Dziś: sobota, 2 grudnia 2023
Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Dla życia
Dla życia 2009

Dziękujemy za to że byliście! Link do informacji na rok 2010. Kliknij tutaj!      Zbieramy ekipę młodych-przygotowujących tegoroczny Marsz Dla Życia, aby był nie tylko największy w Polsce, tak jak w ubiegłym roku(Galeria foto na www.prorodzina.szczecin.pl ), ale po prostu WIELKI i aby stanowił realną siłę wspierającą obronę życia od poczęcia do naturalnej śmierci. Zapraszamy Ciebie do tworzenia wielkiego dzieła. W planach mamy wiele działań, które wyrażają następujące inicjatywy: [Film YouTube] Marsz dla życia w Szczecinie 2008r.

Więcej…

 
Marsz dla życia 2010

Marsz dla Życia 2009 był największy w Polsce. Jaki będzie następny? Marsz dla Życia 2010 pod hasłem: „Armia Życia - silniejszy broni słabszego” Niedziela 18 25 kwietnia o godz. 15.00 zmieniony termin! wyruszamy z Jasnych Błoni do Szczecińskiej Katedry

Więcej…

 
Muzycy na Marszu dla życia

W imieniu organizatorów VIII Szczecińskiego Marszu dla Życia, Katolickiego Stowarzyszenia "Civitas Christiana" w Szczecinie oraz w imieniu p. Ryszarda Handke - dyrygenta chóru Pomorskiej Akademii Medycznej serdecznie zapraszamy  do udziału w niezwykłym wydarzeniu:  Marszu dla Życia oraz Eucharystii w dniu 18 kwietnia 2010 r.

Więcej…

 
VIII Marsz dla Życia

Zapraszamy na VIII Archidiecezjalny Marsz dla Życia, który odbędzie się w niedzielę, 25 kwietnia br. Marsz przeżywany w tym roku pod hasłem „Armia Życia - silniejszy broni słabszego”

Więcej…

 
Marsz dla Życia przeniesiony!

Informujemy, że w związku z pogrzebem Prezydenta Lecha Kaczyńskiego i jego Małżonki Marii, w niedzielę 18 kwietnia 2010 r., planowany wcześniej na dzień 18 kwietnia Szczeciński Marsz dla Życia odbędzie się w niedzielę, 25 kwietnia 2010 r., o godz. 15.00.

 
Papież poparł szczeciński Marsz dla Życia

Ojciec Święty w przemówieniu po dzisiejszej modlitwie Regina Caeli pozdrowił po polsku uczestników szczecińskiego Marszu dla Życia. „Łączę się duchowo z tą szlachetną inicjatywą. Niech budzi ona w każdym sercu potrzebę troski o poczęte życie Niech będzie wsparciem dla rodzin oczekujących potomstwa.” – powiedział Benedykt XVI. Posłuchaj, co powiedział po polsku Benedykt XVI.

Więcej…

 
VIII Archidiecezjalny Marsz dla Życia

25 kwietnia 2010 r., o godz. 15.00 z Jasnych Błoni w Szczecinie wyruszył największy w Polsce Marsz dla Życia. Tegoroczny VIII Szczeciński Marsz dla Życia przeszedł w milczeniu, był on zarazem Marszem Pamięci ofiar katastrofy smoleńskiej. Demonstracja pro live zgromadziła ponad 6 tysięcy osób!

Więcej…

 
Marsz Rycerzy Życia

Słoneczna niedziela zgromadziła tłumy Szczecinian na Jasnych Błoniach pod pomnikiem Papieża Jana Pawła II. Kolorowe balony i wiejące na wietrze flagi było widać już z daleka. Punktualnie o 15 rozpoczęła się Koronka do Miłosierdzia Bożego, by następnie móc uformować sznur ludzi idących w Marszu Milczenia, Marszu dla Życia.

Więcej…

 
Video z Marszu dla Życia

 
Marsz 2010 w obiektywie

Kilka fotek z Marszu dla Życia 2010, który przeszedł ulicami Szczecina.

Więcej…

 
Przygotowania do Marszu Dla Życia

Tydzień po beatyfikacji Jana Pawła II ulicami Szczecina przejdzie IX Marsz Dla Życia. To największy w Polsce marsz w obronie życia od poczęcia do naturalnej śmierci. W ubiegłym roku zgromadził około 8 tysięcy uczestników, a papieskie pozdrowienie skierował do nich Benedykt XVI.

Więcej…

 
Lodówka to nie miejsce dla ludzkiego embrionu

„Kościół broni godności człowieka, które ma prawo począć się z miłości ojca i matki, a nie w laboratorium” – mówił 25 marca w Krakowie kard. Stanisław Dziwisz podczas Mszy św. z okazji Dnia Świętości Życia. Zdaniem metropolity krakowskiego miejscem dla ludzkiego embrionu nie jest lodówka niskich temperatur, ale miejsce pod sercem matki. Hierarcha podkreślał, że przykazanie „nie zabijaj” obowiązuje wszystkich, bez względu na wyznanie czy opcję polityczną - nie ma od niego dyspensy” – mówił hierarcha.

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednie 3  4  5  6  7  8   ostatnia >>


liczba odsłon: 36274 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - warsztaty tematyczne

Uczestnicy tegorocznych Archidiecezjalne...

ADM Wolin 2023 - obiad i Plac przed Biblioteką

Gościnne progi Biblioteka Publiczna Gmin...

blog ichtis

Facebook