Dziś: poniedziałek, 11 grudnia 2023
Imieniny: Waldemar, Damazy

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

"Adopt a Life"
Nie mogę wyświetlić obrazka

Po sukcesie premiery „Adoptuj Życie” - mobilnego asystenta Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego, jej pomysłodawcy z uwagi na wiele zapytań ze strony użytkowników o kolejne wersje językowe, postanowili wydać anglojęzycznej wersji aplikacji.

Twórcy „Adoptuj Życie” czyli Fundacja Małych Stópek, która na co dzień zajmuje się działalnością na rzecz edukacji i promocji wartości ludzkiego życia, postanowiła dotrzeć ze swoim przekazem również do odbiorców nie posługujących się językiem polskim. Teraz z aplikacji, która towarzyszy wszystkim, podejmującym się Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego będą mogli korzystać również obrońcy życia posługujący się językiem angielskim.

„Adopt a Life” pomoże im nie tylko nie zapomnieć o codziennej modlitwie w intencji nienarodzonego dziecka, ale uświadomi również, jak wygląda rozwój prenatalny człowieka dzień po dniu. Śledzony przez użytkownika aplikacji maluch w ciekawy graficznie sposób oraz za pomocą swoich codziennych myśli opowie o tym co czuje i jak zmienia się jego wygląd.

Angielska wersja językowa aplikacji „Adopt a Life” od swojego oryginału nie będzie się różniła niczym poza językiem. Tak samo jak dotychczas będzie można podglądnąć dziecko na USG oraz posłuchać bicia jego serca.

Fundacja Małych Stópek wciąż pracuje nad ulepszaniem aplikacji. Obecnie trwają pracę nad wersją „Adoptuj Życie” na system iOS oraz tłumaczenia na język niemiecki. Więcej o aplikacji znajdziecie na stronie www.adoptujzycie.pl oraz profilu społecznościowym www.facebook.com/adoptujzycie.

 


liczba odsłon: 2277 | dodano: 2017-11-17 11:23:29

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - warsztaty tematyczne

Uczestnicy tegorocznych Archidiecezjalne...

ADM Wolin 2023 - obiad i Plac przed Biblioteką

Gościnne progi Biblioteka Publiczna Gmin...

blog ichtis

Facebook