Dziś: sobota, 2 marca 2024
Imieniny: Halszka, Helena, Radosław

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Ksiegarnia Katolicka Instytutu Wydawniczego św. Jakuba
Nie mogę wyświetlić obrazka

Szukasz pomysłu na prezent? Chcesz pogłębić swoją wiedzę lub po prostu przeczytać dobrą książkę? Księgarnia Katolicka Instytutu Wydawniczego św. Jakuba w Szczecinie zaprasza na zakupy! Katolicka księgarnia to wyjątkowo wartościowe książki katolickie w niskiej cenie.

24 października 2011 r. ks. Arcybiskup Andrzej Dzięga dokonał oficjalnego otwarcia i poświęcenia nowej siedziby Księgarni Katolickiej Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej. Księgarnia Katolicka mieści się obecnie w nowych pomieszczeniach budynku Kurii Metropolitalnej, jednak z osobnym wejściem od frontu budynku i parkingu, na dole po lewej stronie od wejścia głównego.

Księgarnia Katolicka Instytutu Wydawniczego św. Jakuba posiada bogaty asortyment książek o tematyce religijnej z większości znanych wydawnictw w Polsce. W ofercie księgarni znajdują się m.in.: książki religijne, katolickie, filozoficzne, teologiczne, modlitewniki, literatura maryjna, różańce, kartki pocztowe, zakładki do książek, biblijne gry edukacyjne, prezenty ślubne i komunijne, dewocjonalia, chorał gregoriański, pieśni i muzyka religijna na płytach CD, filmy, artykuły liturgiczne i wiele więcej.

Szczecińska Księgarnia Katolicka to znacznie więcej niż zwykła księgarnia religijna. To starannie wybrane, wartościowe książki z różnych dziedzin oraz świetna obsługa i sprawna realizacja zamówień. Polecamy również szeroką ofertę księgarni skierowaną do duchownych: dewocjonalia, szaty i naczynia liturgiczne. Księgarnia stale poszerza swój asortyment.

Na zakupy do Księgarni Katolickiej Instytutu Wydawniczego św. Jakuba zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-16.00 przy ul. Papieża Pawła VI nr 4 w Szczecinie.

Kontakt z księgarnią:
Instytut Wydawniczy św. Jakuba Sp. z o.o.
ul. Papieża Pawła VI nr 4, 71-459 Szczecin
E-mail: ksiegarnia.katolicka@wp.pl
Zdjęcia z Picasy


liczba odsłon: 31163 | dodano: 2012-02-01 11:56:52

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - warsztaty tematyczne

Uczestnicy tegorocznych Archidiecezjalne...

ADM Wolin 2023 - obiad i Plac przed Biblioteką

Gościnne progi Biblioteka Publiczna Gmin...

blog ichtis

Facebook