Dziś: sobota, 23 lutego 2019
Imieniny: Romana, Izabela, Damian

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Informacje
Tominowina.pl - vortal o chrześcijańskim rynku kultury

Nową platformę internetową pokazującą nowości wydawnicze, muzyczne, filmowe i medialne z sfery chrześcijańskiej uruchomili salezjanie związani z portalem Bosko.pl. "Święty Jan Bosko, wielki apostoł głoszenia Dobrej Nowiny poprzez książkę, dzisiaj z całą pewnością nie ominąłby muzyki i filmu" - ocenia ks. Wojciech Kułak, inicjator projektu.

Więcej…

 
Rozpoczęła się inicjatywa "Misjonarz na Post"

Rozpoczęła się ogólnopolska inicjatywa „Misjonarz na Post” Jej celem jest wsparcie duchowe polskich misjonarzy. Na całym świecie jest ich 2078.

Więcej…

 
"Jonasz" – pierwsza oblacka gra planszowa

„Rzuć kostką! Zewangelizuj Niniwę!” – zachęca oblackie duszpasterstwo młodzieżowe, które właśnie wydało grę planszową „Jonasz. Wstań i idź do Niniwy”.

Więcej…

 
"Modlitwa w drodze" nagrodzona na Mobile Trends Awards

Aplikacja na smartfony „Modlitwa w drodze” zdobyła jedną z prestiżowych nagród Mobile Trends Awards przyznawaną najlepszym firmom i instytucjom z branży mobilnych technologii. W tym roku zwycięzców wyłoniono w siedemnastu kategoriach. Jezuici z „Modlitwy w drodze” zostali nagrodzeni w kategorii „komunikacja i społeczności”.

Więcej…

 
„Ekstremalny ksiądz” – nowy pomysł ks. Stryczka

– Polski Kościół potrzebuje ekstremalnych księży – mówi ks. Jacek Stryczek, inicjator „Szlachetnej Paczki”, i zaprasza na spotkanie „Ekstremalnych księży”, które 8 marca odbędzie się w Krakowie. Udział w wydarzeniu zapowiedział już nuncjusz abp Celestino Migliore. Projekt skierowany jest do księży z całej Polski, którzy zorganizują Ekstremalną Drogę Krzyżową dla swoich parafian.

Więcej…

 
Tropem Wilczym - Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Ponad 20 tysięcy biegaczy w 71 miejscowościach weźmie udział 1 marca 2015 r. w III edycji "Tropem Wilczym - Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych” organizowanym przez Fundację Wolność i Demokracja.

Więcej…

 
"Dajcie mi spokój" - ks. Burzyk udostępnia bazę cytatów

Znany kaznodzieja z diecezji bielsko-żywieckiej ks. Eugeniusz Burzyk, postanowił udostępnić swoją bazę ciekawych cytatów, która zawiera prawie 6 tys. przykładów do wykorzystania podczas kazań. Na specjalnej stronie internetowej o prowokacyjnej nazwie „Dajcie mi spokój” (www.dajcie-mi-spokoj.pl) duchowny zamierza prezentować codziennie przynajmniej jeden cytat z literatury, poezji, sztuki, filmu czy z życia autora.

Więcej…

 
Więcej transmisji on-line z sanktuarium w Łagiewnikach

Transmisja on-line z kaplicy klasztornej w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach będzie dostępna na wszystkie przeglądarki internetowe oraz na smartfony i tablety. Także TV miłosierdzie od niedzieli transmituje więcej Mszy św., nabożeństw i innych wydarzeń z Bazyliki Bożego Miłosierdzia.

Więcej…

 
"Targi zakonne" na Twitterze

Księża i zakonnicy prowadzący na Twitterze profil „duchowni on-line” postanowili z okazji Dnia Życia Konsekrowanego przeprowadzić 2 lutego jednodniowe "Targi Zakonne". Tego dnia w sieci społecznościowej mają pojawiać się zdjęcia osób i wspólnot zakonnych prowadzących swoje profile w tym serwisie społecznościowym.

Więcej…

 
Wyślij pączka do Afryki 2015

Kapucyni po raz trzeci organizują akcję pomocy misjonarzom pod hasłem „Wyślij pączka do Afryki”. W "tłusty czwartek" będzie można finansowo wesprzeć charytatywne, edukacyjne i religijne projekty polskich zakonników z Republiki Środkowoafrykańskiej i Czadu.

Więcej…

 
14 kwietnia 2016 r. uroczyste obchody rocznicy chrztu Polski

Dźwięk jubileuszowego dzwonu na Ostrowie Lednickim obwieści 14 kwietnia przyszłego roku 1050. rocznicę chrztu Polski. Przygotowania do jubileuszu obejmują wymiar duchowy i edukacyjny – zapowiedział dziś w rozmowie z KAI metropolita gnieźnieński i Prymas Polski abp Wojciech Polak. W kolejnych dwóch dniach rocznicowe obchody odbędą się w Poznaniu.

Więcej…

 
Kolęda "na żywo" w internecie

Mobilną aplikację Endomondo, monitorującą za pomocą GPS-a przebytą trasę wykorzystuje chodząc po kolędzie ks. Jakub Lechniak, proboszcz parafii pw. bł. Matki Teresy z Kalkuty w podpoznańskich Kamionkach. Parafianie przez internet mogą śledzić „na żywo”, w którym domu trwają właśnie odwiedziny duszpasterskie.

Więcej…

 
"Rozmowy konsekrowane" – audycja w radiu nowohuckie.PL

Porozmawiają o powołaniu, codziennym zakonnym życiu, charyzmatach zgromadzeń archidiecezji krakowskiej, przedstawią też mniej znane formy życia konsekrowanego – dziewice, wdowy i pustelników. „Rozmowy konsekrowane” w krakowskim radiu nowohuckie.PL to audycja, która powstała w związku z Rokiem Życia Konsekrowanego.

Więcej…

 
Złóż życzenia o. Leonowi – przez specjalny serwis internetowy

Z okazji 85. urodzin o. Leona Knabita OSB benedyktyńskie wydawnictwo i portal PSPO uruchomiły specjalny serwis internetowy – www.jubileusz.ps-po.pl, za pośrednictwem którego każdy może złożyć życzenia jubilatowi. „Chcemy nie tylko sprawić przyjemność i radość Ojcu Knabitowi, ale i wesprzeć Jego dzieło, przypomnieć i rozpowszechnić jeszcze bardziej Jego słowa” – mówi Joachim Zelek OSB z opactwa w Tyńcu, który jest twórcą urodzinowego serwisu o. Leona.

Więcej…

 
Wystartuj w Dominikańskich Mistrzostwach Polski w narciarstwie

Duchowni i świeccy miłośnicy białego szaleństwa będą rywalizować na stokach Pilska w szóstych Dominikańskich Mistrzostwach Polski w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie, które na początku marca odbędą się w Korbielowie. Imprezę objął patronatem prowincjał Polskiej Prowincji Dominikanów o. Paweł Kozacki.

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednie 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 68739 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony


Warning: mysql_result() [function.mysql-result]: Unable to jump to row 15 on MySQL result index 57 in /includes/footer.inc.php on line 421

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Blog eremicki

www.pustelnica.pl/ - blog eremitki 

Fotogalerie

Betlejem w Szczecinie 2019

6 stycznia 2019 r., w święto Trzech Kr&o...

Betlejem w Szczecinie 2019

...

Finał konkursu pt. "Polskie drogi do niepodległości 1914-1923"

7 listopada br., w auli Wydziału Teologi...

blog ichtis

Facebook

Warning: mysql_close(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /index.php on line 1060