Dziś: czwartek, 22 marca 2018
Imieniny: Bogusław, Katarzyna, Oktawian

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

"Adopt a Life"
Nie mogę wyświetlić obrazka

Po sukcesie premiery „Adoptuj Życie” - mobilnego asystenta Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego, jej pomysłodawcy z uwagi na wiele zapytań ze strony użytkowników o kolejne wersje językowe, postanowili wydać anglojęzycznej wersji aplikacji.

Twórcy „Adoptuj Życie” czyli Fundacja Małych Stópek, która na co dzień zajmuje się działalnością na rzecz edukacji i promocji wartości ludzkiego życia, postanowiła dotrzeć ze swoim przekazem również do odbiorców nie posługujących się językiem polskim. Teraz z aplikacji, która towarzyszy wszystkim, podejmującym się Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego będą mogli korzystać również obrońcy życia posługujący się językiem angielskim.

„Adopt a Life” pomoże im nie tylko nie zapomnieć o codziennej modlitwie w intencji nienarodzonego dziecka, ale uświadomi również, jak wygląda rozwój prenatalny człowieka dzień po dniu. Śledzony przez użytkownika aplikacji maluch w ciekawy graficznie sposób oraz za pomocą swoich codziennych myśli opowie o tym co czuje i jak zmienia się jego wygląd.

Angielska wersja językowa aplikacji „Adopt a Life” od swojego oryginału nie będzie się różniła niczym poza językiem. Tak samo jak dotychczas będzie można podglądnąć dziecko na USG oraz posłuchać bicia jego serca.

Fundacja Małych Stópek wciąż pracuje nad ulepszaniem aplikacji. Obecnie trwają pracę nad wersją „Adoptuj Życie” na system iOS oraz tłumaczenia na język niemiecki. Więcej o aplikacji znajdziecie na stronie www.adoptujzycie.pl oraz profilu społecznościowym www.facebook.com/adoptujzycie.

 


liczba odsłon: 199 | dodano: 2017-11-17 11:23:29

Komentarze

Dodaj swój komentarzDobre strony


Warning: mysql_result() [function.mysql-result]: Unable to jump to row 15 on MySQL result index 43 in /includes/footer.inc.php on line 404

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Blog eremicki

www.pustelnica.pl/ - blog eremitki 

Fotogalerie

Rekolekcje wielkopostne w SOSW nr 1 w Policach

Od 7 do 9 marca 2018 r. w Specjalnym Ośr...

X Wojewódzki Recytatorski Konkurs Poezji i Prozy Religijnej oraz Religijnej Poezji Śpiewanej

 28 lutego 2018 r. w Zespole Szk&oa...

XVII Finał Archidiecezjalnego Przeglądu Teatralnego

Fotorelacja z finału XVII Archidiecezjal...

blog ichtis

Facebook

Warning: mysql_close(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /index.php on line 1060