Dziś: środa, 24 lipca 2024
Imieniny: Kinga, Krystyna, Olga

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Muzyka
Caput Mundi - nowa płyta zespołu Malchus

18 marca w studiu Chinook w Dębicy, zespół Malchus rozpoczął nagrywanie najnowszej płyty, zatytułowanej „Caput mundi”. Prace nad płytą odbywały się pod czujnym okiem i uchem Krzysztofa Godyckiego.  Malchus to zespół grający chrześcijańską muzykę metalową, często określaną jako melodyjny progresywny metal. Poniższy film video stanowi prezentację nowego materiału zespołu.

Więcej…

 
N zwiastuN

Zwiastun nowej płyty Gospel Rain "N"! W nagraniu wzięli udział: Gospel Rain, Patrycja Gola, Olga Szomańska, Adam Krylik, Full Power Spirit oraz Ola Tarczyńska-Reszka. Płyta dostępna w sprzedaży już od 3 kwietnia. Szczegóły na stronie www.gospelrain.pl

Więcej…

 
Zobaczyć więcej

Zapraszamy do obejrzenia i posłuchania następnego utworu z płyty "Oczekiwanie" zespołu for VIP - "Zobaczyć więcej".

Więcej…

 
Requiem prof. Markowi Jasińskiemu

Stowarzyszenie im. Profesora Marka Jasińskiego oraz Studenckie Koło Artystyczno-Naukowe Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy zapraszają mieszkańców Szczecina na koncert poświęcony pamięci szczecińskiego kompozytora Marka Jasińskiego.

Więcej…

 
Full Power Spirit rusza w trasę

7 marca startuje tegoroczna edycja wielkopostnej trasy FPS „Znajdź pomysł na siebie”. W ciągu dwóch miesięcy muzycy odwiedzą ponad 40 miejscowości na terenie całego kraju. Z tej okazji zespół przygotował kilka niespodzianek.

Więcej…

 
Katolickie Radio Podlasie

Radio Podlasie to największa rozgłośnia w środkowej części wschodniej Polski. Istniejemy od lipca 1992 roku. Przez ten czas udało nam się wypracować własny, oryginalny styl kontaktu ze słuchaczami, który sprawia, że jesteśmy nie tylko największym, ale także najczęściej wybieranym przez odbiorców medium lokalnym na terenie byłych województw bialskopodlaskiego i siedleckiego.

Więcej…

 
RADIO PLUS ŁAGODNE PRZEBOJE

RADIO PLUS ŁAGODNE PRZEBOJE to pierwsze i jedyne w Polsce radio grające tylko spokojną muzykę. Radio, w którym bardzo łatwo się zasłuchać. "Łagodne przeboje" to polski odpowiednik angielskiego formatu muzycznego "soft AC". Oznacza to, że w odróżnieniu od innych stacji radiowych gramy tylko łagodną muzykę, przyjazną naszym słuchaczom.

Więcej…

 
Stowarzyszenie Gospel

Strona poświęcona muzyce gospel. Znajdziesz na niej genezy gospel, kalendarium, galerię, sklep i informacje o chórach gospel w Polsce i świecie. http://www.gospel.com.pl    

Więcej…

 
Polskie Radio Szczecin

Polskie Radio Szczecin

Więcej…

 
Vox Szczecin

Przeboje zawsze młode - to piosenki, które słyszycie na antenie VOX FM. Zgodzimy się wszyscy, że prawdziwe przeboje nigdy się nie starzeją, również wspomnienia z nimi związane. Prezentujemy muzykę polską, jak i zagraniczną w formacie "oldies", czyli największe hity lat 60-tych, 70-tych i 80-tych.

Więcej…

 
Śpiewnik muzyki chrześcijańskiej

Zapraszamy do korzystania ze śpiewnika muzyki chrześcijańskiej. Śpiewnik ma docelowo zawierać teksty większości pieśni o tematyce chrześcijańskiej z uwzględnieniem różnych ich tytułów i tekstów.      

Więcej…

 
Magazyn muzyczny Ruah

Wartościowy magazyn poświęcony muzyce chrześcijańskiej. Polecamy magazyn muzyczny Ruah http://www.ruah.pl

Więcej…

 
Rodzina Gospel

W tej chwili głównym celem Rodziny Gospel jest informacja i popularyzacja muzyki gospel. Wraz z korespondentami z całej Polski zbieramy informacje o koncertach, warsztatach i innych ważnych wydarzeniach. http://www.rodzinagospel.pl        

Więcej…

 
Stare Dobre Małżeństwo w Szczecinie

Stare Dobre Małżeństwo dzień: 25.11.2007 miejsce: Opera na Zamku czas: 18:00 www.sdm.art.pl

Więcej…

 
Klub Dobrej Muzyki

Dobra muzyka - Dobry warsztat - Dobre przesłanie. To jest motto serwisu poświęconego muzyce chrześcijańskiej. Znajdziesz w nim informacje o koncertach, forum, listy dyskusyjne, listę przebojów, księgę gości, ogłoszenia publicystykę, Śpiewnik, Świadectwa, Galerię, Teledyski i inne ciekawe rzeczy. http://www.kdm.pl/witamy.php  

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednie 4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 49163 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2024 - foto

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z A...

XX Marsz dla Życia przeszedł ulicami Szczecina!

Ulicami miasta już po raz 20 przemaszero...

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

blog ichtis

Facebook