Dziś: sobota, 23 lutego 2019
Imieniny: Romana, Izabela, Damian

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Rekolekcje młodzieżowe
Siostry Felicjanki

Czy chcesz adorując Jezusa, uczyć się miłować człowieka i jako siostra zakonna iść gdziekolwiek Pan Cię pośle ? Siostry Felicjanki zapraszają dziewczęta na liczne spotkania. Zobacz co? gdzie? i kiedy?

Więcej…

 
Rekolekcje zimowe z Dominikankami

Zrób sobie przerwę i koniecznie przyjedź na zimowe rekolekcje, by odpocząć przy Jezusie i naładować swoje siły na dalszy czas nauki! Udział w rekolekcjach jest także okazją do zawiązania wspólnoty z dziewczętami, które tak jak ty, pragną poznawać Jezusa i żyć Jego nauką oraz rozwiązywać swoje kłopoty i trudności. Oprócz Eucharystii i adoracji, będą też spotkania, śpiew oraz kilka wyjść w teren. Wybierz termin, który ci najbardziej odpowiada, zgłoś swój udział w rekolekcjach i przyjeżdżaj.

Więcej…

 
Umiłowana od zawsze!

W dniach od 12 do 18 lutego 2011 r. w Krynicy Zdrój Siostry Loretanki organizują rekolekcje dla dziewcząt pt. „Umiłowana od zawsze!”. Serdecznie zapraszamy!

Więcej…

 
Z Sercanami na narty

W okresie ferii zimowych Księża Sercanie organizują dla młodzieży rekolekcje na nartach. Przedsięwzięcie łączy młodzieńcze pasje jazdy na nartach z pogłębieniem wiary. Hasłem są słowa: Mamy w sercu pięć deka szaleństwa i trzymamy z Jezusem.

Więcej…

 
Wielki Post u Werbistów

Jak dobrze rozpocząć Wielki Post by nie zmarnować tego ważnego czasu? Każdy ma inny pomysł, werbiści chcą zaprosić Was do Chludowa na skupienie w Werbistowskim Centrum Młodych.

Więcej…

 
Łódzkie Dni Skupienia dla młodzieży u Sióstr Świętej Rodziny

Siostry Świętej Rodziny zapraszają chętną młodzież, do uczestnictwa w Dniu Skupienia, który odbędzie się w Łodzi.

Więcej…

 
Rekolekcje wielkopostne z ks. Markiem Dziewieckim

„Chrześcijanin, czyli kto ?” to tytuł rekolekcji wielkopostnych, które dla Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Archidiecezji Warszawskiej poprowadzi Ks. Marek Dziewiecki, który jest doktorem psychologii, autorem kilkunastu książek z dziedziny psychologii wychowawczej, przygotowania do życia w rodzinie, profilaktyki i terapii uzależnień.

Więcej…

 
Pobyt w klasztorze

Serdecznie zapraszamy klasztoru! To możliwość indywidualnego pobytu przez kilka dni w klasztorze w Stadnikach k. Krakowa, w którym mieści się aktualnie Wyższe Seminarium Misyjne Księży Sercanów (www.seminarium.scj.pl).

Więcej…

 
Weekend z duchowością sercańską

W dniach od 11 do 13 marca, w Stadnikach k. Krakowa, odbędą się Sercańskie Dni Skupienia poświęcone duchowości i charyzmatowi sercańskiemu. To doskonałe spotkanie dla każdego, kto zmęczony jest własnym grzechem i chce w Sercu Pana Jezusa szukać lekarstwa na duchowe choroby współczesnego świata.

Więcej…

 
Dni skupienia dla maturzystów i studentów

Misjonarze Oblaci Maryi Niepokalanej zapraszają na powołaniowe dni skupienia dla maturzystów i studentów  zainteresowanych życiem zakonnym, pracą misyjną, powołaniem kapłańskim. Jeśli zastanawiasz się jaką drogą iść przez życie, przyjedź, by zobaczyć, doświadczyć i poznać. Może Chrystus wzywa Cię na drogę, jaką kroczymy!?

Więcej…

 
Dni skupienia u Braci Augustianów

Błogosławiony jest człowiek, który mnie [mądrości] słucha, który co dzień u drzwi moich czeka, czuwając u progu mej bramy (Księga Przysłów 8, 34).

Więcej…

 
Indywidulane Dni Skupienia - Siostry Misjonarki dla Polonii

Siostry Misjonarki Chrystusa Króla dla Polonii Zagranicznej zapraszają Indywidualne Dni Skupienia do Moraska. "Modlić się to otworzyć serce...Tylko kochać wierzyć i ufać..." (o. Ignacy Posadzy).

Więcej…

 
Oto przybytek Boga z ludźmi

Wspólnota Nowa Wiosna Kościoła zaprasza na dwudniowe spotkanie podczas, którego odkryjemy ważne tajemnice Przybytku, który Bóg nakazał Mojżeszowi zbudować na pustyni.

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednie 7  8  9  10  11  12   ostatnia >>


liczba odsłon: 58992 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony


Warning: mysql_result() [function.mysql-result]: Unable to jump to row 15 on MySQL result index 81 in /includes/footer.inc.php on line 421

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Blog eremicki

www.pustelnica.pl/ - blog eremitki 

Fotogalerie

Betlejem w Szczecinie 2019

6 stycznia 2019 r., w święto Trzech Kr&o...

Betlejem w Szczecinie 2019

...

Finał konkursu pt. "Polskie drogi do niepodległości 1914-1923"

7 listopada br., w auli Wydziału Teologi...

blog ichtis

Facebook

Warning: mysql_close(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /index.php on line 1060