobowcem.

Więcej…

 
Przybyli, zobaczyli, udział w marszu wzięli

3 tygodnie po XIV Szczecińskim Marszu dla Życia zapraszamy do przeczytania i udostępniania wywiadu z Ks. Tomaszem Kancelarczykiem, w którym podsumowuje przebieg marszu, a także opowiada o potrzebie uczestniczenia w marszach poza granicami naszego kraju i wspieraniu obrońców życia w całej Europie.

Więcej…

 
Dzień Świętości Życia 2016

Drogi Obrońco Życia! W odpowiedzi na słowa biskupów zgromadzonych na Konferencji Episkopatu Polski w sposób szczególny zachęcam do podjęcia Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego w dniu liturgicznych obchodów Uroczystości Zwiastowania Pańskiego przypadających w tym roku na 4 kwietnia. Przystępujmy do tego pięknego dzieła prosząc, aby każde nowe życie przyjmowane było z miłością i odpowiedzialnością.

Więcej…

 
Przechodzimy na "Mocną Stronę Życia"

Międzynarodowe Bractwo Małych Stópek przy wsparciu Fundacji Małych Stópek zbudowało najnowocześniejszą stronię internetową Pro-life w Polsce - www.dlazycia.info. Celem twórców witryny jest zgromadzenie, aktywizacja, oraz skomunikowanie wszystkich tych, dla których życie człowieka rozpoczyna się wraz z jego poczęciem.

Więcej…

 
Msza Święta Obrońców Życia

Bezradny? Mamy na to sposób! Już dziś zaplanuj sobie niedzielny wieczór. Najlepszy z możliwych sposobów spędzenia niedzielnego wieczoru - Msza Święta Obrońców Życia. I Ty zacznij z nami nowy tydzień angażując się w obronę życia człowieka!

Więcej…

 
Kalendarz Pro-Life 2016

Kalendarz ścienny promujący postawę obrony wartości ludzkiego życia od poczęcia, skierowany do młodzieży i stworzony przez młodzież. Niemożliwe? A jednak się udało! Pierwszy i jedyny taki kalendarz Pro-Life na rok 2016. Stworzony i wydany z pomocą Fundacji Małych Stópek.

Więcej…

 
Spojrzałem szatanowi prosto w oczy

Wybierając się 19 września 2015 r. do Berlina na Marsz dla Życia miałem świadomość, co tam będzie się działo, a zachęcając do udziału innych organizatorów Marszów dla Życia z Polski, jak i młodzież ze Szczecina, nie ukrywałem tego czego mogą być światkami w Berlinie.

Więcej…

 
"Pielucha dla Malucha" - zbiórka pieluch na Marszu dla Życia zakończona wielkim sukcesem

Tegorocznemu Szczecińskiemu Marszowi dla Życia towarzyszyła akcja "Pielucha dla Malucha", czyli zbiórka pieluszek jednorazowych dla dzieci uratowanych od aborcji. Każdy, kto 19 kwietnia przyszedł na Jasne Błonia w Szczecinie, mógł pod pomnikiem św. Jana Pawła II zostawić jednorazowe pieluszki dla dzieci i ich mam. Wiele osób z 20 tysięcznego tłumu skorzystało z tej możliwości - zebrano 22 000 pieluszek!

Więcej…

 
Zmarł dr Jack Willke – ojciec światowego ruchu pro-life

W piątek 20 lutego w Cincinnati w wieku 89 lat zmarł dr Jack Willke, nazywany ojcem ruchów obrony życia na całym świecie. Zdaniem Ewy Kowalewskiej z Human Life International Polska, dr Willke wraz z żoną Barbarą stworzył najbardziej przejrzysty i udokumentowany medycznie system edukacji pro-life.

Więcej…

 
Fundacja Małych Stópek rozdaje darmowe materialy pro-life

To prawda! Fundacja Małych Stópek bezpłatnie rozdaje unikatowe foldery Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego, wizytówki z modlitwą Duchowej Adopcji oraz plakaty. Wystarczy skontaktować się z fundacją, a prześlą Ci dowolną liczbę folderów, wizytówek, bądź plakatów.

Więcej…

 

<< pierwsza 1  2  3  4  5  6  7  8   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 16629 | dodano: 0000-00-00 00:00:00Dobre strony

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Blog eremicki

www.pustelnica.pl/ - blog eremitki 

Fotogalerie

Katecheci w Kenii

W dniach 11-22 lutego 2017 r. grupa kate...

ESM Taize Ryga 2016/17

...

Charytatywny koncert kolęd "Betlejem w Szczecinie" w Azoty Arena

W dniu 13 stycznia 2017 r. o godz. 19.00...

blog ichtis

Facebook