Dziś: poniedziałek, 11 grudnia 2023
Imieniny: Waldemar, Damazy

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Rekolekcje młodzieżowe
Rekolekcje dla kandydatek

Pójdź za Mną... Jeżeli słyszysz w swoim sercu takie wezwanie, nie zagłuszaj go... Pozwól wzrosnąć mu w dojrzałe ziarno powołania... Zawierz Chrystusowi, pokonaj lęk i wypłyń na głębię..." (Jan Paweł II).

Więcej…

 
Księża Chrystusowcy zapraszają

Towarzystwo Chrystusowe dla Polonii Zagranicznej zaprasza na spotkanie wszystkich kandydatów, którzy wyrażają chęć wstąpienia do Zgromadzenia Księży Chrystusowców oraz na wakacyjne spotkania z Bogiem. Sprawdź co? Gdzie? I kiedy?

Więcej…

 
Rekolekcje u Braci Kapucynów

Bracia Kapucyni Mniejsi zapraszają Ciebie w tym wakacyjnym czasie, abyś wraz z nimi, w pięknych okolicznościach przyrody, wpatrując się w Świętego Franciszka, pogłębiał swoją relację z Bogiem. Pamiętaj, że wakacje nie są czasem wolnym od Boga.  Zobacz, co Bracia proponują.

Więcej…

 
Wakacyjne Rekolekcje Internetowe

Rozpoczął się czas wakacji i urlopów. Rzecz znamienna, że to w tym okresie domy rekolekcyjne są zwykle bardziej oblegane niż w innych porach roku. Wielu z nas korzysta z wolnego czasu, aby odnowić w sobie życie duchowe.

Więcej…

 
Szkoła modlitwy dla młodych

Szkoła modlitwy prowadzona przez Braci Bosych Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel skierowana jest do wszystkich młodych obojga płci. Zobacz czym ona jest.

Więcej…

 
Dni Skupienia u Sióstr Orionistek

Siostry Orionistki serdecznie zapraszają chętne dziewczęta do udziału w dniach skupienia pt. "Na dobry początek", które odbędą się w listopadzie.

Więcej…

 
Rekolekcje ewangelizacyjne dla dziewcząt

Siostry Dominikanki serdecznie zapraszają dziewczęta, które chciałyby przekonać się o miłości Pana Boga i doświadczyć jej osobiście na rekolekcje ewangelizacyjne, które odbędą się w dniach 5 - 7 listopada 2010 r. w Korytowie. 

Więcej…

 
Bracia Kapucyni Mniejsi zapraszają na Dni Skupienia

Dni skupienia odbywające się w klasztorach Braci Kapucynów Mniejszych są przeznaczone dla chłopców i mężczyzn zainteresowanych życiem zakonnym, bądź też szukających drogi życia i rozeznających powołanie.

Więcej…

 
Terminy skupień i rekolekcji u Misjonarek

Siostry Misjonarki Chrystusa Króla dla Polonii Zagranicznej serdecznie zapraszają dziewczęta na dni skupienia i rekolekcje.Sprawdź najbliższe terminy i znajdź coś dla siebie!

Więcej…

 
Lectio divina w Morasku

Jeśli pragniesz doświadczać żywego spotkania z Bogiem oraz Jego działania w codziennym życiu, jeśli pragniesz się zatrzymać, wyciszyć i usłyszeć Jego Słowo... zapraszamy na spotkanie ze Słowem Bożym drogą Lectio divina! W tym roku będziemy kroczyć drogą ucznia Jezusa - za św. Markiem Ewangelistą. Najbliższe 8-9 stycznia

Więcej…

 
Dla prawdziwych mężczyzn

Księżą Sercanie serdecznie zapraszają rekolekcje na nartach dla chłopców.

Więcej…

 
Dni skupienia w Karmelu Dzieciątka Jezus

Siostry z Karmelu Dzieciątka Jezusa zapraszają wszystkie chętne dziewczęta od 17 roku życia na dni skupienia odbywające się 18 grudnia w Łodzi. Tematem rozważań będzie: "Mała droga” św. Teresy od Dzieciątka Jezus

Więcej…

 
Rekolekcje sylwestrowe

Nie wiesz jak spędzić sylwestra? Towarzystwo Świętego Pawła (Pauliści) zaprasza młodzież męską na rekolekcje sylwestrowe "Pełnia czasu przychodzi w Jezusie". To propozycja dla tych, którzy chętnie spędzą przełom 2010/2011 roku w bardziej modlitewnej, refleksyjnej, ale i radosnej atmosferze.

Więcej…

 
Rekolekcje powołaniowe u Redemptorystów

Zgromadzenie Redemptorystów zaprasza młodzież męską na zimowe rekolekcje powołaniowe. Najbliższe spotkanie 24-28 stycznia. Zobacz pozostałe terminy spotkań.

Więcej…

 
Kalendarium Werbistowskiego Centrum Młodych w Chludowie

Przedstawiamy Wam bogate kalendarium spotkań Werbistowskiego Centrum Młodych w Chludowie. Zobacz: co? Gdzie? I kiedy? Najbliższe spotkanie 21-23 stycznia

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednie 5  6  7  8  9  10  11  12   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 75314 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - warsztaty tematyczne

Uczestnicy tegorocznych Archidiecezjalne...

ADM Wolin 2023 - obiad i Plac przed Biblioteką

Gościnne progi Biblioteka Publiczna Gmin...

blog ichtis

Facebook