Dziś: niedziela, 17 lutego 2019
Imieniny: Zbigniew, Julian, Łukasz

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Informacje
Karmelitanki misjonarki proszą o "Ołówek dla Afryki"

Do wsparcia akcji „Ołówek dla Afryki” zainicjowanej przez Fundację Pomocy Humanitarnej „Redemptoris Missio” zachęcają siostry karmelitanki misjonarki z Trzebini koło Żywca. Zakonnice przekonują, że każdy ołówek, długopis i kredka są na wagę złota. „Nam zalegają w szufladach i torebkach, im są potrzebne, nie muszą być nowe” – podkreślają na swym profilu facebookowym.

Więcej…

 
Ro(c)k Caritas

Na wsparcie programu pomocy dzieciom „Skrzydła” zostaną przekazane wpływy z koncertu „Ro(c)k Caritas”. W stołecznym klubie Palladium dla Caritas Archidiecezji Warszawskiej zagrają pionierzy chrześcijańskiej sceny rockowej w Polsce, legendarne już zespoły: Armia i 2Tm2,3. Dziś rusza sprzedaż biletów na ten koncert.

Więcej…

 
@Prymas_Polski – abp Polak od dziś na Twitterze

Prymas Polski abp Wojciech Polak dołączył do grona twittujących. Dziś ruszył oficjalny profil metropolity gnieźnieńskiego @Prymas_Polski. „Witając wszystkich życzę, aby adwentowe przygotowanie do Bożego Narodzenia, było pełne radosnego oczekiwania na spotkanie z Chrystusem” – napisał w pierwszym tweecie abp Wojciech Polak.

Więcej…

 
Ruszaj wiaro! – nowy serwis archidiecezji warszawskiej

„Ruszaj wiaro” to motto nowego serwisu internetowego archidiecezji warszawskiej, jaki wystartował wieczorem 4 grudnia. - Chcieliśmy strony mniej instytucjonalnej, bardziej ewangelizacyjnej – podkreśla ks. Przemysław Śliwiński, który koordynował pracę nad jej powstaniem. Nowy serwis jest przejrzysty, intuicyjny, dostosowany do różnych potrzeb internautów.

Więcej…

 
Rok 2015 będzie Rokiem Jana Pawła II

Sejm RP uchwalił, że rok 2015 będzie Rokiem Jana Pawła II. Posłowie zgodnie przyjęli uchwałę „w poczuciu moralnego obowiązku i głębokiego szacunku wobec postaci, która wywarła tak znaczący wpływ na losy nie tylko naszego narodu ale i całego współczesnego świata”.

Więcej…

 
Betlejemskie Światło Pokoju - "Pokój jest w nas!"

Po raz 23. w Polsce i po raz 27. w Europie zapłonie Betlejemskie Światło Pokoju. Skauci z całej Europy, w tym harcerze z ZHP, niosąc lampiony ze światłem z Groty Narodzenia Pańskiego w Betlejem, chcą podzielić się radosną nowiną i krzewić w ten sposób uniwersalne wartości braterstwa i pokoju. Światło trafi do parafii, szkół, szpitali, urzędów i domów. Zgodnie z tradycją odbierze je także Prezydent RP.

Więcej…

 
Święty Wojciech z nową księgarnią internetową

Wydawnictwo Świętego Wojciecha uruchomiło nową stronę internetową, która jest równocześnie wirtualną księgarnią. Pod adresem www.swietywojciech.pl na miłośników chrześcijańskiej literatury czeka ponad pół tysiąca książek i stale powiększająca się oferta e-booków.

Więcej…

 
"Bliżej Nieba" – adwentowe wideorekolekcje portalu Profeto

Adwentowe wideorekolekcje zatytułowane „Bliżej Nieba” w portalu Profeto.pl poprowadzi w tym roku ks. Krzysztof Porosło. Kolejny cykl 360 Sekund rozpocznie się w pierwszy poniedziałek Adwentu. Specjalnie dla osób niesłyszących rekolekcje będą przekazywane także w języku migowym.

Więcej…

 
Czytaj Słowo - serwis dominikanów na Adwent

Podobnie jak w ubiegłych latach, dominikanie chcą, by Adwent stał się czasem regularnej lektury Pisma Świętego. Dlatego, już od niedzieli, po raz kolejny rusza internetowy serwis "Czytaj Słowo".

Więcej…

 
Nowa inicjatywa „Niedzieli”: brewiarz audio

Od pierwszej niedzieli Adwentu, czyli od 30 listopada, na stronie internetowej tygodnika „Niedziela” będzie można odsłuchać modlitwę brewiarzową i w ten sposób włączyć się w Liturgię Godzin Kościoła.

Więcej…

 
Holy Mary Team - nowa społeczność ewangelizacyjna

Ewangelizacja pod hasłem „Jesteś z Miłości” inauguruje działalność nowopowstałej społeczności maryjnej Holy Mary Team.

Więcej…

 
Powstaje platforma cyfrowa dla Nowej Ewangelizacji - Nubes Dei

Trwają prace nad międzynarodową platformą cyfrowa dla Nowej Ewangelizacji – Nubes Dei (Chmura Boża). Ma to być miejsce służące nie tylko wymienianie informacji, ale też nawiązywaniu kontaktów z ewangelizatorami z całego świata. Na potrzeby inicjatywy powstanie duży, międzynarodowy ośrodek w Gubinie.

Więcej…

 
21 tys. internautów przeciw zakupom w Empiku

„W bożonarodzeniowej kampanii Empiku zatrudniono satanistę - p. Darskiego oraz p. Czubaszek, która o aborcji swoich dzieci mówi ‘cudownie, że to zrobiłam’” - alarmują twórcy internetowej akcji „Świątecznych zakupów nie robię w Empiku”. Według danych z 18 listopada, akcję poparło już ponad 21 tys. internautów. To wynik po 5 dniach prowadzenia kampanii w sieci.

Więcej…

 
Portal Profeto.pl świętuje drugie urodziny

Sercański Portal Ewangelizacyjny Profeto.pl powstał 16 listopada 2012 roku. „Od tamtego momentu skrzętnie realizujemy, dzień po dniu, Bożą strategię działania, która ma na celu zbudowanie największej ambony w polskim internecie” – mówi ks. Michał Olszewski SCJ, redaktor naczelny portalu.

Więcej…

 
Konkurs poetycko-plastyczny o bł. Karolinie

Dzieci, młodzież i dorośli z całej Polski mogą wziąć udział w konkursie poetycko–plastycznym poświęconym życiu i przesłaniu bł. Karoliny Kózkówny. „Błogosławieni czystego serca, albowiem oni Boga oglądać będą” - takie jest hasło tegorocznego konkursu.

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednie 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 68500 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony


Warning: mysql_result() [function.mysql-result]: Unable to jump to row 15 on MySQL result index 57 in /includes/footer.inc.php on line 421

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Blog eremicki

www.pustelnica.pl/ - blog eremitki 

Fotogalerie

Betlejem w Szczecinie 2019

6 stycznia 2019 r., w święto Trzech Kr&o...

Betlejem w Szczecinie 2019

...

Finał konkursu pt. "Polskie drogi do niepodległości 1914-1923"

7 listopada br., w auli Wydziału Teologi...

blog ichtis

Facebook

Warning: mysql_close(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /index.php on line 1060