Dziś: środa, 24 lipca 2024
Imieniny: Kinga, Krystyna, Olga

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Chojna 2020
Partnerzy, Sponsorzy i Darczyńcy Dni Młodych Chojna 2020

Dni Młodych Chojna 2020 zrealizowaliśmy wspólnie dzięki życzliwości i wsparciu naszych Partnerów i Darczyńców: Gmina i Miasto Chojna, Fundacja Szczecińska, Zachodniopomorski Urząd Marszałkowski, Betlejem w Polsce - Betlejem w Szczecinie, Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Szczecinie - Nadleśnictwo Dębno, Przedsiębiorstwo Budowlane Calbud, Krajowa Spółka Cukrowa SA Polski Cukier, Bulk Cargo Port Szczecin, DOM INWEST Sp.J. Eugeniusz i Teresa Japtok, Bagińscy SPA, Piekarnia i Cukiernia Asprod, Print Sfera - drukarnia i agencja reklamowa, Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW, Centrum Kultury w Chojnie, Centrum Informacji w Chojnie.

Więcej…

 
Oświadczenia i lista uczestników grupy - ADM Chojna 2020

W związku z koniecznością spełnienia wymogów sanitarnych prosimy opiekunów grup o odręczne lub elektroniczne wypełnienie tabeli uczestników, której gotowy wzór znajduje się do pobrania na stronie: https://zapisy.ichtis.info/do-pobrania/ oraz w załączniku do tego artykułu. Tabelę można wypełnić w drodze na spotkanie lub po przybyciu na miejsce, tak aby zawierała jedynie rzeczywistych uczestników grupy, którzy dotarli do Chojny.

Więcej…

 
Koncert TAU w Chojnie

Chrześcijański raper TAU zapowiedział premierę swojego najnowszego albumu pt. Ikona, która będzie miała miejsce 4 grudnia 2020 r. Tymczasem zapraszamy Was na koncert TAU - już 3 października o godz. 15.30 na Placu przy Ratuszu w Chojnie. Koncert będzie częścią programu Archidiecezjalnych Dni Młodych Chojna 2020.

Więcej…

 
Program ADM Chojna 2020

Program Dni Młodych zawierać będzie spotkania modlitewne, konferencje, świadectwa, wieczorne spotkanie w kościele i zajęcia rekreacyjne. Nasz wspólny czas ubogaci koncert chrześcijańskiego rapera TAU oraz Scholi ADM. Centralnym punktem Dni Młodych będzie Msza Święta pod przewodnictwem biskupów. Podczas dwudniowego spotkania odbędzie się także gra miejska i poznawanie miasta Chojny.

Więcej…

 
Zapisy elektroniczne ADM Chojna 2020

Na tegoroczne Archidiecezjalne Dni Młodych połączone z Dniem Skupienia Służby Liturgicznej serdecznie zapraszamy do Chojny w dniach od 3 do 4 października br. Dni Młodych, realizowane pod hasłem „Młodzieńcze WSTAŃ” (por. Łk 7,14), będą częścią obchodów XXXV Światowego Dnia Młodzieży, przeżywanego w wymiarze diecezjalnym. Elektroniczne zapisy uczestników spotkania rozpoczęły się 10 września br. i potrwają do 30 września br. na stronie www.zapisy.ichtis.info - w zakładce „Zapisy” opiekun grupy znajdzie krótki formularz rejestracji grupy.

Więcej…

 
Orędzie Papieża na ŚDM 2020

5 marca br. Papież Franciszek wystosował orędzie na tegoroczny Światowy Dzień Młodzieży, który obchodzony jest w Niedzielę Palmową, a w naszej Archidiecezji podczas Archidiecezjalnych Dni Młodych, które odbędą się w dniach 1-3 maja br. w Chojnie. Przesłanie nosi tytuł „Młodzieńcze, tobie mówię wstań” (por. Łk 7, 14). Ojciec Święty przywołuje w nim historię młodzieńca z Nain, którego wskrzesił Jezus, widząc rozpacz jego matki-wdowy. „Można mieć dwadzieścia lat i wlec życie w dół (...) Dlatego Jezus zwraca się do ciebie i do mnie, do każdego z nas i mówi: «Wstań!»” – pisze Papież.

Więcej…

 
ks. Marcin Szczodry: w tym roku Dni Młodych Chojna 2020 w zmienionej formie i terminie

Archidiecezjalne Dni Młodych 2020 Chojna jeszcze przed nami! Tegoroczną majówkę spędzamy w domach, ale organizatorzy ADMów mają już plan "B". Posłuchajcie krótkiego video z ks. Marcinem Szczodrym.

Więcej…

 
Portal Młodych ICHTIS.info "rusza od nowa"

Czas kwarantanny (a co za tym idzie, czas na częstsze siedzenie w domu) dla niektórych przynosi zdecydowanie więcej korzyści niż można sobie to wyobrażać. My, jako Wasz Portal Młodych Ichtis, postanowiliśmy wykorzystać ten czas i być jeszcze bliżej Was!

Więcej…

 
Przeżyjmy to jeszcze raz - filmy z ostatnich siedmiu ADMów!

Archidiecezjalne Dni Młodych to wydarzenie, które co roku gromadziło w danym mieście, ponad tysiąc młodych ludzi. Tak też miało być i w tym roku. Sytuacja spowodowana koronawirusem spowodowała zmianę terminu i formy naszej tradycyjnej "majówki" - naszego święta młodych.

Więcej…

 

1  


liczba odsłon: 4400 | dodano: 2020-03-10 11:51:54

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2024 - foto

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z A...

XX Marsz dla Życia przeszedł ulicami Szczecina!

Ulicami miasta już po raz 20 przemaszero...

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

blog ichtis

Facebook