Dziś: czwartek, 21 marca 2019
Imieniny: Lubomir, Benedykt, Mikołaj

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Rekolekcje młodzieżowe
Księża Chrystusowcy zapraszają

Towarzystwo Chrystusowe dla Polonii Zagranicznej zaprasza na spotkanie wszystkich kandydatów, którzy wyrażają chęć wstąpienia do Zgromadzenia Księży Chrystusowców oraz na wakacyjne spotkania z Bogiem. Sprawdź co? Gdzie? I kiedy?

Więcej…

 
Rekolekcje u Braci Kapucynów

Bracia Kapucyni Mniejsi zapraszają Ciebie w tym wakacyjnym czasie, abyś wraz z nimi, w pięknych okolicznościach przyrody, wpatrując się w Świętego Franciszka, pogłębiał swoją relację z Bogiem. Pamiętaj, że wakacje nie są czasem wolnym od Boga.  Zobacz, co Bracia proponują.

Więcej…

 
Wakacyjne Rekolekcje Internetowe

Rozpoczął się czas wakacji i urlopów. Rzecz znamienna, że to w tym okresie domy rekolekcyjne są zwykle bardziej oblegane niż w innych porach roku. Wielu z nas korzysta z wolnego czasu, aby odnowić w sobie życie duchowe.

Więcej…

 
Szkoła modlitwy dla młodych

Szkoła modlitwy prowadzona przez Braci Bosych Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel skierowana jest do wszystkich młodych obojga płci. Zobacz czym ona jest.

Więcej…

 
Dni Skupienia u Sióstr Orionistek

Siostry Orionistki serdecznie zapraszają chętne dziewczęta do udziału w dniach skupienia pt. "Na dobry początek", które odbędą się w listopadzie.

Więcej…

 
Rekolekcje ewangelizacyjne dla dziewcząt

Siostry Dominikanki serdecznie zapraszają dziewczęta, które chciałyby przekonać się o miłości Pana Boga i doświadczyć jej osobiście na rekolekcje ewangelizacyjne, które odbędą się w dniach 5 - 7 listopada 2010 r. w Korytowie. 

Więcej…

 
Bracia Kapucyni Mniejsi zapraszają na Dni Skupienia

Dni skupienia odbywające się w klasztorach Braci Kapucynów Mniejszych są przeznaczone dla chłopców i mężczyzn zainteresowanych życiem zakonnym, bądź też szukających drogi życia i rozeznających powołanie.

Więcej…

 
Terminy skupień i rekolekcji u Misjonarek

Siostry Misjonarki Chrystusa Króla dla Polonii Zagranicznej serdecznie zapraszają dziewczęta na dni skupienia i rekolekcje.Sprawdź najbliższe terminy i znajdź coś dla siebie!

Więcej…

 
Lectio divina w Morasku

Jeśli pragniesz doświadczać żywego spotkania z Bogiem oraz Jego działania w codziennym życiu, jeśli pragniesz się zatrzymać, wyciszyć i usłyszeć Jego Słowo... zapraszamy na spotkanie ze Słowem Bożym drogą Lectio divina! W tym roku będziemy kroczyć drogą ucznia Jezusa - za św. Markiem Ewangelistą. Najbliższe 8-9 stycznia

Więcej…

 
Dla prawdziwych mężczyzn

Księżą Sercanie serdecznie zapraszają rekolekcje na nartach dla chłopców.

Więcej…

 
Dni skupienia w Karmelu Dzieciątka Jezus

Siostry z Karmelu Dzieciątka Jezusa zapraszają wszystkie chętne dziewczęta od 17 roku życia na dni skupienia odbywające się 18 grudnia w Łodzi. Tematem rozważań będzie: "Mała droga” św. Teresy od Dzieciątka Jezus

Więcej…

 
Rekolekcje sylwestrowe

Nie wiesz jak spędzić sylwestra? Towarzystwo Świętego Pawła (Pauliści) zaprasza młodzież męską na rekolekcje sylwestrowe "Pełnia czasu przychodzi w Jezusie". To propozycja dla tych, którzy chętnie spędzą przełom 2010/2011 roku w bardziej modlitewnej, refleksyjnej, ale i radosnej atmosferze.

Więcej…

 
Rekolekcje powołaniowe u Redemptorystów

Zgromadzenie Redemptorystów zaprasza młodzież męską na zimowe rekolekcje powołaniowe. Najbliższe spotkanie 24-28 stycznia. Zobacz pozostałe terminy spotkań.

Więcej…

 
Kalendarium Werbistowskiego Centrum Młodych w Chludowie

Przedstawiamy Wam bogate kalendarium spotkań Werbistowskiego Centrum Młodych w Chludowie. Zobacz: co? Gdzie? I kiedy? Najbliższe spotkanie 21-23 stycznia

Więcej…

 
Rekolekcje u Sióstr Służebnic Ducha Świętego

Siostry Służebnice Ducha Świętego zapraszają wszystkie chętne dziewczęta na rekolekcje. Terminy spotkań znajdziesz w artykule. Najbliższe spotkanie 21-24 stycznia

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednie 5  6  7  8  9  10  11  12   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 59799 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Blog eremicki

www.pustelnica.pl/ - blog eremitki 

Fotogalerie

Betlejem w Szczecinie 2019

6 stycznia 2019 r., w święto Trzech Kr&o...

Betlejem w Szczecinie 2019

...

Finał konkursu pt. "Polskie drogi do niepodległości 1914-1923"

7 listopada br., w auli Wydziału Teologi...

blog ichtis

Facebook
Warning: mysql_close() expects parameter 1 to be resource, string given in /home/specit2/domains/ichtis.info/public_html/index.php on line 1060