Dziś: środa, 21 lutego 2024
Imieniny: Eleonora, Feliks, Kiejstus

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Seminaryjna Skrzynka Intencji
Nie mogę wyświetlić obrazka

Istnieją różne skrzynki: czarne, mailowe, transportowe, na listy lub warzywa. Kleryckie koło Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży przygotowało kolejną - skrzynkę intencji. Różni się ona od pozostałych, ponieważ nie ma ona kształtu, barwy, pojemności, lokalizacji oraz właściciela. Jej bezkształtność umożliwia przyjęcie różnych gabarytowo „modlitewnych paczek”.

- Mogą to być krótkie, spisane z kalendarza hasła, jak i długie, naśladujące eseje - szczegółowo opisane sytuacje. Co kto lubi i co, komu dyktuje serce. Brak „wagowych ograniczeń” umożliwia przyjęcie trudnych spraw i tych, od których ziemia się nie za trzęsie – mówią klerycy z koła KSM. - Specjalnie nie pomalowaliśmy naszej skrzynki na czerwony kolor, by nie kojarzyła się z pocztowymi. By z niej skorzystać, nie musisz naklejać znaczka ani kupować drogiej, malowanej ręcznie kartki. Wystarczy wysłać maila – dodają.

Klerycy zapewniają, że ich skrzynka ma nieograniczoną pojemność. Zmieści się w niej każda nadesłana prośba. Nie ma także limitów określających, ile intencji może przesłać jedna osoba. Internauci mogą nadsyłać swoje intencje z każdego miejsca na Ziemi, 7 dni w tygodniu i 24 godziny na dobę na adres mailowy awsd.ksm@gmail.com. Nadesłane prośby są „omadlane” przez kleryków Wyższego Arcybiskupiego Seminarium Duchownego w Szczecinie.

- Zachęcamy Cię do odwagi w powierzaniu nam Twoich spraw. Dzięki nim, my, którzy przygotowujemy się do służebnego kapłaństwa, możemy poznawać radości i troski tych, do których kiedyś będziemy posłani – podsumowują pomysłodawcy.

Al. Piotr Śliżewski z braćmi z kleryckiego koła KSM-u


liczba odsłon: 2656 | dodano: 2013-01-15 17:45:42

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - warsztaty tematyczne

Uczestnicy tegorocznych Archidiecezjalne...

ADM Wolin 2023 - obiad i Plac przed Biblioteką

Gościnne progi Biblioteka Publiczna Gmin...

blog ichtis

Facebook