Dziś: wtorek, 17 lipca 2018
Imieniny: Aneta, Bogdan, Aleksy

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Co będzie?
Wiara może być przeżywana z pasją

Niedawno pojawił się w sieci nowy sklep intenretowy: koszulki.ewangelizuj.pl - oferujący "katolicką garderobę" z bardzo różnorodnymi nadrukami chrześcijańskimi. Jest to kolejna inicjatywa portalu Ewangelizuj.pl, który prowadzi kleryk Arcybiskupiego Wyższego Seminarium Duchownego w Szczecinie - Piotr Śliżewski

Więcej…

 
Rozpocznij przygodę ze Słowem

Każdy może ewangelizować - dał temu wyraz Sobór Watykański II, który otworzył wiele przestrzeni dla ludzi świeckich. Jedną z nich jest strona z komentarzami do czterech Ewangelii Pisma Świętego - Ewangelizuj.pl.

Więcej…

 
Wakacyjna akcja „Selfie Sacrum”

"Zrób selfie na pielgrzymce, przy kościelne, sanktuarium, z siostrą zakonną, biskupem i wygraj smartfona" – tak do dawania świadectwa wiary zachęca młodzież katecheta z Mikołowa.

Więcej…

 
Dzięki Bogu! Spotkania modlitewne w Seminarium.

Szczecińskie Arcybiskupie Wyższe Seminarium Duchowne zaprasza, szczególnie młodych, do modlitwy dziękczynienia i uwielbienia Pana Boga, która będzie odbywać się regularnie w każdy piątek. Pierwsze spotkanie zostało zaplanowane na 28 lutego br., o godzinie 20.00.

Więcej…

 
Chrześcijańska Lista Przebojów

Rozpoczęło się głosowanie w piątym notowaniu Chrześcijańskiej Listy Przebojów. Lista jest nową inicjatywą katolickiej audycji „Religia na fali” Radia Szczecin.

Więcej…

 
Modlitwy o uzdrowienie w Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej

Przedstawiamy zestawienie parafii na terenie Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej, w których organizowane są cykliczne modlitwy o uzdrowienie.

Więcej…

 
Nie wyrzucaj! Zbieraj i nam wrzucaj!

Na początku października 2013 r., młodzież działająca w "Kawiarence w Duchu" przy parafii pw. Świętego Ducha w Szczecinie-Zdrojach zainicjowała akcję pod hasłem „Zakręceni w Duchu: Nie wyrzucaj! Zbieraj i nam wrzucaj!”. Młodzi zbierają plastikowe nakrętki od butelek po napojach, mleku, jogurtach, a także po sokach w kartonach i chemii gospodarczej. Zakrętki przeznaczone są dla sześcioletniego Kamila.

Więcej…

 
Portal Młodych Ichtis on Facebook

Mamy 1000! Dziękujemy serdecznie za Wasze lajki i udostępnienia. Gratulujemy również Joannie za tysięczne kliknięcie - paczka z nagrodami już czeka.  www.facebook.com/ichtis.info

 
Historia w komiksie

Z Marcinem Opiłowskim - autorem komiksów historycznych dla młodzieży i nie tylko - rozmawia Katarzyna Szylak.

Więcej…

 
Kirgizja 2014

Chcesz przeżyć przygodę życia? Pragniesz wyjechać kilka tysięcy kilometrów stąd, by przez miesiąc pomagać innym? Zapraszamy do projektu Kirgizja 2014!

Więcej…

 
Młodzieżowa Wspólnota Uczniów Krzyża

Siostry Uczennice Krzyża zapraszają na spotkanie wszystkich, którzy chcą się włączyć w tworzenie młodzieżowej Wspólnoty Uczniów Krzyża.

Więcej…

 
Światowy Dzień Młodzieży w 2016 r. w Krakowie!

„Drodzy młodzi, jesteśmy umówieni na spotkanie na najbliższy Światowy Dzień Młodzieży w 2016 r. w Krakowie, w Polsce” – ogłosił papież Franciszek podczas Mszy św. wieńczącej 28. Światowy Dzień Młodzieży w Rio de Janeiro.

Więcej…

 
Ichtis na Facebooku - dołącz do nas!

Zapraszamy na nasz profil na portalu społecznościowym Facebook. Wystarczy kliknąć tutaj lub znaleźć hasło: ichtis.info i kliknąć „lubię to”. Również tam będziemy informować wszystkich, co się u nas dzieje. Polecamy! Redakcja Ichtis.

 
Apel o pomoc dla Grzegorza Wąchały

Nazywam się Grzegorz Wąchała i mam 29 lat. Mam żonę i wspaniałego synka. Od 2009 r. walczę  z nowotworem - ziarnicą złośliwą. Po leczeniu jakie przeszedłem wystąpił nawrót choroby.  

Więcej…

 
Seminaryjna Skrzynka Intencji

Istnieją różne skrzynki: czarne, mailowe, transportowe, na listy lub warzywa. Kleryckie koło Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży przygotowało kolejną - skrzynkę intencji. Różni się ona od pozostałych, ponieważ nie ma ona kształtu, barwy, pojemności, lokalizacji oraz właściciela. Jej bezkształtność umożliwia przyjęcie różnych gabarytowo „modlitewnych paczek”.

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednie 1  2  3  4  5   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 21526 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony


Warning: mysql_result() [function.mysql-result]: Unable to jump to row 15 on MySQL result index 57 in /includes/footer.inc.php on line 415

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Blog eremicki

www.pustelnica.pl/ - blog eremitki 

Fotogalerie

ADM 2018 - Widowisko teatralne

 Na zakończenie drugiego dnia Archi...

ADM 2018 - Wieczór chwały - adoracja i uwielbienie

W kościele pw. św. Katarzyny, od godziny...

ADM 2018 - Marsz Biało Czerwony

Z okazji Święta Flagi, które przy...

blog ichtis

Facebook

Warning: mysql_close(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /index.php on line 1060