Dziś: niedziela, 3 marca 2024
Imieniny: Kunegunda, Maryna, Tycjan

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Co będzie?
Portal Młodych Ichtis on Facebook

Mamy 1000! Dziękujemy serdecznie za Wasze lajki i udostępnienia. Gratulujemy również Joannie za tysięczne kliknięcie - paczka z nagrodami już czeka.  www.facebook.com/ichtis.info

 
Historia w komiksie

Z Marcinem Opiłowskim - autorem komiksów historycznych dla młodzieży i nie tylko - rozmawia Katarzyna Szylak.

Więcej…

 
Kirgizja 2014

Chcesz przeżyć przygodę życia? Pragniesz wyjechać kilka tysięcy kilometrów stąd, by przez miesiąc pomagać innym? Zapraszamy do projektu Kirgizja 2014!

Więcej…

 
Młodzieżowa Wspólnota Uczniów Krzyża

Siostry Uczennice Krzyża zapraszają na spotkanie wszystkich, którzy chcą się włączyć w tworzenie młodzieżowej Wspólnoty Uczniów Krzyża.

Więcej…

 
Światowy Dzień Młodzieży w 2016 r. w Krakowie!

„Drodzy młodzi, jesteśmy umówieni na spotkanie na najbliższy Światowy Dzień Młodzieży w 2016 r. w Krakowie, w Polsce” – ogłosił papież Franciszek podczas Mszy św. wieńczącej 28. Światowy Dzień Młodzieży w Rio de Janeiro.

Więcej…

 
Ichtis na Facebooku - dołącz do nas!

Zapraszamy na nasz profil na portalu społecznościowym Facebook. Wystarczy kliknąć tutaj lub znaleźć hasło: ichtis.info i kliknąć „lubię to”. Również tam będziemy informować wszystkich, co się u nas dzieje. Polecamy! Redakcja Ichtis.

 
Apel o pomoc dla Grzegorza Wąchały

Nazywam się Grzegorz Wąchała i mam 29 lat. Mam żonę i wspaniałego synka. Od 2009 r. walczę  z nowotworem - ziarnicą złośliwą. Po leczeniu jakie przeszedłem wystąpił nawrót choroby.  

Więcej…

 
Seminaryjna Skrzynka Intencji

Istnieją różne skrzynki: czarne, mailowe, transportowe, na listy lub warzywa. Kleryckie koło Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży przygotowało kolejną - skrzynkę intencji. Różni się ona od pozostałych, ponieważ nie ma ona kształtu, barwy, pojemności, lokalizacji oraz właściciela. Jej bezkształtność umożliwia przyjęcie różnych gabarytowo „modlitewnych paczek”.

Więcej…

 
Kawiarenka dla młodzieży już otwarta!

Nie masz gdzie spotkać się z kolegą, koleżanką czy przyjacielem? Jest za zimno na spacer? Nie chcesz wystawać pod bramą czy siedzieć w domu? Nudzisz się i masz chęć poznać nowych ludzi? Młodzież ze Zdroi ma na to sposób! Zapraszają do nowopowstałej kawiarenki przy parafii pw. św. Ducha w Szczecinie-Zdrojach.

Więcej…

 
Ksiegarnia Katolicka Instytutu Wydawniczego św. Jakuba

Szukasz pomysłu na prezent? Chcesz pogłębić swoją wiedzę lub po prostu przeczytać dobrą książkę? Księgarnia Katolicka Instytutu Wydawniczego św. Jakuba w Szczecinie zaprasza na zakupy! Katolicka księgarnia to wyjątkowo wartościowe książki katolickie w niskiej cenie.

Więcej…

 
Spotkania charyzmatyczne u pallotynów

Szczecińscy pallotyni wychodzą z nową propozycją, do ludzi młodych i nie tylko,  oferując możliwość wspólnej modlitwy charyzmatycznej.

Więcej…

 
Każdy znaczek wspiera misje

Nie wyrzucaj znaczków z kopert ani z pocztówek, bo one mogą pomóc misjom! Zbierałeś kiedyś znaczki, masz ich pełno, stały się niepotrzebne ?  Nie wiesz co z nimi zrobić. Pod żadnym warunkiem ich nie wyrzucaj, mogą komuś pomóc. Jest ktoś kto je zbiera.

Więcej…

 
Katolicki Telefon Zaufania

W naszej Archidiecezji rozpoczyna swoją działalność Katolicki Telefon Zaufania. Jego celem jest niesienie pomocy osobom znajdującym się w kryzysie oraz udzielenie wsparcia osobom, które z różnych powodów czują się odrzucone przez własne środowisko.

Więcej…

 
Otwarte Spotkania Modlitewne W.M.U

Wspólnota Miłości Ukrzyżowanej zaprasza na otwarte spotkania modlitewne, które odbywają się w kościele o. Dominikanów, pl. Ofiar Katynia 1.

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednie 8  9  10  11  12  13   ostatnia >>


liczba odsłon: 38106 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - warsztaty tematyczne

Uczestnicy tegorocznych Archidiecezjalne...

ADM Wolin 2023 - obiad i Plac przed Biblioteką

Gościnne progi Biblioteka Publiczna Gmin...

blog ichtis

Facebook