Dziś: środa, 29 maja 2024
Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Co będzie?
Zapisy na Archidiecezjalne Dni Młodych Wolin 2024

Archidiecezjalne Dni Młodych realizowane pod hasłem „Ci, którzy pokładają nadzieję w Panu, pobiegną i nie będą zmęczeni” (por. Iz 40, 31), będą częścią obchodów XXXVIII Światowego Dnia Młodzieży, przeżywanego w wymiarze diecezjalnym. Spotykamy się w Wolinie w dniach 30 maja – 1 czerwca 2024 r. na trzydniowy program wydarzeń. Elektroniczne zapisy grup uczestników spotkania – na stronie www.zapisy.ichtis.info – rozpoczęły się 19 kwietnia.

Więcej…

 
Jedno życie - w kinach od 31 maja

Dwukrotny zdobywca Oscara Anthony Hopkins jako sir Nicholas Winton, który tuż przed wojną ocalił ponad 600 dzieci z rąk hitlerowców. Jego historia ujrzała światło dzienne dopiero po 40 latach i wzruszyła miliony ludzi na całym świecie. Prawdziwa historia zwykłego człowieka, który przeciwstawił się hitlerowskiej machinie zagłady. "Jedno życie" - znakomita obsada w poruszającej opowieści o odwadze, poświęceniu i wdzięczności, które mogą odmienić świat! Premiera kinowa 31 maja!

Więcej…

 
Koncert Bądź jak Jezus - 30 maja 2024

Już od 15 lat wiele tysięcy osób spotyka się w Mysłowicach na koncercie "Bądź jak Jezus". To wielkie rodzinne i wielogeneracyjne wydarzenie, na którym nie zabraknie interesujących propozycji dla dzieci i młodzieży, ich rodziców oraz dziadków. Jak co roku, Park Słupna przeobrazi się w koncertowe miasteczko, w którym znajdzie się i plac zabaw, i pełne rozmaitych towarów stoiska; pojawi się także dobra książka i film.

Więcej…

 
VI Forum Młodych Ogień z Nieba w Szczecinie

16 listopada 2024 r., szczecińska Fundacja Life Surfers, planuje zorganizować VI edycję Forum Młodych Ogień z Nieba. Jest to wydarzenie całodzienne, które będzie sie odbywać w godz. 10.00-20.00 w Szczecinie. Wydarzenie ma charakter cykliczny i jest skierowane głównie do ludzi młodych, a jego uczestnicy pochodzą z różnych części Polski.  

Więcej…

 
iGramy z Pokusą odkryciem roku CCM 2024

Już po raz dziesiąty zespoły i soliści grający muzykę z chrześcijańskim przesłaniem stanęli do konkursu, by rywalizować o tytuł Muzycznego Odkrycia Roku Muzyki CCM (ang. Contemporary Christian Music).

Więcej…

 
Filmowe spotkania o tematyce religijnej

Serdecznie zapraszamy do udziału w seansach filmowych o tematyce religijnej. Najbliższe seanse odbędą się 13 kwietnia (tj. sobota) o godz. 12.00 i 17.45. Wspólnie obejrzymy wyjątkowy film pt. "Jestem tylko woźnym". Kolejne seanse odbędą się 11 maja, podczas których obejrzymy film pt. "Matka Teresa".

Więcej…

 
Program ADM Wolin 2024 - AKTUALIZACJA!

Na program Dni Młodych składają się: spotkania modlitewne, konferencje, świadectwa, wieczorne nabożeństwa w kościele, warsztaty, zajęcia sportowo-rekreacyjne, wspólna zabawa i relaks. Czas spędzimy na koncertach, spektaklach teatralnych, nabożeństwach.

Więcej…

 
Młodzież lokalnie: genialnie! – Konkurs PNWM wystartował!

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży (PNWM) zaprasza młodych ludzi do zgłaszania swoich projektów w konkursie o kolejną Polsko-Niemiecką Nagrodę Młodzieży. "Młodzież lokalnie: genialnie!" to motto VIII edycji Nagrody Młodzieży w latach 2024–2026. Tym razem celem jest, aby młodzi ludzie samodzielnie opracowali, zaplanowali i zrealizowali swoje pomysły na projekty od A do Z. Zgłoszenia przyjmowane są do 15 września 2024 r.

Więcej…

 
XX Marsz dla Życia przeszedł ulicami Szczecina!

Ulicami miasta już po raz 20 przemaszerował szczeciński Marsz dla Życia. Jak co roku radosna i rodzinna manifestacja wyruszyła z Jasnych Błoni o godzinie 15, tym razem pod hasłem "Życie nie zna granic". Uczestnicy świadczyli o swoim szacunku do wartości rodziny i życia człowieka od poczęcia do naturalnej śmierci.

Więcej…

 
"Przysięga Ireny" - zmieniaj świat swoją odwagą!

"Przysięga Ireny" to prawdziwa historia oparta na faktach z życia Ireny Gut-Opdyke, która z narażeniem życia ratowała Żydów ukrywających się po likwidacji getta. To przejmująca opowieść o zachowaniu człowieczeństwa w nieludzkich czasach II wojny światowej. Premiera w polskich i amerykańskich kinach już 19 kwietnia.

Więcej…

 
Wyjazd na Marsz dla Życia w Rzymie z FMS

Fundacja Małych Stópek, w dniach 20 – 26 maja 2024 r., zapraszamy na wyjazd do Rzymu na międzynarodowy Marsz dla Życia.  Jest to pielgrzymka w intencji obrony nienarodzonych, której elementem będzie nie tylko uczestnictwo w międzynarodowym marszu Obrońców Życia z całego świata, ale również udział w Mszy Świętej przy grobie św. Jana Pawła II. Zapisy do 14 stycznia.

Więcej…

 
The Chosen - komiks

Ich życiowe sytuacje wydawały się beznadziejne: Maria Magdalena, której duszą zawładnęły demony... Szymon i Andrzej, gnębieni przez rzymskiego okupanta... Mateusz, który nie miał na tym świecie nikogo prócz wrogów... dopóki nie pojawił się Jezus.

Więcej…

 
Makulatura i nakrętki na misje

Pomóżmy misjonarzom katolickim w ich trudnej pracy ewangelizacyjnej. Szczecin jest kolejnym miastem, które chce pospieszyć z pomocą potrzebującym, dlatego wszystkich ludzi dobrej woli zapraszamy do udziału w tej akcji. Zachęcamy do informowania o kolejnej akcji „Makulatura i nakrętki na misje”, która odbędzie się w dniach 26-28 kwietnia przy wyznaczonych kościołach i szkołach w Szczecinie.

Więcej…

 
1,5% podatku dla Teatru EXIT

Jeśli bliskie są Wam teatr i muzyka, a przede wszystkim osoby niepełnosprawne, to serdecznie zachecamy do wsparcia Teatru EXIT poprzez możliwość przekazania 1,5% podatku w tegorocznym rozliczeniu, dla tej niezwykłej grupy aktorów!

Więcej…

 
Powołany 2 - w kinach od 1 marca!

"Powołany 2" to kontynuacja internetowego hitu filmowego, który stał się fenomenem w sieci i dotarł do milionów widzów na całym świecie. Tym razem powraca na wielkim ekranie w gwiazdorskiej obsadzie. Gorąco polecamy i zapraszamy do kin już od piątku, 1 marca.

Więcej…

 

<< pierwsza 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 39551 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

XX Marsz dla Życia przeszedł ulicami Szczecina!

Ulicami miasta już po raz 20 przemaszero...

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - warsztaty tematyczne

Uczestnicy tegorocznych Archidiecezjalne...

blog ichtis

Facebook