Dziś: środa, 24 lipca 2024
Imieniny: Kinga, Krystyna, Olga

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Muzyka
Płyta księży z kolędami cieszy się powodzeniem

Zupełnie nowe aranżacje do tradycyjnych kolęd można usłyszeć na płycie „Tryumfy Króla Niebieskiego” kwartetu wokalnego Redemisti, który tworzą czterej księża z archidiecezji przemyskiej. Na płycie i na koncertach kapłanom towarzyszy kwartet smyczkowy Melange.

Więcej…

 
Płyta Wspólnoty Sióstr Uczennic Krzyża

Dzięki wsparciu i zaangażowaniu wielu życzliwych osób Siostry Uczennice Krzyża wydały płytę ze zbiorem pieśni. Płyta jest pomyślana jako "cegiełka" na dom kontemplacyjny - miejsce modlitwy i wyciszenia dla wspólnoty i wszystkich, którzy tego potrzebują.

Więcej…

 
Oratorium Nieszpory Świętojańskie

Oratorium Nieszpory Świętojańskie „Parare vias Domini” na rozpoczęcie Adwentu w Starogardzie Gdańskim wykona zespół ewangelizacyjny „Na cały Głos” z Pelplina. Oratorium odbędzie się w niedzielę, 2 grudnia 2012 r. o godz. 18.00 w kościele św. Mateusza w Starogardzie Gdańskim.

Więcej…

 
Dwa jabłka na czereśni - debiutancki singiel zespołu stronaB

W sieci ukazała się piosenka promująca nowy album tegorocznego laureata Festiwalu Debiuty 2012 w Warszawie - zespołu stronaB. Utwór nosi tytuł "Dwa jabłka na czereśni".

Więcej…

 
Hosanna Festival 2012

Trwają zgłoszenia do Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Chrześcijańskiej Hosanna Festival! Po raz dziewiętnasty, w dniach 31 sierpnia 2 września 2012r., w Siedlcach zabrzmią dźwięki pozytywnych wartości! Zachęcamy wszystkich tworzących muzykę niosącą wartości chrześcijańskie do zgłaszania się do konkursowej części festiwalu, a wszystkich lubiących taką muzykę i radosną zabawę do odwiedzenia Siedlec w ten ostatni weekend wakacji. Na zwycięzców czeka nie bagatela 3000zł Grand Prix! Ale oczywiście nie o pieniądze w głównej mierze chodzi.

Więcej…

 
Deo gratias - nowa płyta zespołu Gaudeamus

Duszpasterstwo Powołań chrystusowców i zespół Wyższego Seminarium Duchownego chrystusowców "Gaudeamus" przygotowali płytę składankę z okazji 80 lecia istnienia ich zgromadzenia zakonnego Towarzystwa Chrystusowego dla Polonii Zagranicznej. "Deo gratias" to tytuł krążka na którym znalazło się 20 utworów śpiewanych przez kilka składów zespołu na przestrzeni wielu lat.

Więcej…

 
Premiera Oratorium - Nieszpory Świętojańskie

24 czerwca o godz. 21.00 odbędzie się premiera oratorium „Nieszpory Świętojańskie – Parare vias Domini” w wykonaniu zespołu ewangelizacyjnego „Na cały Głos”. Koncert odbędzie się w Bazylice katedralnej w Pelplinie. Usłyszymy premierowe, autorskie wykonanie nieszporów o św. Janie Chrzcicielu w nowej aranżacji. Na ten dzień Radio Głos przewiduje premierę audiobooku z homiliami, katechezami i przemówieniami śp. biskupa Jana Bernarda Szlagi.

Więcej…

 
Trasa koncertowa i premiera DVD zespołu Full Power Spirit

Już 21 lutego zespół Full Power Spirit rozpocznie tegoroczną edycję trasy „Znajdź pomysł na siebie". Jej początek zbiega się z premierą pierwszego w historii zespołu wydawnictwa DVD zatytułowanego „VOD" Na płycie znajdzie się 6 teledysków oraz 30-minutowy film dokumentujący 10 lat działalności grupy zatytułowany „Full Power Spirit, czyli nie ma dróg na skróty".

Więcej…

 
Festiwal Nowe Spojrzenie

W sobotę 23 czerwca 2012 r. odbędzie się w Bydgoszczy Festiwal Nowe Spojrzenie - wielka impreza muzyczna o ogólnopolskim charakterze. Na scenie wystąpią uznani polscy artyści: Full Power Spirit, Arka Noego, Maleo Reggae Rockers, Luxtorpeda.

Więcej…

 
Rejected King

Zespół powstał w 2010 roku. Naszym celem jest dotarcie do młodych ludzi i pokazaniem im, ze Bóg ich akceptuje oraz kocha takimi jakimi są. Tworzymy utwory z optymistycznym przekazem, dzieląc się opowieściami z naszego własnego życia. Gramy alternatywnego rocka inspirując się takimi zespołami jak: Flyleaf, Paramore oraz The Letter Black.

Więcej…

 
Anti Babylon System: ewangelizujemy muzyką

Muzyka i twórczość muzyczna pomaga nam skonfrontować się z treścią Ewangelii – mówią członkowie chrześcijańskiego zespołu Anti Babylon System z Bielska-Białej. Po czterech latach zespół wydał drugą swoją płytę pt. „Naham".

Więcej…

 
Wyluzowany boży wieczór, czyli Arci w akcji

Artaszes Barojan znany jako Arci, urodził się 1981 roku w Erwaniu w Armenii. Kilkanaście lat temu wraz z rodzicami i młodszym bratem Dawitem przyjechali do Polski na Opolszczyznę, gdzie mieszkają do dziś. Te lata w Polsce sprawiły, że Arci świetnie odnalazł się w polskiej kulturze choć początki były zabawne.

Więcej…

 
Katolika Front

Zespół Katolika Front to solidne, pełne pasji i melodii rockowe granie. Zespół tworzą profesjonalni muzycy: Grzegorz Bociański - śpiew, Jacek Przydryga - gitara i śpiew, Krzysztof Stasiak - gitara basowa i Zygmunt Koperczak - perkusja.

Więcej…

 
Muzyka i świadectwo

Okres Wielkiego Postu daje nam możliwość przemiany życia i okazję do nawrócenia. Dlatego podejmowane różnego rodzaju inicjatywy wielkopostne mają na celu poruszenie ludzkich serc i zbliżenie ich do Boga. Zapraszamy do organizowania spotkań wielkopostnych z Darkiem Maleo Malejonkiem.

Więcej…

 
Przegląd Piosenki Religijnej Vincentiana

Klerycy Zgromadzenia Misji zapraszają na XXVIII Przegląd Piosenki Religijnej Vincentiana, który dobędzie się w dniach 29 kwietnia - 1 maja 2012 pod hasłem „Zbudź się, o śpiący!" (Ef 5,14).

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednie 2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 49161 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2024 - foto

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z A...

XX Marsz dla Życia przeszedł ulicami Szczecina!

Ulicami miasta już po raz 20 przemaszero...

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

blog ichtis

Facebook