Dziś: niedziela, 3 grudnia 2023
Imieniny: Franciszek, Hilary, Ksawery

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Co będzie?
Kurs adwentowy "Odważ się żyć"

Ledwie uruchomili zapisy na TEJ stronie, a niecałe 2000 osób dołączyło do darmowego Kursu Adwentowego “Odważ się żyć”. To pokazuje ogromne zainteresowanie i potrzebę opanowania lęku i obaw życiowych.

Więcej…

 
Internetowe rekolekcje adwentowe 2023

Żłobek to miejsce naszej wiary, to żywa ewangelia wypływająca z jej kart. Wyruszmy w tę drogę gdzie możemy spotkać się Nim… niech z zadziwienia zrodzi się pokorna modlitwa. Zapraszamy Was na internetowe rekolekcje adwentowe pt. "Wołek i osiołek" – to wyjątkowy wspólny czas.

Więcej…

 
Akacja "TAKnieWIELE"

Upominki już w przygotowaniu, dla każdego coś pięknego! Święta tuż tuż… A może by tak obdarować w tym roku kogoś nieznajomego? Zapraszamy do udziale w akcji "TAKnieWIELE", która ma na celu wsparcie osób samotnych i potrzebujących z Domów Opieki Społecznej w całej Polsce!

Więcej…

 
Pomysły na DOBRE prezenty

Wiemy, że otrzymujesz wiele różnych rekomendacji, ofert i podpowiedzi w związku ze zbliżającym się czasem Świąt. Chcielibyśmy jednak zwrócić Twoją uwagę na kilka pomysłów na DOBRE prezenty z Domu Wydawniczego Rafael. Jedne z nich są już pięknie zapakowane, inne z dużym rabatem, ale wszystkie - NIOSĄCE DOBRO.

Więcej…

 
Makulatura i nakrętki na misje

Pomóżmy misjonarzom katolickim w ich trudnej pracy ewangelizacyjnej. Szczecin jest kolejnym miastem, które chce pospieszyć z pomocą potrzebującym, dlatego wszystkich ludzi dobrej woli zapraszamy do udziału w tej akcji. Zachęcamy do informowania o kolejnej akcji „Makulatura i nakrętki na misje”, która odbędzie się w dniach 24-26 listopada oraz 15-17 grudnia przy wyznaczonych kościołach i szkołach w Szczecinie.

Więcej…

 
Znani i lubiani wspierają "Paczuszkę dla maluszka"

Tomasz Wolny, Patryk Cebulski, Przemysław Babiarz i inni pojawili się na spocie promującym poszukiwania koordynatorów ogólnopolskiej akcji pomocowej „Paczuszka dla maluszka”. To już 11 edycja bożonarodzeniowej zbiórki organizowanej przez Fundację Małych Stópek. 

Więcej…

 
Błogosławieni - Święci - Szczęśliwi. Nowa książka kard. Grzegorza Rysia

- Pan Bóg wszystkich stwarza jako oryginały, a stanowczo za dużo ludzi umiera jako kserokopie. Świętych trzeba naśladować, ale przekopiować się ich nie da. (…) Trzeba mieć odwagę, aby we wspólnocie, ale każdy po swojemu, iść do Pana Boga - kard. Grzegorz Ryś.

Więcej…

 
Paczuszka dla Maluszka 2024

Od 1 listopada na stronie www.paczuszkadlamaluszka.pl ruszy specjalny formularz dla koordynatorów akcji "Paczuszka dla maluszka". Czekamy na zgłoszenia od osób, które chciałyby osobiście zorganizować świąteczną inicjatywę  – tam gdzie mieszkają, pracują, uczą się.

Więcej…

 
Forum Świeckich w Kościele - IMPULS

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy na trzecią edycję Forum Świeckich w Kościele IMPULS. Tradycyjnie odbędzie się ono na Jasnej Górze - tym razem w dniach 17 do 19 listopada 2023 r.

Więcej…

 
Ofiary handlu ludźmi w Polsce!

Gorąco zachęcamy do włączenia się w akcję Andrzeja Sobczyka ze Stowarzyszenie Rafael, które jest organizatorem akcji zbiórki darowizn dla s. Anny Bałchan, która pomaga ofiarom handlu ludźmi w... Polsce!

Więcej…

 
"Figurant" już w kinach!

"Figurant" to opowieść o agencie komunistycznej służby bezpieczeństwa, który przez 20 lat inwigilował Karola Wojtyłę. Dzięki nietypowemu protagoniście film w unikalny sposób pokazuje znane fakty - walkę o budowę kościoła w krakowskiej Nowej Hucie oraz inwigilację środowisk kościelnych prowadzonych przez SB. Premiera kinowa najnowszego filmu Roberta Glińskiego już 20 października.

Więcej…

 
"Rękopisy" bł. ks. Jerzego Popiełuszki

To już 39-ta rocznica śmierci błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki. Wszyscy znamy niezłomnego kapłana, który w ciemnych czasach komunizmu i stanu wojennego bronił skrzywdzonych, odważnie mówił prawdę i zwyciężając zło dobrem walczył o wolność. Po prawie 40 latach nieznane "Rękopisy" bł. ks. Jerzego Popiełuszki doczekały się swojego wydania!

Więcej…

 
"Oblicze Jezusa" już teraz na wielkim ekranie!

Spójrz w oczy Boga, daj się porwać Jego spojrzeniu i poczuć Jego miłość.  Czy możemy zobaczyć twarz niewidzialnego Boga? Czy na chuście z Manoppello i Całunie Turyńskim Zbawiciel zostawił nam swój wizerunek? Wreszcie, co łączy Muńka Staszczyka, siostrę Michaelę Rak i św. Teresę?

Więcej…

 
Tętno - film dokumentalny

28 sierpnia w TVP1 został wyemitowany niezwykle ważny film dokumentalny pt. "Tętno". Polecamy do obejrzenia wszystkim obrońcom życia. Jest w nim ogrom faktów naukowych okraszonych dodatkowo autorskimi grafikami 3D z książki szczecińskiej Fundacji Małych Stópek pt. "Genesis". Początek życia człowieka”. Do tego świadectwo i kilka minut, które poświęcono działalności FMS. Kto jeszcze nie oglądał, to film jest już dostępny online. Zapraszamy!

Więcej…

 
Samarytanie z Markowej - błogosławiona rodzina Ulmów

Publikacja upamiętniająca jedno z najpiękniejszych wydarzeń ostatnich lat – uroczystość beatyfikacji rodziny Ulmów. Absolutnie wyjątkowy album przygotowany został przez ks. ­Pawła ­Tołpę wraz z markowianami, członkami rodziny Ulmów, świadkami pamiętającymi Józefa, Wiktorię i ich dzieci.

Więcej…

 

<< pierwsza 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 37115 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - warsztaty tematyczne

Uczestnicy tegorocznych Archidiecezjalne...

ADM Wolin 2023 - obiad i Plac przed Biblioteką

Gościnne progi Biblioteka Publiczna Gmin...

blog ichtis

Facebook