Dziś: czwartek, 18 stycznia 2018
Imieniny: Piotr, Małgorzata

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Świadectwa z DNI MŁODYCH
Zbieramy świadectwa uczestników Dni Młodych. Wyślij świadectwo na e-mail: info@ichtis.info Dzięki niemu wiele osób będzie mogło ubogacić się nowym Duchem. Zapraszamy.
Nowe w dziale "Świadectwa"
Wielkie DZIĘKI za ten wyjazd , wszystko jak najlepsze: atmosfera, organizacja, jedzenie, Duch, wszystko! Takiej Siły, skupienia nie czułam nigdy na żadnym wyjeździe, ani nigdzie. Coś nowego jest we mnie..i na pewno nie zgaśnie szybko. po prostu DZIĘKUJĘ. Z Panem Bogiem
Agatka
 

Dziękuję wszystkim za te dni spędzone na ADM! Dziękuję wszystkim organizatorom, a szczególnie najlepszemu organizatorowi - Duchowi Świętemu. Może nie zadziałał on na mnie nagle i niespodziewanie, jak na pana Romana czy księdza Piotra z konferencji panelowej, ale powoli, wypełniając mnie pokorą, a odrzucając kamienne serce pychy i goryczy. W pełni z rozumiałem słowa pieśni "w lekkim powiewie". Teraz czuję, że Duch Święty był tam pośród nas. Dał każdemu czas na wyrzucenie wszystkiego z siebie, oraz czas na przyjęcie go do swego serca. Zachęcam Was wszystkich do podzielenia się swoimi przeżyciami, aby WYZWOLIĆ MOC ŚWIADECTWA!
Kuba

Chciałam coś  powiedzieć odnośnie Dni Młodych i może nie tyle całego programu bo było super, jak zawsze to był owocny dla mnie czas i zawsze wracam z pozytywnymi wrażeniami, ale chciał powiedzieć o czymś innym. Jestem pod wrażeniem gościnności ludzi, u których z koleżanką przyszło nam mieszkać. Przyjęli nas z ogromną życzliwością i otwartością.
Ewa


liczba odsłon: 3568 | dodano: 2008-05-25 21:15:08

Komentarze

Dodaj swój komentarzDobre strony

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Blog eremicki

www.pustelnica.pl/ - blog eremitki 

Fotogalerie

Betlejem w Szczecinie 2018

Fotorelacja z charytatywnego koncertu ko...

Koncert 2TM2,3 i Maleo Reggae Rockers

18 listopada br. o godz. 18.00 w Klubie...

Nocne czuwanie młodych w Bazylice Archikatedralnej w Szczecinie

20 października 2017 r. w Bazylice Archi...

blog ichtis

Facebook