Dziś: czwartek, 1 grudnia 2022
Imieniny: Natalia, Blanka, Eligiusz

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Co będzie?
Kurs Małżeński Alpha online

Krajowe Biura Alpha Polska zaprasza na Kurs Małżeński Alpha online. Kurs online to siedem sesji, które wzmocnią Waszą relację. To czas i miejsce, aby skupić się tylko na Was! Możecie do niego dołączyć w każdej chwili. 

Więcej…

 
Złota Tarcza dla "Katolika"

Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. św. Maksymiliana Marii Kolbego w Szczecinie po raz trzeci z rzędu uhonorowane zostało Złotą Tarczą w prestiżowym Rankingu Perspektyw dla szkół ponadpodstawowych. 

Więcej…

 
Premiera hymnu ŚDM Lizbona 2023

W południe, 27 stycznia br., dokładnie w drugą rocznicę Mszy Świętej kończącej spotkanie młodych w Panamie, organizatorzy ŚDM Lizbona 2023 zaprezentowali oficjalny hymn spotkania. Utwór zatytułowany “Há Pressa no Ar” (tłum.: “W powietrzu czuć pośpiech”) jest inspirowany tematem najbliższych ŚDM: „Maryja wstała i poszła z pośpiechem” (Łk 1,39). 

Więcej…

 
Uroczystość Chrystusa Króla ŚDM w wymiarze diecezjalnym

W Uroczystość Chrystusa Króla, w Bazylice Św. Piotra, młodzież z Panamy przekazała młodzieży z Portugalii Krzyż i Ikonę Światowych Dni Młodzieży Ojciec Święty powiedział, że „jest to ważny krok w pielgrzymce, która zaprowadzi nas do Lizbony w 2023 roku”.

Więcej…

 
Oficjalna modlitwa za ŚDM Lizbona 2023

Mimo, że Światowe Dni Młodzieży w Lizbonie będziemy przeżywali dopiero w 2023 roku i pozostało do nich jeszcze ponad 2 lata, nasze duchowe przygotowanie chcemy rozpoczynamy już dziś. Dzień szczególnej modlitwy za ŚDM przypada 13. dnia każdego miesiąca. Dla wielu data ta wywołuje oczywiste skojarzenie – Fatima. To właśnie Matce Bożej z Fatimy zawierzamy czas przygotowań i całe Światowe Dni Młodzieży w Lizbonie. Zapraszamy do modlitwy różańcowej w tej intencji. Niech ten pierwszy krok na drodze ku Portugalii będzie wyrazem naszej jedności i wiary w opiekę Maryi nad tym wydarzeniem!

Więcej…

 
Inwestujemy w młodzież

Nie tak dawno, o czym pisaliśmy, powołana została Fundacja Księdza Wojtka. Obecnie realizuje już konkretne działania. O dynamice podejmowanych aktywności i najbliższych planach Fundacji rozmawiałem z jej prezesem, ks. Michałem Mikołajczakiem. 

Więcej…

 
We wspólnym orszaku

Objawienie Pańskie, Epifania, Uroczystość Trzech Króli – te wszystkie określenia odnoszą się do chrześcijańskiego święta mającego uczcić objawienie się Boga człowiekowi, obecność Boga w historii człowieka. 

Więcej…

 
Podsumowanie projektu BUSOL@ 2020

Projekt pt. BUSOL@, realizowany przez Fundację Alegoria z Tarnowa ma za zadanie pokazywać kierunki. Łączy w sobie elementy kampanii informacyjnej z animowaniem uczestników do zmiany postaw.  

Więcej…

 
Premierowy koncert pt. Pomoc z nieba już 25 grudnia

Na Boże Narodzenie 2020 mamy prezent od serca dla tysięcy internautów: bezpłatną płytę pt. "Kolędowanie na Tysiące Głosów Live". Znalazły się na niej pieśni Bożonarodzeniowe w wykonaniu blisko 120-tysięcznego chóru, złożonego z głosów tych widzów, którzy byli obecni podczas wszystkich sześciu edycji Betlejem w Polsce - na widowniach wielu sal koncertowych w całej kraju. I dotychczas kolędowali wspólnie z 28 artystami. 

Więcej…

 
Betlejem w Polsce 2020 - Pomoc z Nieba

Po raz siódmy przygotowujemy premierę nowego wydarzenia Betlejem w Polsce - Pomoc z Nieba. Wszyscy razem sprawiliśmy, że w 49 dotychczasowych koncertach – modląc się i śpiewając wzięło udział ponad 200 tyś. osób. Nieśliśmy razem Dobrą Nowinę do milionów Polaków poprzez nasze działania medialne, poprzez zamieszczenie wideo wybranych utworów i koncerty w największych polskich miastach. Łącznie na cele charytatywne przekazaliśmy dotychczas ponad 1,5 mln złotych.

Więcej…

 
Rekolekcje zimowe dla młodzieży - ferie 2021

Zapraszamy młodzież (od 14 r. ż.) z Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej i nie tylko na internetowe rekolekcje organizowane w okresie szkolnych ferii zimowych. W dniach 7-9 stycznia oraz 11-13 stycznia 2021 r. odbędą się dwie serie rekolekcji on-line. 

Więcej…

 
Internetowe Rekolekcje Adwentowe 2020 - Droga

Zapraszamy do obejrzenia video zapowiedzi Internetowych Rekolekcji Adwentowych 2020 pt. Droga, głoszonych przez o. Michała Olszewskiego SCJ. Rekolekcje będą zawierać 8 odcinków. Emisja w poniedziałki i czwartki - każdego tygodnia Adwentu. Zapraszamy na pierwszy odcinek w poniedziałek 30 listopada.

Więcej…

 
Powraca Festiwal Filmowy Vitea Valor - Wartość Życia

W Tarnowie powraca Festiwal Filmowy „Vitea Valor” („Wartość Życia”). Hasłem przewodnim i kluczem doboru filmów oraz paneli dyskusyjnych będą różne oblicza konfliktu. Festiwal odbędzie się w różnych miejskich przestrzeniach kultury w dniach 11 – 17 grudnia 2020 r.

Więcej…

 
Głos ma młodzież

Czternastolatka z tubą w dłoni, idąca na czele demonstrujących w Olsztynie zwolenników aborcji i wykrzykująca wulgarne hasła, to jedna z wizytówek protestów rzekomych obrońców praw kobiet.

Więcej…

 
Polak z Sercem – III edycja akcji KSM

To III edycja akcji organizowanej prze Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży. Jej celem jest niesienie pomocy Polakom na Litwie, Białorusi i Ukrainie. Zainaugurowana 12 listopada br. potrwa do końca czerwca 2021 roku. Podobnie jak w pierwszych edycjach, dary i środki finansowe dla najbardziej potrzebujących rodaków za wschodnią granicą zbierze młodzież.

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednie 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 33248 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Chojna 2021 - Msza Święta i wieczór w kościele

Archidiecezjalne Dni Młodych Chojna 2021...

ADM Chojna 2021 - koncert niemaGOtu

Wspólny czas Dni Młodych w Chojni...

ADM Chojna 2021 - świadectwo s. Nulli UK

W popołudniowym programie Archidiecezjal...

blog ichtis

Facebook