Dziś: wtorek, 12 listopada 2019
Imieniny: Renata, Witold, Konrad

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Informacje
Zegar odmierzający czas do kanonizacji Jana Pawła II

Na 96 dni, 20 godzin i 48 minut przed kanonizacją papieża Polaka kard. Stanisław Dziwisz uruchomił specjalny zegar, który będzie odliczał czas do 27 kwietnia 2014 r. Dar dyrektora Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II w Częstochowie stanął w Oknie Papieskim krakowskiej kurii.

Więcej…

 
Warsztaty „Aktywuj ferie” 2014

Sekretariatu ds. Młodzieży Województwa Zachodniopomorskiego, jak co roku zaprasza młodzież na bezpłatne warsztaty feryjne! Spróbujcie sił w filmowaniu, poznajcie tajniki blogowania, zróbcie sami krem czy biżuterię i dowiedzcie się więcej o komunikacji i o Europie. To wszystko od 17 do 20 lutego. Zapoznajcie się z opisami poszczególnych zajęć. Aby się zgłosić na warsztaty wypełnijcie formularz on-line. Wstęp na wszystkie warsztaty jest bezpłatny.

Więcej…

 
Szczecin: już 200 osób odbiera religijne SMS-y

Szukać oblicza Bożego to znaczy tęsknić za pełną komunią z Nim, miłować Go ponad wszystko i ze wszystkich sił, ale najbardziej konkretną drogą do spotkania z Nim jest miłość do człowieka, w którego twarzy jaśnieje oblicze Stwórcy - to słowa bł. Jana Pawła II i zarazem treść jednego z SMS-ów, które od ponad miesiąca codziennie otrzymuje w Szczecinie już 200 osób.

Więcej…

 
Nie masz postanowienia na nowy rok? Przeczytaj Biblię!

„1068 dni ze Słowem Bożym” i „Księga miesiąca” to dwie inicjatywy promujące czytanie Pisma Świętego. Organizatorzy zachęcają do lektury jednego rozdziału Biblii każdego dnia. Początek 1 stycznia 2014 r.

Więcej…

 
Aplikacja mobilna "Słowo Boże"

Jeśli szukacie kalendarza na rok 2014, który zawiera Słowo Boże i rozważania na każdy dzień to właśnie go znaleźliście! Księża chrystusowcy przygotowali aplikację mobilną o nazwie „Słowo Boże” na smartfony i tablety z systemem Android.

Więcej…

 
Nowe święto papieskie w 1. rocznicę wyboru Franciszka

W pierwszą rocznicę wyboru papieża Franciszka – 13 marca, Polacy będą obchodzili nowe święto papieskie. Jak dowiedziała się KAI, tego dnia, w bazylice Świętego Krzyża w Warszawie zostanie odprawiona uroczysta Msza św. z udziałem Episkopatu Polski.

Więcej…

 
Ewangelizacyjna akcja „Mobilny konfesjonał”

W diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej rusza akcja "Mobilny konfesjonał", kolejna inicjatywa tamtejszej Szkoły Nowej Ewangelizacji. Specjalnie przystosowany bus będzie pojawiał się w miejscach, gdzie ludzie potrzebują spotkania z Bogiem, ale nie są jeszcze gotowi, żeby pójść do kościoła.

Więcej…

 
Ponad 5 tys. kibiców na patriotycznej pielgrzymce

Z udziałem ponad 5 tys. osób na Jasnej Górze trwa 6. Patriotyczna Pielgrzymka Kibiców. Spotkanie zadedykowano bohaterskim powstańcom Warszawy, bowiem w tym roku przypada 70. rocznica tego narodowego zrywu. Pielgrzymka zawsze jednoczy na modlitwie fanów różnych klubów, bo jak zgodnie mówią, w takim dniu i miejscu, nie istnieją podziały.

Więcej…

 
Nastaw budzik – adwentowa akcja księży na Twitterze

Adwentową „pobudkę” rozpoczęli dziś rano na Twitterze duchowni. Od 6 rano przez trzy godziny ‘ćwierkali” na temat Adwentu. Tym samym rozpoczęli akcję pod hasłem „Nastaw sobie budzik”.

Więcej…

 
Orszaki Trzech Króli 6. raz przejdą ulicami miast w Polsce i na świecie

W Święto Objawienia Pańskiego na ulicach ponad 130 polskich miejscowości pojawią się Orszaki Trzech Króli. W kraju impreza organizowana jest po raz szósty, ale włączają się w nią także mieszkańcy innych państw europejskich a także afrykańskich.

Więcej…

 
Orszak Trzech Króli - Głosuj na Wielbłąda dla Szczecina

Daj radość dzieciom – wygraj wielbłąda dla wybranej miejscowości z Polski (z wyjątkiem Warszawy) organizującej Orszak, którą 6 stycznia odwiedzi wielbłąd ufundowany przez Fundację. Termin głosowania 1-15 grudnia. Każdy może oddać jeden głos, wygrywa miejscowość z największą liczbą głosów.

Więcej…

 
Strona internetowa poświęcona kanonizacji Jana Pawła II

Przyjmij dar powołania, uklęknij przed Bogiem i przed człowiekiem” - to streszczenie opracowanego w archidiecezji krakowskiej programu duchowych przygotowań do kanonizacji błogosławionych papieży Jana XXIII i Jana Pawła II. Pomocą kapłanom i wiernym ma służyć specjalnie na tę okazję przygotowana strona internetowa: www.kanonizacja.diecezja.pl.

Więcej…

 
Papież zaleca „duchowe lekarstwo” z Polski

Na zakończenie niedzielnego spotkania z wiernymi na modlitwie Anioł Pański 17 listopada papież Franciszek zachęcił wiernych do odmawiania Koronki do Miłosierdzia Bożego i do wzięcia z sobą, przy opuszczaniu Placu św. Piotra, szkatułek z Koronką.

Więcej…

 
Jezus stoi w centrum historii

Mszą św. na placu św. Piotra pod przewodnictwem papieża Franciszka 24 listopada, w niedzielę Chrystusa Króla Wszechświata zakończył się Rok Wiary. W obecności ponad 60 tys. wiernych z całego świata papież rozważał znaczenie obecności Chrystusa w centrum: stworzenia, Ludu Bożego oraz historii ludzkości i każdego człowieka.

Więcej…

 
Forum Młodych 2013

Stowarzyszenie Harcerstwa Katolickiego „Zawisza” Federacja Skautingu Europejskiego (popularnie: Skauci Europy”) organizuje konferencję „Forum Młodych 2013”, która odbędzie się w Warszawie (w gmachu głównym Politechniki Warszawskiej) w dniach 30 listopada – 1 grudnia br. W Forum Młodych weźmie udział około 400 uczestników z całej Polski.

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednie 5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 73153 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Blog eremicki

www.pustelnica.pl/ - blog eremitki 

Fotogalerie

W Rytmie Serca - warsztaty i koncert uwielbienia

W dniach od 31 maja do 2 czerwca 2019 r....

Przesłanie pokoju - Betlejem w Polsce 2018/2019

Zakończyła się kolejna, trzecia edycja n...

Betlejem w Szczecinie 2019

6 stycznia 2019 r., w święto Trzech Kr&o...

blog ichtis

Facebook
Warning: mysql_close() expects parameter 1 to be resource, string given in /home/specit2/domains/ichtis.info/public_html/index.php on line 1060