Dziś: wtorek, 19 marca 2019
Imieniny: Józef, Bogdan, Marek

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Rekolekcje młodzieżowe
Rekolekcje dla mężczyzn

Na "Rekolekcje dla mężczyzn", które poprowadzi dr Jacek Pulikowski zaprasza w Wielkim Poście Wspólnota Emmanuel. Spotkanie odbędzie się w dniach 31 marca - 1 kwietnia 2012 r. w Diecezjalnym Domu rekolekcyjnym pw. św. Józefa na Golęcinie w Szczecinie.

Więcej…

 
Kryzys szansą

Siostry Jadwiżanki, Ośrodek Formacji Liturgicznej św. Jana Chrzciciela w Zawichoście oraz Ośrodek Pomocy w Kryzysach "Powrót" zapraszają na rekolekcje pt. "Kryzys szansą", które poprowadzi o. Mateusz Hinc.

Więcej…

 
Tylko dla mężczyzn

Serdecznie zapraszamy wszystkich mężczyzn, od 14tki w górę :), na duchowe zmagania w męskim gronie. Czas dla Pana Boga, misji i dla siebie - by nabrać Ducha, porozmawiać o ważnych sprawach - czekamy na Ciebie!

Więcej…

 
Czy i wy chcecie odejść?

Wspólnota Księży Chrystusowców bez względu na porę roku zaprasza Was - młodych na wspólne poszukiwania Boga. Tym razem zapraszamy właśnie Ciebie na chwile wyciszenia i przygotowania się do najważniejszych świąt chrześcijańskich - Paschy. Przyjedź! W raz z księżmi mówić będziemy o odwadze i lęku, który często pojawia się, gdy Bóg zaczyna do nas mówić i czegoś od nas oczekiwać.

Więcej…

 
Czuwanie młodzieży Chrystusa Króla za Polonię

Jesteś z Pomorza? Czujesz się młodo? Masz kogoś z bliskich na emigracji? Tak? Nie może zabraknąć Ciebie na CZUWANIU MŁODZIEŻY CHRYSTUSA za POLONIĘ 25 lutego (w sobotę) od godz. 12.00! BĄDŹ! I módl się z nami. 

Więcej…

 
Św. Klara - Niewiasta godna podziwu

Jeśli szukasz spotkania z Bogiem i drugim człowiekiem, jeśli chcesz się na chwilę zatrzymać i posłuchać, co Bóg mówi w ciszy Twego serca, jeśli chcesz bliżej poznać postacie świętych Franciszka i Klary z Asyżu, to coś właśnie dla Ciebie. Siostry Kapucynki NSJ zapraszają na rekolekcje zimowe, które odbędą się w Lublinie (ul. Romanowskiego 6) w dniach 8-11 lutego 2012 r.

Więcej…

 
Moje życie w Kościele

Siostry Augustianki zapraszają wszystkie chętne dziewczęta, które ukończyły 16 rok życia do swojej wspólnoty na dni skupienia. W programie przewidziano m.in.: Eucharystie, Adorację Najświętszego Sakramentu, konferencje o Życiu w Kościele, a także modlitwę liturgiczną ze wspólnotą sióstr, rozmowy, wspólny śpiew oraz spacery.

Więcej…

 
Powołanie Miriam

Siotry Karmelitanki Dzieciątka Jezus zapraszają chętną młodzież, zarówno dziewczęta jak i chłopaków na wspólne rekolekcje. Spotkanie odbędzie się w Siemiatyczach w dniach od 23 do 25 marca br.

Więcej…

 
Rekolekcje dla dziewcząt z Terezjankami

Prezentujemy informacje dotyczące rekolekcji na rok 2012, które przygotowują siostry Karmelitanki Misjonarki Terezjanki w dwóch swoich domach w Polsce: w Sopocie i w Tarnowcu k/ Tarnowa. Rekolekcje adresowane są do dziewcząt. Przeżywane są w atmosferze wyciszenia i modlitwy.

Więcej…

 
Rekolekcje i dni skupienia dla dziewcząt w Morasku

Siostry Misjonarki Chrystusa Króla dla Polonii zagranicznej zapraszają wszystkie chętne dzięwczęta na rekolekcje i dni skupienia. Jeśli masz wolny czas i nie wiesz co z nim zrobić? Jeśli chcesz rozwijać swojego ducha? Jeśli słyszysz głos Pana Boga? Męczą Cię pytania dotyczące życia, kobiecości, powołania, miłości itp.? Albo poprostu potrzebujesz ciszy, zamyślenia i odpoczynku? Przyjedź! Nie czekaj, zadbaj o siebie już dziś!

Więcej…

 
Zimowe rekolekcje powołaniowe z oblatami

Kolejne zaproszenie na rekolekcje powołaniowe w czasie ferii zimowych. Tym razem zapraszają Misjonarze Oblaci. Do wyboru 5 różnych terminów i miejsc.

Więcej…

 
Dziękczynne dni skupienia

Kolejny Adwent naszego życia, potem Boże Narodzenie, Nowy Rok. Czas świąteczny aż do Nowego Roku będzie również czasem wolnym od szkoły, uczelni, ale również - może przede wszystkim - będzie to czas dziękczynienia Panu Bogu za szczęśliwie przeżyty kolejny rok. Rok naszych ludzkich "wzlotów" i upadków. Dlatego zapraszamy Was na dziękczynne dni skupienia, które odbędą się w terminie 29 grudnia 2011 roku, do 1 stycznia 2012 roku w oblackim Wyższym Seminarium Duchownym w Obrze k. Wolsztyna.

Więcej…

 
Zimowe spotkania z Bogiem na nartach

Nie tylko latem, jesienią ale również zimą pragniemy z Wami, drodzy młodzi przyjaciele rozmawiać o Bogu, miłości, życiu i powołaniu. Zapraszamy Was, my Księża Chrystusowcy do Bukowiny Tatrzańskiej na niezapomniane i wyjątkowe, zimowe rekolekcje na nartach, gdzie razem będziemy pytać Boga o nurtujące nas sprawy i troski.

Więcej…

 
Zima z dominikankami

Zapraszamy dziewczęta do klasztorów dominikanek na zimowe rekolekcje AD 2012. Do wyboru aż 5 różnych terminów i miejsc!

Więcej…

 
Dni kolędowe

Boże Narodzenie nie kończy się 26 grudnia... Boże Narodzenie jest wieczne. Kiedy zaprzyjaźnisz się z Jezusem, każdy dzień Twojego życia stanie się świętem. Zapraszamy dziewczęta do klasztoru dominikanek w Krakowie na Dni Kolędowe.

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednie 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 59767 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Blog eremicki

www.pustelnica.pl/ - blog eremitki 

Fotogalerie

Betlejem w Szczecinie 2019

6 stycznia 2019 r., w święto Trzech Kr&o...

Betlejem w Szczecinie 2019

...

Finał konkursu pt. "Polskie drogi do niepodległości 1914-1923"

7 listopada br., w auli Wydziału Teologi...

blog ichtis

Facebook
Warning: mysql_close() expects parameter 1 to be resource, string given in /home/specit2/domains/ichtis.info/public_html/index.php on line 1060