Dziś: środa, 24 lipca 2024
Imieniny: Kinga, Krystyna, Olga

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Co będzie?
Świadectwo Michaela W. Smith`a

Kocham odwiedzać grupy młodzieżowe i znajdować kogoś, kto czuje się przegrany, jakiegoś dzieciaka, który siedzi w kącie i czuje się jak odrzutek – opowiada artysta Michael W. Smith - Kocham podchodzić do niego i obejmować go. Mógłbym to robić przez resztę mojego życia.

Więcej…

 
Ogień i deszcz - Michael W. Smith

W niedzielę 16 kwietnia w ogromnej hali „Arena Gliwice” na jedynym koncercie w Polsce zaśpiewał Michael W. Smith. I to jak! Tego dnia nowoczesna hala w Gliwicach zamieniła się w prawdziwą Arenę uwielbienia. Animował ją ze sceny sam Michael W. Smith z zespołem. I naprawdę nikt nie musiał nikogo zachęcać: „Cała sala śpiewa z nami!”, bo kilka tysięcy gardeł za wokalistą zza Oceanu powtarzało „Awesome God” („Nasz Bóg jest potężny”), oddając chwałę Najwyższemu.

Więcej…

 
Milion egzemplarzy Dobrych Nowin

- Podjęliśmy ryzyko, nie mając wszystkich środków… ale czy lepiej byłoby nic nie robić…? I... Było warto! - mówi Andrzej Sobczyk - prezes Stowarzyszenia Rafael, które wydrukowało milion egzemplarzy nadzwyczajnego nnumeru Dobrych Nowin, w którym wybitne autorytety odnoszą się do ataku na osobę Jana Pawła II.

Więcej…

 
Marsz Papieski

W 18nastą rocznicę śmierci papieża Polaka serdecznie zapraszamy na Marsz Papieski, który odbędzie się w niedzielę, 2 kwietnia w Szczecinie. Marsz rozpocznie się o godz. 15.00 - Mszą Świętą w Sanktuarium NSPJ (przy pl. Zwycięstwa). O godz. 16.30 przewidziany jest start marszu ulicami Szczecina.

 
"Święty" - recenzja

Można ten film obejrzeć po prostu jak kryminał, skupiający się nie tyle na przestępstwie, ile na śledztwie, z różnymi jego uwarunkowaniami. Ale można też spojrzeć na kinowy ekran z innej perspektywy, zadając pytania nie tylko na poziomie prowadzonego dochodzenia, lecz dostrzegając specyfikę sytuacji i ludzkie uwikłania.

Więcej…

 
Święty - kryminał nie tylko o św. Wojciechu

"Święty" to inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia śledztwa w sprawie brawurowej kradzieży figury Świętego Wojciecha z Katedry Gnieźnieńskiej w latach 80-tych. "Święty" to subiektywny, fabularny obraz przebiegu sensacyjnych wydarzeń z przeszłości.

Więcej…

 
Gazeta Fundacji Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek po raz kolejny wydaje gazetę „Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego” biorąc na siebie w całości wszelkie związane z tym koszty, łącznie z przesyłką pocztową.

Więcej…

 
Wielkopostne Porządki czas zacząć

Fundacja Małych Stópek zaprasza na Wielkopostne Porządki - to akcja odbywająca się w okresie przed świętami Wielkanocy. Polega ona na zbiórce artykułów chemii gospodarczej, z przeznaczeniem dla Domów Pomocy Społecznej w całej Polsce. 

Więcej…

 
Szczęście Mikołajka

3 marca miała miejsce premiera kinowa animowanego filmu pt. Szczęście Mikołajka. To opowieść nie tylko o przygodach jednego z najpopularniejszych bohaterów wszech czasów, ale przede wszystkim o perypetiach i przyjaźni jego twórców. Jednym z nich był Rene Goscinny współautor m.in. „Asteriksa i Obeliksa”, francuski pisarz i scenarzysta polskiego pochodzenia.

Więcej…

 
Michael W. Smith - pierwszy i jedyny koncert w Polsce

Zdobywca 3 nagród Grammy, 45 Dove Awards, American Music Award. Sprzedał ponad 18 milionów albumów. Niekwestionowana, amerykańska gwiazda muzyki CCM - na pierwszym i jedynym koncercie w Polsce – Michael W. Smith wystąpi 16 kwietnia 2023 r. o godz. 19.00 w gliwickiej Arenie - The Way Maker Tour.

Więcej…

 
World Laser Show – Silesia Go – Arena Zabrze

Trzy wyjątkowe dni światła i laserów na powitanie wiosny! Jeśli prawdziwie szalone i pełne koloru powitanie wiosny, to tylko podczas widowisk w Arenie Zabrze! To niezwykłe wydarzenia, dzięki którym będzie można się przekonać, jak niesamowite możliwości mają lasery. W przestrzeni zabrzańskiego stadionu powstanie świat oszałamiających doznań wizualnych i dźwiękowych.

Więcej…

 
Film o św. Józefie - Opiekun

Józef, który otrzymał zadanie wychowania Jezusa, z wielką mocą działa również w XXI wieku. Opiekuje się i wspiera rodziny oraz Kościół. Pomaga chronić to, co ważne. Odpowiadając na wezwanie Kościoła, zakończyła się produkcja filmu o św. Józefie pt. „Opiekun”, aby wskazać najlepszy wzorzec, jak chronić wartości, oraz aby dodać odwagi wszystkim mającym wiarę w sercu.

Więcej…

 
Fundacja Małych Stópek - podsumowanie akcji

Po bardzo pracowitym grudniu Fundacja Małych Stópek podsumowała i przedstawiła swoje okołoświąteczne akcje pomocowe. Każda z nich przyniosła ogromny sukces, a co najważniejsze, mnóstwo uśmiechu, radości, niejednokrotnie łez wzruszenia. Paczuszka dla maluszka, Tak niewiele, Paczka dla ubogiego dotarły w najdalsze zakątki Polski.

Więcej…

 
Nie trać czasu, zacznij kochać!

Ks. Jan Kaczkowski uczył nas czułości, bliskości i miłości do drugiego człowieka. Jego słowa zawsze trafiały prosto w najdelikatniejsze struny naszej duszy i nierzadko poruszały najgłębiej ukryte lęki i pragnienia. Zdecydowanie za wcześnie zabrakło nam jego mądrego głosu.

Więcej…

 
Arka Noego odnaleziona - recenzja

Arka Noego została odnaleziona na Górze Ararat! To epokowe odkrycie potwierdziło słowa zawarte w Księdze Rodzaju: „Miesiąca siódmego, siedemnastego dnia miesiąca arka osiadła na górach Ararat”. 

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednie 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 40641 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2024 - foto

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z A...

XX Marsz dla Życia przeszedł ulicami Szczecina!

Ulicami miasta już po raz 20 przemaszero...

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

blog ichtis

Facebook