Dziś: poniedziałek, 25 września 2023
Imieniny: Aurelia, Władysław, Kamil

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Co będzie?
ADM Wolin 2023 - obiad i Plac przed Biblioteką

Gościnne progi Biblioteka Publiczna Gminy Wolin oraz zielony Plac przed Biblioteką były naszym miejscem spotkań na posiłki, ogniska, rozmowy, integracje, gry i zabawy, strefę chillout`u oraz - po prostu - wspólne bycie ze sobą! W tym miejscu szczególnie swój czas i uwagę poświęcali nasi wspaniali wolińscy wolontariusze - duzi i mali (w czerwonych koszulkach).

Więcej…

 
ADM Wolin 2023 - Msza Święta i rozpoczęcie spotkania

Święta, święta i po świętach... Ale mamy dla Was pierwszą porcję fotek z Archidiecezjalnych Dni Młodych Wolin 2023, które odbyły się w długi, czerwcowy weekend (8-10 czerwca 2023 r.) w przepięknym i gościnnym Wolinie! Zaczynamy od kilku zdjęć z Mszy Świętej pod przewodnictwem Księdza Arcybiskupa Metropolity Andrzeja Dzięgi.

Więcej…

 
Ocean w Gliwicach - Hillsong United w Polsce

"Nareszcie! Spełniło się moje marzenie" – te hasło usłyszałem 9 czerwca kilkukrotnie. Niemal siedem tysięcy osób wychwalało Boga z Hillsong United w gliwickiej Arenie. Zespół, którego piosenki już dawno trafiły "pod strzechy" i stanowią od lat żelazny repertuar wspólnot czy koncertów uwielbienia przyjechał do Polski po raz pierwszy.

Więcej…

 
Film promocyjno-reportażowy o ADM

Krótki videoreportaż z Archidiecezjalnych Dni Młodych, które odbywały się w Chojnie w latach 2020-2022. Gościnna Chojna była miejscem naszego wspólnego święta młodych trzykrotnie. W tym roku zapraszamy Was na spotkanie Dni Młodych do Wolina - w dniach 8-10 czerwca br. Jeszcze możecie do nas dołączyć!

Więcej…

 
"Niebo nie może czekać" już w kinach!

Na naszych oczach 15-letni Carlo Acutis staje się jednym z najpopularniejszych świętych Kościoła. Cudowne świadectwo krótkiego życia i radość płynąca z wiary, to magnes, który przez jego osobę przyciąga kolejnych ludzi do Boga. Film o Carlo pt. "Niebo nie może czekać"  jest już dostępny w kinach.

Więcej…

 
Niebo nie może czekać

19 maja na ekrany polskich kin wejdzie film o bł. Carlo Acutisie - pierwszym beatyfikowanym millenialsie. Produkcja pt. "Niebo nie może czekać" to przepiękna historia życia Carlo - błogosławionego Kościoła i geniusza komputerowego - przedstawiona na wielkim ekranie.

Więcej…

 
"Trzeba marzyć" w wykonaniu aktorów Teatru EXIT

5 maja przypada Europejski Dzień Walki z Dyskryminacją Osób Niepełnosprawnych, a w Polsce to również Dzień Godności Osoby z Niepełnosprawnością Intelektualną. Teatr Exit tworzą właśnie tacy ludzie. Zapraszamy do obejrzenia video z poruszającym wykonaniem wiersza Jonasza Kofty pt. "Trzeba marzyć".

Więcej…

 
Świadectwo Michaela W. Smith`a

Kocham odwiedzać grupy młodzieżowe i znajdować kogoś, kto czuje się przegrany, jakiegoś dzieciaka, który siedzi w kącie i czuje się jak odrzutek – opowiada artysta Michael W. Smith - Kocham podchodzić do niego i obejmować go. Mógłbym to robić przez resztę mojego życia.

Więcej…

 
Ogień i deszcz - Michael W. Smith

W niedzielę 16 kwietnia w ogromnej hali „Arena Gliwice” na jedynym koncercie w Polsce zaśpiewał Michael W. Smith. I to jak! Tego dnia nowoczesna hala w Gliwicach zamieniła się w prawdziwą Arenę uwielbienia. Animował ją ze sceny sam Michael W. Smith z zespołem. I naprawdę nikt nie musiał nikogo zachęcać: „Cała sala śpiewa z nami!”, bo kilka tysięcy gardeł za wokalistą zza Oceanu powtarzało „Awesome God” („Nasz Bóg jest potężny”), oddając chwałę Najwyższemu.

Więcej…

 
Milion egzemplarzy Dobrych Nowin

- Podjęliśmy ryzyko, nie mając wszystkich środków… ale czy lepiej byłoby nic nie robić…? I... Było warto! - mówi Andrzej Sobczyk - prezes Stowarzyszenia Rafael, które wydrukowało milion egzemplarzy nadzwyczajnego nnumeru Dobrych Nowin, w którym wybitne autorytety odnoszą się do ataku na osobę Jana Pawła II.

Więcej…

 
Marsz Papieski

W 18nastą rocznicę śmierci papieża Polaka serdecznie zapraszamy na Marsz Papieski, który odbędzie się w niedzielę, 2 kwietnia w Szczecinie. Marsz rozpocznie się o godz. 15.00 - Mszą Świętą w Sanktuarium NSPJ (przy pl. Zwycięstwa). O godz. 16.30 przewidziany jest start marszu ulicami Szczecina.

 
"Święty" - recenzja

Można ten film obejrzeć po prostu jak kryminał, skupiający się nie tyle na przestępstwie, ile na śledztwie, z różnymi jego uwarunkowaniami. Ale można też spojrzeć na kinowy ekran z innej perspektywy, zadając pytania nie tylko na poziomie prowadzonego dochodzenia, lecz dostrzegając specyfikę sytuacji i ludzkie uwikłania.

Więcej…

 
Święty - kryminał nie tylko o św. Wojciechu

"Święty" to inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia śledztwa w sprawie brawurowej kradzieży figury Świętego Wojciecha z Katedry Gnieźnieńskiej w latach 80-tych. "Święty" to subiektywny, fabularny obraz przebiegu sensacyjnych wydarzeń z przeszłości.

Więcej…

 
Gazeta Fundacji Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek po raz kolejny wydaje gazetę „Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego” biorąc na siebie w całości wszelkie związane z tym koszty, łącznie z przesyłką pocztową.

Więcej…

 
Wielkopostne Porządki czas zacząć

Fundacja Małych Stópek zaprasza na Wielkopostne Porządki - to akcja odbywająca się w okresie przed świętami Wielkanocy. Polega ona na zbiórce artykułów chemii gospodarczej, z przeznaczeniem dla Domów Pomocy Społecznej w całej Polsce. 

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednie 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 36270 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - obiad i Plac przed Biblioteką

Gościnne progi Biblioteka Publiczna Gmin...

ADM Wolin 2023 - Msza Święta i rozpoczęcie spotkania

Święta, święta i po świętach... Ale mamy...

blog ichtis

Facebook