Dziś: czwartek, 30 maja 2024
Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Co będzie?
Podsumowanie projektu BUSOL@ 2020

Projekt pt. BUSOL@, realizowany przez Fundację Alegoria z Tarnowa ma za zadanie pokazywać kierunki. Łączy w sobie elementy kampanii informacyjnej z animowaniem uczestników do zmiany postaw.  

Więcej…

 
Premierowy koncert pt. Pomoc z nieba już 25 grudnia

Na Boże Narodzenie 2020 mamy prezent od serca dla tysięcy internautów: bezpłatną płytę pt. "Kolędowanie na Tysiące Głosów Live". Znalazły się na niej pieśni Bożonarodzeniowe w wykonaniu blisko 120-tysięcznego chóru, złożonego z głosów tych widzów, którzy byli obecni podczas wszystkich sześciu edycji Betlejem w Polsce - na widowniach wielu sal koncertowych w całej kraju. I dotychczas kolędowali wspólnie z 28 artystami. 

Więcej…

 
Betlejem w Polsce 2020 - Pomoc z Nieba

Po raz siódmy przygotowujemy premierę nowego wydarzenia Betlejem w Polsce - Pomoc z Nieba. Wszyscy razem sprawiliśmy, że w 49 dotychczasowych koncertach – modląc się i śpiewając wzięło udział ponad 200 tyś. osób. Nieśliśmy razem Dobrą Nowinę do milionów Polaków poprzez nasze działania medialne, poprzez zamieszczenie wideo wybranych utworów i koncerty w największych polskich miastach. Łącznie na cele charytatywne przekazaliśmy dotychczas ponad 1,5 mln złotych.

Więcej…

 
Internetowe Rekolekcje Adwentowe 2020 - Droga

Zapraszamy do obejrzenia video zapowiedzi Internetowych Rekolekcji Adwentowych 2020 pt. Droga, głoszonych przez o. Michała Olszewskiego SCJ. Rekolekcje będą zawierać 8 odcinków. Emisja w poniedziałki i czwartki - każdego tygodnia Adwentu. Zapraszamy na pierwszy odcinek w poniedziałek 30 listopada.

Więcej…

 
Powraca Festiwal Filmowy Vitea Valor - Wartość Życia

W Tarnowie powraca Festiwal Filmowy „Vitea Valor” („Wartość Życia”). Hasłem przewodnim i kluczem doboru filmów oraz paneli dyskusyjnych będą różne oblicza konfliktu. Festiwal odbędzie się w różnych miejskich przestrzeniach kultury w dniach 11 – 17 grudnia 2020 r.

Więcej…

 
Głos ma młodzież

Czternastolatka z tubą w dłoni, idąca na czele demonstrujących w Olsztynie zwolenników aborcji i wykrzykująca wulgarne hasła, to jedna z wizytówek protestów rzekomych obrońców praw kobiet.

Więcej…

 
Polak z Sercem – III edycja akcji KSM

To III edycja akcji organizowanej prze Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży. Jej celem jest niesienie pomocy Polakom na Litwie, Białorusi i Ukrainie. Zainaugurowana 12 listopada br. potrwa do końca czerwca 2021 roku. Podobnie jak w pierwszych edycjach, dary i środki finansowe dla najbardziej potrzebujących rodaków za wschodnią granicą zbierze młodzież.

Więcej…

 
Początek końca aborcji

Shawn Carney, bohater filmu Nieplanowane, szef kampanii „40 dni dla życia”, w pełnej pasji książce zabiera czytelnika w pouczającą podróż wraz z bohaterami opowieści, którzy znaleźli się w najmroczniejszym zakątku współczesnego świata, ale dzięki Opatrzności oraz pomocy Shawna i jego przyjaciół szczęśliwie odnaleźli nadzieję. 

Więcej…

 
Święto Niepodległości 2020 w Szczecinie

Środowiska Patriotyczne - organizatorzy tegorocznych obchodów Święta Niepodległości w Szczecinie zaprosili uczestników na X Marsz Niepodległości - rajd samochodowo-motocyklowy w barwach biało-czerwonych. Rajd wyruszył o godz. 12.00 z Łasztowni i przejechał głównymi ulicami miasta. Zakończył się po południu na Wałach Chrobrego.

Więcej…

 
Ja czuję, że żyję! Spotkanie dla kobiet

28 października zapraszamy Panie na spotkanie warsztatowe o emocjach. Emocje to towarzysz naszego codziennego dnia. Nieustanie informują nas o naszej sytuacji życiowej. Choć w sytuacjach kryzysowych i trudnych wolelibyśmy nie odczuwać emocji które są przykre, faktem jest że wszystkie emocje, których doświadczamy są dobre i są nam potrzebne. 

Więcej…

 
Arkadio i #NieprzeciętnyŚwięty

Arkadio tuż po wydaniu swojej ostatniej płyty w maju, mając na uwadze czas, w którym ciężko jest koncertować, swoją energię skierował na stworzenie serii nowych utworów o prawdziwie nieprzeciętnych osobach.

Więcej…

 
Czyściec - w kinach od 23 października!

– Liczę na to, że ten film pomoże widzom lepiej zrozumieć zagadnienie życia po śmierci – tak o swoim najnowszym filmie mówi reżyser Michał Kondrat. Już jutro premiera kinowa filmu pt. „Czyściec” - filmowej propozycji reżysera Michała Kondrata na Święto Zmarłych. Zobaczcie jego zapowiedź! 

Więcej…

 
Czas to miłość

"Czas to miłość - polscy artyści dla Prymasa Wyszyńskiego” to nowatorski projekt muzyczny, któremu przyświeca idea przybliżenia młodzieży postaci Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Inicjatywę dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu Kultura w sieci. 

Więcej…

 
Oficjalne logo ŚDM Lizbona 2023

Komitet organizacyjny Światowych Dni Młodzieży Lizbona 2023 zaprezentował oficjalne logo spotkania. Autorką projektu jest 24-letnia portugalska projektantka Beatriz Roque Antunes. Inspiracją do logo był temat spotkania, który brzmi: „Maryja wstała i poszła z pośpiechem” (Łk 1,39).

Więcej…

 
Pracownia Zdrowia Psychicznego Sens

Stres, „wyścig szczurów” i poczucie osamotnienia przyczyniają się do powstawania nałogów i zaburzeń psychicznych, także u młodzieży i ludzi młodych: nerwicy, depresji, schizofrenii, anoreksji, bulimii, pracoholizmu, alkoholizmu, seksoholizmu, narkomanii i innych. Choroby i zaburzenia psychiczne są najczęściej spotykanymi chorobami cywilizacyjnymi. Potrafią skutecznie uprzykrzyć życie i towarzyszą nam na co dzień. Pomóc w tych stanach i sytuacjach może wykfalifikowana pomoc medyczna.

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednie 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 39596 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

XX Marsz dla Życia przeszedł ulicami Szczecina!

Ulicami miasta już po raz 20 przemaszero...

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - warsztaty tematyczne

Uczestnicy tegorocznych Archidiecezjalne...

blog ichtis

Facebook