Dziś: czwartek, 30 maja 2024
Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Co będzie?
Sound of Freedom już na RafaelKino.pl

Zobacz film, który otwiera oczy i porusza  serca! "Sound of Freedom. Dźwięk wolności" już dostępny online na platformie Rafael Kino.

Więcej…

 
The Chosen - sezon 4

Światowy hit na wielkim ekranie już od 2 lutego! Niesiemy przesłanie serialu w Polskę, by jak najwięcej osób mogło zobaczyć go na dużym ekranie. Zachęcamy Was do tego, by obejrzeć odcinki czwartego sezonu w lokalnym kinie! Pierwsze dwa odcinki 4 sezonu są grane w repertuarze kin. Koniecznie zabierzcie na seanse swoich bliskich i przyjaciół!

Więcej…

 
"Historia Kościoła" - nowy magazyn historyczny

"Historia Kościoła" to nowy dwumiesięcznik popularnonaukowy "Gościa Niedzielnego". Numer styczeń/luty 2024 r. jest dostępny już od 30 listopada! Magazyn będzie dostępny w parafiach, Empikach i salonikach prasowych (np. Kolporter).

Więcej…

 
Uczta przed śniadaniem!

W Adwencie poszukujemy sposobów na wzrost duchowy i zbliżenie się do Boga. Ostatnio proponowaliśmy Wam Kurs Adwentowy pt. "Odważ się żyć", a dzisiaj mamy dla Ciebie coś, co może stać się kluczowym punktem każdego Twojego poranka! Ks. Sebastian Picur (duszpasterz robiący coś fenomenalnego: przyciąga gigantyczne rzesze młodzieży do wiary) prowadzi codzienną poranną modlitwę i spotkanie ze Słowem Bożym.

Więcej…

 
Paczuszka dla Maluszka 2024

Od 1 listopada na stronie www.paczuszkadlamaluszka.pl ruszy specjalny formularz dla koordynatorów akcji "Paczuszka dla maluszka". Czekamy na zgłoszenia od osób, które chciałyby osobiście zorganizować świąteczną inicjatywę  – tam gdzie mieszkają, pracują, uczą się.

Więcej…

 
Akacja "TAKnieWIELE"

Upominki już w przygotowaniu, dla każdego coś pięknego! Święta tuż tuż… A może by tak obdarować w tym roku kogoś nieznajomego? Zapraszamy do udziale w akcji "TAKnieWIELE", która ma na celu wsparcie osób samotnych i potrzebujących z Domów Opieki Społecznej w całej Polsce!

Więcej…

 
Pomysły na DOBRE prezenty

Wiemy, że otrzymujesz wiele różnych rekomendacji, ofert i podpowiedzi w związku ze zbliżającym się czasem Świąt. Chcielibyśmy jednak zwrócić Twoją uwagę na kilka pomysłów na DOBRE prezenty z Domu Wydawniczego Rafael. Jedne z nich są już pięknie zapakowane, inne z dużym rabatem, ale wszystkie - NIOSĄCE DOBRO.

Więcej…

 
Znani i lubiani wspierają "Paczuszkę dla maluszka"

Tomasz Wolny, Patryk Cebulski, Przemysław Babiarz i inni pojawili się na spocie promującym poszukiwania koordynatorów ogólnopolskiej akcji pomocowej „Paczuszka dla maluszka”. To już 11 edycja bożonarodzeniowej zbiórki organizowanej przez Fundację Małych Stópek. 

Więcej…

 
Błogosławieni - Święci - Szczęśliwi. Nowa książka kard. Grzegorza Rysia

- Pan Bóg wszystkich stwarza jako oryginały, a stanowczo za dużo ludzi umiera jako kserokopie. Świętych trzeba naśladować, ale przekopiować się ich nie da. (…) Trzeba mieć odwagę, aby we wspólnocie, ale każdy po swojemu, iść do Pana Boga - kard. Grzegorz Ryś.

Więcej…

 
Forum Świeckich w Kościele - IMPULS

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy na trzecią edycję Forum Świeckich w Kościele IMPULS. Tradycyjnie odbędzie się ono na Jasnej Górze - tym razem w dniach 17 do 19 listopada 2023 r.

Więcej…

 
Ofiary handlu ludźmi w Polsce!

Gorąco zachęcamy do włączenia się w akcję Andrzeja Sobczyka ze Stowarzyszenie Rafael, które jest organizatorem akcji zbiórki darowizn dla s. Anny Bałchan, która pomaga ofiarom handlu ludźmi w... Polsce!

Więcej…

 
"Figurant" już w kinach!

"Figurant" to opowieść o agencie komunistycznej służby bezpieczeństwa, który przez 20 lat inwigilował Karola Wojtyłę. Dzięki nietypowemu protagoniście film w unikalny sposób pokazuje znane fakty - walkę o budowę kościoła w krakowskiej Nowej Hucie oraz inwigilację środowisk kościelnych prowadzonych przez SB. Premiera kinowa najnowszego filmu Roberta Glińskiego już 20 października.

Więcej…

 
"Rękopisy" bł. ks. Jerzego Popiełuszki

To już 39-ta rocznica śmierci błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki. Wszyscy znamy niezłomnego kapłana, który w ciemnych czasach komunizmu i stanu wojennego bronił skrzywdzonych, odważnie mówił prawdę i zwyciężając zło dobrem walczył o wolność. Po prawie 40 latach nieznane "Rękopisy" bł. ks. Jerzego Popiełuszki doczekały się swojego wydania!

Więcej…

 
"Oblicze Jezusa" już teraz na wielkim ekranie!

Spójrz w oczy Boga, daj się porwać Jego spojrzeniu i poczuć Jego miłość.  Czy możemy zobaczyć twarz niewidzialnego Boga? Czy na chuście z Manoppello i Całunie Turyńskim Zbawiciel zostawił nam swój wizerunek? Wreszcie, co łączy Muńka Staszczyka, siostrę Michaelę Rak i św. Teresę?

Więcej…

 
Tętno - film dokumentalny

28 sierpnia w TVP1 został wyemitowany niezwykle ważny film dokumentalny pt. "Tętno". Polecamy do obejrzenia wszystkim obrońcom życia. Jest w nim ogrom faktów naukowych okraszonych dodatkowo autorskimi grafikami 3D z książki szczecińskiej Fundacji Małych Stópek pt. "Genesis". Początek życia człowieka”. Do tego świadectwo i kilka minut, które poświęcono działalności FMS. Kto jeszcze nie oglądał, to film jest już dostępny online. Zapraszamy!

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednie 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 39571 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

XX Marsz dla Życia przeszedł ulicami Szczecina!

Ulicami miasta już po raz 20 przemaszero...

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - warsztaty tematyczne

Uczestnicy tegorocznych Archidiecezjalne...

blog ichtis

Facebook