Dziś: czwartek, 30 maja 2024
Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Wiosna w Fundacji Małych Stópek!
Nie mogę wyświetlić obrazka

Fundacja Małych Stópek trwa w przygotowaniach do XX szczecińskiego Marszu dla Życia. Spotkamy się razem już 14 kwietnia o godz. 15 na Jasnych Błoniach. W tym roku hasło marszu brzmi "Życie nie zna granic", a ulicami miasta poniesiemy przepisaną przez uczniów szczecińskich szkół adhortację św. Jana Pawła II „Ecclesia in Europa”.

Zachęcamy was do promowania marszu i jego idei razem z nami. Jak możecie to zrobić?
Koniecznie śledźcie profil facebookowy @Marsz dla Życia Szczecin a wszystkiego się dowiecie.

 

Za życiem
Od 18 do 25 marca trwała IV edycja akcji "Za życiem", w ramach której 100% dochodu z zakupionej odzieży z kolekcji prolife w sklepie Bless You – sklep z wartościami, została przeznaczona na Fundację Małych Stópek. Z całego serca dziękujemy za tę inicjatywę i dziękujemy wszystkim tym, którzy w tych dniach zrobili zakup z sklepie Bless You. I jak to ks. Tomasz powiedział przy robieniu tego zdjęcia: - W takiej bluzie tym bardziej każdy dzień będzie dobry, by bronić życia (foto w załączniku).

Dzień Świętości Życia
Jest to dzień, w którym musimy szczerze ocenić czy jako społeczeństwo zdajemy egzamin z szacunku do życia. Nie tylko tego, które widzimy, ale również tego, które kryje się jeszcze pod sercem matki. W Kościele, z uwagi na Wielki Tydzień, Dzień Świętość Życia został przesunięty na 8 kwietnia. W związku z tym jest jeszcze czas do zorganizowania jego obchodów, a Fundacja Małych Stópek służy materiałami, w tym najnowszym wydaniem gazety Duchowa Adopcja Dziecka Poczętego. Wystarczy wypełnić
FORMULARZ.

Wesprzyj edukację
Działania FMS to także edukacja i mamy tu na myśli nie tylko prelekcje. Książki, wystawy, modele, gadżety i wszelkiego rodzaju inne materiały, które pomagają promować wartość życia od poczęcia. Jeśli tylko chcecie możecie wesprzeć również tę gałąź działalności FMS. Obecnie pracują nad wystawą, którą nazwali "38 tygodni". Jej premiera ma się odbyć na szczecińskim Marszu dla Życia. Tytuł przelewu: "Darowizna Edukacja".

Kolejne zaopiekowane stópki
Fundacja Małych Stópek dziękuje za każdą formę Waszego wsparcia. - Ostatnio usłyszeliśmy, że jesteśmy taką Fundacją, która towarzyszy ludziom od poczęcia do nawet tych ostatnich chwil na tym świecie… i wiecie? Coś w tym jest. Wspieramy już nie tylko nasze podopieczne, ale także Domy Pomocy Społecznej, w których są osoby starsze. Są to placówki, które często borykają się z brakiem chemii gospodarczej. I właśnie w całą paletę chemii gospodarczej zaopatrzyliśmy ostatnio DPS we Wrocławiu - mów ks. Tomasz Kancelarczyk z FMS.


 

 


liczba odsłon: 191 | dodano: 2024-04-03 16:30:58

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

XX Marsz dla Życia przeszedł ulicami Szczecina!

Ulicami miasta już po raz 20 przemaszero...

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - warsztaty tematyczne

Uczestnicy tegorocznych Archidiecezjalne...

blog ichtis

Facebook