Dziś: niedziela, 25 lutego 2024
Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Muzyka
Najnowszy teledysk RYMcerzy – „On jest” ft. Edwar Bless’Ed Lora

Najnowszy klip „On jest” RYMcerzy i amerykańskiego rapera Bless’Ed już krąży po Internecie. Raperzy nagrali go w Miami pod koniec 2013 roku podczas trasy w Stanach Zjednoczonych. Jest to pierwszy klip - street video - do drugiej płyty RYMcerzy pt. „Zero strachu”.

Więcej…

 
O zmianie na lepsze – już jest „Nowy Ja” Dj Yonas’a

Dj Yonas (Jonatan Blank) - raper prowadzący projekt „Nie Zmarnuj Swojego Życia”, wydał pierwszy solowy mixtape zatytułowany „Nowy Ja” (vol.1). Znajduje się na nim 16 kawałków, z których przebija wdzięczność za życie, nadzieja w beznadziei i zachęta do zmiany. Krążek promuje klip “W oku błysk”.

Więcej…

 
Rdza - Golgota

Mamy przyjemność zaprezentować Wam najnowszy klip zespołu Rdza zatytułowany Golgota. Utwór jak najbardziej stosowny do aktualnych wydarzeń medialnych i antykulturalnych. Porusza serca, skłania do refleksji.

Więcej…

 
Premiera teledysku akcji "Rób to, co kochasz"

Trwa akcja "Rób to, co kochasz", do której właśnie powstaje teledysk finałowy z udziałem pasjonatów różnych dziedzin z całej Polski. Pomysłodawcą akcji jest raper Arkadio, który będąc przekonany, że nie ma ludzi bez marzeń, postanowił podzielić się z wszystkimi swoją (niełatwą) historią walki o życie według idei "Rób to, co kochasz".

Więcej…

 
Prayer – płyta Chóru Katedry Warszawsko-Praskiej „Musica Sacra”

Chór Katedry Warszawsko-Praskiej „Musica Sacra” pod dyrekcją Pawła Łukaszewskiego wydał nową płytę PRAYER, która jest antologią polskiej i światowej muzyki chóralnej, w większości o tematyce religijnej. Jest to ósma płyta chóru, tym razem w obsadzie żeńskiej w zróżnicowanych konfiguracjach: a cappella lub z towarzyszeniem fortepianu, unisono lub w układach wielogłosowych (do ośmiu głosów).

Więcej…

 
RYMcerze w USA

Pod koniec 2013 roku dwaj raperzy, Bęsiu i Dj Yonas polecieli do Stanów Zjednoczonych, żeby w ramach trasy koncertowej przedstawić Polonii swoją warszawską działalność. Promowali przesłanie polskiego chrześcijańskiego rapu i projekt „Nie Zmarnuj Swojego Życia”, który stworzyli i realizują wspólnie z Apostolskim Ruchem Wiary. RYMcerze odwiedzili Miami, Los Angeles i Chicago.

Więcej…

 
Propaganda Dei

Pierwsza grupa ludzi, których można nazwać Propaganda Dei powstała na przełomie marca i kwietnia 2010. Już w tym samym roku zespół dokonał nagrania pierwszej debiutanckiej płyty „Ważne”. Cały materiał został zarejestrowany w małym studiu w Puszczykowie u Roberta Friedricha – Litzy (Arka Noego, Luxtorpeda). W nagraniach gościnnie wziął udział Darek Malejonek (Maleo Reggae Rockers). Płyta wyszła 2 grudnia 2010 roku i wówczas zaczęła się koncertowa działalność zespołu.

Więcej…

 
Propaganda Dei – Rewolucja

Teledysk zrealizowany podczas Przystanku Jezus w dniach 2 i 3 sierpnia 2012 r, oddający klimat Woodstock`u. Video promuje utwór „Rewolucja” pochodzący z drugiej płyty zespołu Propaganda Dei. Film zrealizowany został przez o. Mateusza Stachowskiego.

Więcej…

 
Bęsiu - Hip-Hop po katolicku

Łukasz Bęś - katolik, szczęśliwy mąż i ojciec dwójki dzieci. Zajmuje się rapowaniem od 8 lat. Od tego czasu wydał swoje 4 solowe albumy. Jego 2 album „Paruzja” wydany w 2010 roku zaskoczył oryginalnością. Wystąpiło na nim 18 gości z USA, Kanady, Karaibów, Jamajki i Hiszpanii. Jego 4 album „Antidotum” był patronowany głównie przez gazetę Niedziela oraz Gość Niedzielny.

Więcej…

 
Rób to, co kochasz!

– Wiecie czego ludzie najbardziej żałują w chwili śmierci? – tymi słowami Arkadio rozpoczyna spotkanie pt. „Rób to, co kochasz”. – Ludzie żałują, że nie pozwolili sobie na takie życie, jakim chcieli żyć. Żyli tak jak kazali im inni – potwierdza pracownica hospicjum. Na jej rękach umarły setki osób.

Więcej…

 
Festiwal Twórczości Religijnej „Psallite Deo” 2013

Dom Kultury w Kętach zaprasza zarówno zespoły, jak i widzów na XVI Międzynarodowy Festiwal Twórczości Religijnej „Psallite Deo” 2013, który odbędzie się w dniach 17-20 października 2013 r.

Więcej…

 
"Jezus Królem chwały" – nowa płyta zespołu "33"

Płyta „Jezus Królem Chwały” trafiła właśnie do katolickich księgarń. Krążek zespołu „33” honorowym patronatem objął abp Stanisław Gądecki, metropolita poznański. Płyta „Jezus Królem Chwały” zawiera 14 utworów w nowoczesnej stylistyce muzycznej.

Więcej…

 
„Z góry wsparcie/ przyznaję otwarcie…” – płyta rapującego księdza

Ks. Jakub Bartczak – rapujący kapłan z Wrocławia nagrał kolejny hip-hopowy teledysk. Utwór „Modlitwa” promuje debiutancką płytę księdza, która ukaże się na przełomie września i października.

Więcej…

 
Nowa płyta zespołu Porozumienie - „VERY!FIKaCJA”

Na X – lecie działalności Porozumienie prezentuje płytę rewolucyjną. Weryfikacja muzyki – najbardziej gitarowy, rock'owy, a jednocześnie najbardziej melodyjny materiał, z charakterystycznymi harmoniami wokalnymi. Muzyka na „VERY!FIKACJI” sięga bardzo często do klimatu grunge z Seattle lat 90.

Więcej…

 
Premiera drugiego singla VERY!FIKaCJA zespołu Porozumienie

Nowy live-teledysk "Informacja" można już obejrzeć m.in. na oficjalnym kanale You Tube zespołu Porozumienie. Jest to zapowiedź najnowszej płyty "VERY!FIKaCJA", która ukaże się 1 września 2013 r.

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednie 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 47226 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - warsztaty tematyczne

Uczestnicy tegorocznych Archidiecezjalne...

ADM Wolin 2023 - obiad i Plac przed Biblioteką

Gościnne progi Biblioteka Publiczna Gmin...

blog ichtis

Facebook