Dziś: sobota, 9 grudnia 2023
Imieniny: Aneta, Leokadia, Wiesław

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Dla życia
Spojrzałem szatanowi prosto w oczy

Wybierając się 19 września 2015 r. do Berlina na Marsz dla Życia miałem świadomość, co tam będzie się działo, a zachęcając do udziału innych organizatorów Marszów dla Życia z Polski, jak i młodzież ze Szczecina, nie ukrywałem tego czego mogą być światkami w Berlinie.

Więcej…

 
"Pielucha dla Malucha" - zbiórka pieluch na Marszu dla Życia zakończona wielkim sukcesem

Tegorocznemu Szczecińskiemu Marszowi dla Życia towarzyszyła akcja "Pielucha dla Malucha", czyli zbiórka pieluszek jednorazowych dla dzieci uratowanych od aborcji. Każdy, kto 19 kwietnia przyszedł na Jasne Błonia w Szczecinie, mógł pod pomnikiem św. Jana Pawła II zostawić jednorazowe pieluszki dla dzieci i ich mam. Wiele osób z 20 tysięcznego tłumu skorzystało z tej możliwości - zebrano 22 000 pieluszek!

Więcej…

 
Zmarł dr Jack Willke – ojciec światowego ruchu pro-life

W piątek 20 lutego w Cincinnati w wieku 89 lat zmarł dr Jack Willke, nazywany ojcem ruchów obrony życia na całym świecie. Zdaniem Ewy Kowalewskiej z Human Life International Polska, dr Willke wraz z żoną Barbarą stworzył najbardziej przejrzysty i udokumentowany medycznie system edukacji pro-life.

Więcej…

 
Fundacja Małych Stópek rozdaje darmowe materialy pro-life

To prawda! Fundacja Małych Stópek bezpłatnie rozdaje unikatowe foldery Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego, wizytówki z modlitwą Duchowej Adopcji oraz plakaty. Wystarczy skontaktować się z fundacją, a prześlą Ci dowolną liczbę folderów, wizytówek, bądź plakatów.

Więcej…

 
Zamiast za in-vitro, chwycili za różaniec!

Świadectwa rodziców, którzy przez wiele lat starania nie mogli zajść w ciążę. Lekarze doradzili im in vitro, oni zamiast tego - chwycili za różaniec. Dziś są szczęśliwymi rodzicami bliźniaków.

Więcej…

 
Skróty z konferencji z Mary Wagner w Warszawie

Polecamy obejrzeć skróty telewizji internetowej Razem.tv z konferencji z Mary Wagner w Warszawie: w kinie Luna oraz na Floriańskiej.

Więcej…

 
Wywiad Mary Wagner dla razem.tv

Mary Wagner mówi: Bóg w szczególności wzywa Polaków! Co czuła Mary Wagner, kiedy pierwszy raz ją aresztowano? Co chce przekazać Polakom? Zobaczcie koniecznie wywiad, któremu udzieliła redakcji telewizji interentowej Razem.tv.

Więcej…

 
Panie aborterze!

Panie aborterze! Bez problemu uśmierca Pan chore nienarodzone dzieci. Po latach można w tym osiągnąć pewną wprawę i popaść w rutynę.

Więcej…

 
Demokracja na berlińskim Marszu dla Życia

Demokracja na berlińskim Marszu dla ŻyciaDziesiąty Marsz dla Życia w Berlinie zgromadził ponad 5 tysięcy osób. Uczestników tego wydarzenia z roku na rok przybywa. Niestety Niemcy, a szczególnie jego stolica skupia wiele organizacji, które przeciwstawiają się wszelkiej działalności pro-life, o czym znów przekonali się obrońcy życia z Bractwa Małych Stópek, którzy blisko 100-osobową grupą, składającą się z młodych mieszkańców Szczecina i Polic pojawili się na marszu.

Więcej…

 
Msza święta "Z Życiem bez Prądu"

W roku 2012 na świecie zostało dokonanych ok. 14,845,600 przypadków usunięcia ciąży. Co minutę na świecie usuwanych jest ok. 60 dzieci, czyli jedno na sekundę traci życie. Nienarodzone dzieci potrzebują Twojej modlitwy!

Więcej…

 
Klinika in vitro pozwana: milion odszkodowania

W klinikach in vitro zdarzają się błędy, które skutkują tragediami. Tylko niektóre z tych pomyłek zostają ujawnione. Bo aborcja skutecznie zaciera ślady. Bywa jednak, że rodzice otrzymują odszkodowana w wysokości miliona dolarów.

Więcej…

 
Nocne spotkanie Obrońców Życia już w najbliższy piątek

Po wakacyjnej przerwie ze świeżą energią i nowymi pomysłami zapraszamy młodzież na pierwsze spotkanie obrońców życia – tzw. „Nockę”. Już w najbliższy piątek, 5 września, spotkamy się po dwóch miesiącach odpoczynku, by wspólnie modlić się i pracować na rzecz obrony życia.

Więcej…

 
Rigamonti: Alicja i „Agnieszka”

“Niedoszła aborcjonistka”, która ma “sposób na życie”: „Chcę więcej pieniędzy”. Takimi słowami Magdalena Rigamonti opisała kobietę, która kiedyś walczyła o aborcję „ze względów zdrowotnych”. Tak proaborcyjne media podsumowały kobietę, która już wykonała swoje zadanie. A dziś jest pani „Agnieszka”.

Więcej…

 
Cud narodzin

W sobotę 30 sierpnia 2014 r. na krakowskim Stadionie Cracovii wystąpi jeden z największych współczesnych tenorów - Andrea Bocelli. Będzie to jego jedyny koncert w Polsce. W związku z tym pragniemy przypomnieć dramatyczną historię początku jego życia oraz podobne historie dotyczące kilku wybitnych Polaków, których życie w łonach matek także było zagrożone.

Więcej…

 
Prof. Maria Ryś mówi o syndromie ocaleńca od aborcji

Prof. Maria Ryś dla Razem.tv opowiada o syndromie ocaleńca od aborcji. Całość składa się z 3. video części.

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednie 1  2  3  4  5  6  7  8   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 36387 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - warsztaty tematyczne

Uczestnicy tegorocznych Archidiecezjalne...

ADM Wolin 2023 - obiad i Plac przed Biblioteką

Gościnne progi Biblioteka Publiczna Gmin...

blog ichtis

Facebook