Dziś: sobota, 23 lutego 2019
Imieniny: Romana, Izabela, Damian

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Informacje
16. Festiwal Pieśni Sakralnej

Wszystkich miłośników muzyki zapraszamy na 16. Festiwal Pieśni Sakralnej, gdzie z pewnością będzie można posłuchać wspaniałych interpretacji i występów uczestników w zakresie muzyki religijnej, gospel i sakralnej. 16. Festiwal Pieśni Sakralnej odbędzie się 29 maja 2015 r. w parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Grójcu.

Więcej…

 
VI Ogólnopolski Festiwal Teatralny Most

Stowarzyszenie Kulturalno-Edukacyjne Most oraz Miejski Teatr Miniatura w Gdańsku zapraszają młodzieżowe grupy teatralne do udziału w VI Ogólnopolskim Festiwalu Teatralnym Most, który odbędzie się w dniach 29 czerwca – 1 lipca br. w Gdańsku.

Więcej…

 
Warszawa: ruszyła kampania wyborcza Karola Wojtyły

„Karol Wojtyła - Twój kandydat w codziennych wyborach” - takim hasłem Centrum Myśli Jana Pawła II przypomina o 10. rocznicy śmierci papieża. Od wczoraj na ulicach Warszawy przechodnie mogą zobaczyć "wyborcze" billboardy, a to tylko jeden z elementów prowadzonej przez instytucję kampanii.

Więcej…

 
Papież zapowiada Rok Miłosierdzia w Kościele

Od 8 grudnia br. do 20 listopada 2016 trwać będzie w Kościele katolickim Rok Miłosierdzia - zapowiedział dziś papież Franciszek w kazaniu podczas nabożeństw pokutnego, któremu przewodniczył w bazylice św. Piotra w Watykanie. Było ono połączone z aktem pojednania licznych penitentów oraz ze spowiedzią i rozgrzeszeniem indywidualnym.

Więcej…

 
Plakaty "Konkubinat to grzech"

W kilku miastach w Polsce pojawiły się plakaty o treści „Konkubinat to grzech. Nie cudzołóż”, wywołując ogromną burzę wśród Polaków. W niektórych miastach plakaty zostały zniszczone - Autorzy plakatu nie nawołują w nim do zła. Przypominają o istotnym prawie moralnym, którego zachowanie nikomu nie przyniosło i nie przyniesie szkody – mówi ks. Krzysztof Podstawka, rzecznik Archidiecezji Lubelskiej.

Więcej…

 
Ruszył portal wrodzinie.pl

"Chcemy, by portal był miejscem dobrych wiadomości, ale przede wszystkim niósł prawdę o rodzinie, jako najwłaściwszym miejscu rozwoju człowieka" – mówi Sylwia Jabs, redaktor naczelna uruchomionego 1 marca portalu wrodzinie.pl.

Więcej…

 
Rozpoczęło się pielgrzymowanie maturzystów

Na Jasnej Górze rozpoczęło się tegoroczne diecezjalne pielgrzymowanie maturzystów. Przyjazdy uczniów szkół ponadgimnazjalnych to już zwyczaj młodych, którzy nie tylko modlą się o zdanie egzaminów, ale także szukają odpowiedzi, jaką drogę wybrać w swoim dorosłym życiu. W ubiegłym roku co drugi maturzysta modlił się na Jasnej Górze. W sumie przybyło ich ok. 150 tysięcy. Wielu przyjeżdża tu po raz pierwszy, wielu też tutaj właśnie przystępuje do spowiedzi i decyduje o życiowym powołaniu.

Więcej…

 
Olimpiada Solidarności. Dwie dekady historii.

10 marca o godzinie 10:00 w 16 miastach województwach odbędzie się II etap ogólnopolskiego konkursu, organizowanego przez Fundację Centrum Solidarności. Do etapu szkolnego przystąpiła 2.500 uczniów z całej Polski. Wojewódzki egzamin ma charakter testu wielokrotnego wyboru.

Więcej…

 
Budujemy Profeto.pl

Za kilka miesięcy chcielibyśmy stać się już nie "prawdopodobnie największą" amboną w Internecie, ale największą – mówi ks. Michał Olszewski SCJ o rozpoczętej właśnie budowie nowej siedziby. Jedno z najbardziej nowoczesnych katolickich studiów radiowych powstanie w Stadnikach niedaleko Krakowa.

Więcej…

 
Ekstremalne Drogi Krzyżowe coraz popularniejsze

Już 44 miasta w Polsce obejmie tegoroczna edycja Ekstremalnej Drogi Krzyżowej (EDK), inicjatywy znanego duszpasterza i społecznika ks. Jacka Stryczka. Idea akcji to osobiste przeżycie misterium Drogi Krzyżowej w czasie nocnego marszu i spotkanie z Bogiem podczas medytacji. Ponad 30-kilometrową trasę można przejść pojedynczo lub w grupie.

Więcej…

 
Wielkopostne rekolekcje internetowe "Do ostatniej kropli"

W ostatnim tygodniu lutego ruszają Internetowe Rekolekcje Wielkopostne pn. "Do ostatniej kropli", które poprowadzi ks. Marcin Boryń - duszpasterz Wspólnoty „Zarażę Cię Bogiem”. 14 odcinków rekolekcji pojawi się m.in. na: Facebooku oraz na kanale Youtube. Będzie je można także odnaleźć na stronie internetowej www.zcb.wojciech.najlepsza.pl

Więcej…

 
"Umrzeć z miłości" – wideorekolekcje portalu Profeto.pl

„Umrzeć z miłości” – tak zatytułowane są wielkopostne wideo-rekolekcje z cyklu „360 sekund”. Ewangelizacyjny portal ojców sercanów Profeto.pl zaprosił do ich poprowadzenia w tym roku ks. Andrzeja Gołębiowskiego, salezjanina.

Więcej…

 
Modlitewny Flash Mob i krucjata 40 Dni dla Życia

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży diecezji legnickiej po raz kolejny w Wielkim Poście zaprasza do wspólnej modlitwy w intencji życia poczętego. W Środę Popielcową w Legnicy rozpoczął się modlitewny Flash Mob oraz krucjata „40 Dni dla Życia”. Codziennie przy pomniku Jana Pawła II, obok katedry, odmawiana jest Koronka do Miłosierdzia Bożego w intencji dzieci nienarodzonych oraz w intencji pokoju na świecie.

Więcej…

 
Wielki Post ze Świętym Janem Pawłem II – mobilne rekolekcje

„Drogowskazy św. Jana Pawła II, Wielki Post 2015” – to inicjatywa Mobilnej Parafii i ks. Andrzeja Sikorskiego z Fundacji Być Bardziej, odpowiedzialnego za inicjatywę DrogowskazyJP2.pl. Przez 40 dni chętni będą otrzymywać darmowe smsy, przygotowane w oparciu o nauczanie papieża – Polaka.

Więcej…

 
Zdrapka na Wielki Post

„Nie marnuj dzisiaj wody”, „podziękuj za to, co masz w lodówce”, „daj jałmużnę” – to przykładowe wezwania zdrapki wielkanocnej. Inicjatywa krakowskiej Wspólnoty Życia Chrześcijańskiego jest pomysłem dla dorosłych na przeżycie Wielkiego Postu.

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednie 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 68736 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony


Warning: mysql_result() [function.mysql-result]: Unable to jump to row 15 on MySQL result index 57 in /includes/footer.inc.php on line 421

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Blog eremicki

www.pustelnica.pl/ - blog eremitki 

Fotogalerie

Betlejem w Szczecinie 2019

6 stycznia 2019 r., w święto Trzech Kr&o...

Betlejem w Szczecinie 2019

...

Finał konkursu pt. "Polskie drogi do niepodległości 1914-1923"

7 listopada br., w auli Wydziału Teologi...

blog ichtis

Facebook

Warning: mysql_close(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /index.php on line 1060