Dziś: poniedziałek, 27 maja 2024
Imieniny: Juliusz, Magdalena, Jan

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Rekolekcje z wędrowaniem po górach
Nie mogę wyświetlić obrazka

Siostry Uczennice Krzyża zapraszają studentki i kobiety pracujące z różnych stron Polski na wrześniowe rekolekcje z wędrowaniem po górach pt. "Na skałę zbyt dla mnie wysoką wprowadź mnie" (Ps 61, 3b).

Spotkanie rekolekcyjne odbędzie się w dniach 8-14 września br. w Zakopanem/Kościelisku w domu Sióstr Uczennic Krzyża przy ul. Nędzy Kubińca 5. Rekolekcje rozpoczną się o godz.18.00, a zakończą o godz.10.00. W programie m.in.: wędrowanie po górach, codzienna Eucharystia, adoracja i rozmowy o tematyce rozeznawania powołania swojego życia oraz pomagające w podejmowaniu ważnych decyzji i pogłębiające życie z Bogiem. Prowadzą: s. Gracjana Woroniak i ks. Marek Chmielniak SAC.

Zapisy na rekolekcje odbywają się przez stronę internetową: www.centrumformacji.eu (zakładka „Przystań u Uczennic Krzyża”). Konieczna jest przedpłata na konto z dopiskiem „Rekolekcje-Kościelisko”: PKO BP S.A. 77 1240 3813 1111 0010 1301 1100; Wspólnota Sióstr Uczennic Krzyża; Plac kościelny 2; 70-834 Szczecin. Pieniądze niech nie będą przeszkodą, w trudnej sytuacji finansowej siostry proszą o kontakt (s. Gracjana, nr tel.: 502 272 271).

Organizatorzy proszą o zabranie ze sobą: Pisma Świętego, kapci domowych i odpowiedniego obuwia oraz ubrania na wyprawy w góry.

 


liczba odsłon: 3378 | dodano: 2016-06-14 13:07:10

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

XX Marsz dla Życia przeszedł ulicami Szczecina!

Ulicami miasta już po raz 20 przemaszero...

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - warsztaty tematyczne

Uczestnicy tegorocznych Archidiecezjalne...

blog ichtis

Facebook