Dziś: środa, 24 lipca 2024
Imieniny: Kinga, Krystyna, Olga

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Co było.
Koncert Bądź jak Jezus - 30 maja 2024

Już od 15 lat wiele tysięcy osób spotyka się w Mysłowicach na koncercie "Bądź jak Jezus". To wielkie rodzinne i wielogeneracyjne wydarzenie, na którym nie zabraknie interesujących propozycji dla dzieci i młodzieży, ich rodziców oraz dziadków. Jak co roku, Park Słupna przeobrazi się w koncertowe miasteczko, w którym znajdzie się i plac zabaw, i pełne rozmaitych towarów stoiska; pojawi się także dobra książka i film.

Więcej…

 
Finał X edycji konkursu NON STOP CCM 2024

28 kwietnia spotykamy się w Mysłowicach na jubileuszowym finale Międzynarodowego Konkursu NON STOP - CCM. Już od 10 lat poszukujemy i prezentujemy światu młode talenty muzyki chrześcijańskiej. Konkurs pozwala im nie tylko zaistnieć na muzycznym rynku i w świadomości odbiorców, ale także twórczo spotkać się z innymi artystami i znawcami tego muzycznego gatunku.

Więcej…

 
Nocne czuwanie młodzieży w Szczecinie 26 kwietnia 2024 roku

Dnia 26 kwietnia 2024 roku w parafii pw. Świętej Rodziny w Szczecinie odbyło się kolejne nocne czuwanie dla młodych przygotowane przez Wspólnotę Uczennic Krzyża. Tematem czuwania była „Droga Światła”. Na czuwanie przyjechała młodzież ze Szczecina i Świnoujścia.

Więcej…

 
Nie czekaj. Otwórz drzwi! Zaproś Betlejem w Polsce

Gdzie spędzacie święta? Z rodziną? Daleko od domu? Sami? Jakie uczucia towarzyszą Wam w tym świątecznym czasie? Radość? Nostalgia? Nadzieja? A może po prostu jest z Wami kolęda? Bez względu na to, jakiej odpowiedzi udzielicie, to właśnie dla Was jest tegoroczne Betlejem w Polsce.

Więcej…

 
Domówka z Betlejem

Mamy dla Was dobrą wiadomość: Święta Bożego Narodzenia nie kończą się 26 grudnia! Czas wzajemnej życzliwości i radości trwa nadal - oby przez cały rok! Teraz dobre emocje niosą ze sobą kolędnicy.

Więcej…

 
Hillsong London Worship i NiemaGOtu razem na scenie!

Uwaga! Nadciąga powstanie! Tym razem nie chodzi jednak o walkę narodowo-wyzwoleńczą, ale o realizację biblijnego wezwania: "Powstań! Świeć, bo przyszło twe światło" (Iz 60, 1-3). Na scenie ramię w ramię staną obok siebie dwie znakomite ekipy: Hillsong London Worship i NiemaGotu i zgodnie ogłoszą: "Chwała Pańska rozbłyska nad tobą". 

Więcej…

 
Zapraszamy do Wielkopostnych Porządków

Rozpoczęliśmy Wielki Post - czas wyciszenia i modlitwy. Jest to również doskonała okazja, aby dać coś od siebie drugiemu człowiekowi bezinteresownie i z serca. Jeśli szukasz takiej okazji, to jako Fundacja Małych Stópek pragniemy Ci zaproponować udział w 4. edycji akcji „Wielkopostne Porządki”. 

Więcej…

 
ARISE. Koncert, jakiego jeszcze nie było!

Na trzech koncertach na scenie, ramię w ramię, staną obok siebie dwie znakomite ekipy: Hillsong London Worship i NiemaGotu. Nad Wisłą jak grzyby po deszczu wyrastają wieczory uwielbienia, a trzy ubiegłoroczne koncerty (Michael W. Smith, Hillsong United i Kari Jobe z przyjaciółmi) zgromadziły w hali Areny Gliwice tysiące ludzi z całego kraju i okazały się prawdziwym strzałem w dziesiątkę.

Więcej…

 
Misterium Pasyjne 2024

Klerycy i alumni Arcybiskupiego Wyższego Seminarium Duchownego w Szczecinie, uczniowie Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego w Szczecinie i przyjaciele zapraszają na Misterium Pasyjne 2024.

Więcej…

 
Weekend powołaniowy w AWSD

Zastanawiasz się jak wygląda życie w seminarium duchownym? Przyjedź na weekend powołaniowy i sprawdź! Weekendy powołaniowe zaadresowane są do młodzieży męskiej od pierwszej klasy szkoły średniej. W trakcie weekendu uczestnicy będą mogli uczestniczyć wspólnie z klerykami w życiu seminaryjnym.

Więcej…

 
Wiosna w Fundacji Małych Stópek!

Fundacja Małych Stópek trwa w przygotowaniach do XX szczecińskiego Marszu dla Życia. Spotkamy się razem już 14 kwietnia o godz. 15 na Jasnych Błoniach. W tym roku hasło marszu brzmi "Życie nie zna granic", a ulicami miasta poniesiemy przepisaną przez uczniów szczecińskich szkół adhortację św. Jana Pawła II „Ecclesia in Europa”.

Więcej…

 
Życie nie zna granic - Marsz dla Życia 2024

Zapraszamy na XX szczeciński Marsz dla Życia pod hasłem "Życie nie zna granic", który odbędzie się 14 kwietnia o godz. 15.00 na Jasnych Błoniach. Będziemy świadczyć o tym, że dla nas - uczestników tego spotkania - wartość życia każdego człowieka, bez względu na okoliczności, jest bezgraniczna!

Więcej…

 
Pielgrzymka maturzystów na Jasną Górę

22 marca 2024 r. odbyła się doroczna Archidiecezjalna pielgrzymka zachodniopomorskich maturzystów do Narodowego Sanktuarium w Częstochowie. W tym roku zgromadziła blisko 300 uczestników miedzy innymi ze Szczecina i Świnoujścia. Mszy Świętej i modlitwie na Jasnej Górze przewodniczył Dyrektor Wydziału Wychowania Katolickiego Kurii Metropolitalnej w Szczecinie - ks. kan. dr Paweł Płaczek.

Więcej…

 
Nocne czuwanie młodzieży w Szczecinie

Dnia 24 marca 2024 roku w parafii pw. Świętej Rodziny w Szczecinie odbyło się kolejne nocne czuwanie dla młodych przygotowane przez Wspólnotę Uczennic Krzyża. Tematem wielkopostnego skupienia były słowa: "Potrzebuję Cię". W czuwaniu wzięła udział się młodzież ze Szczecina i Świnoujścia.

Więcej…

 
Kurs adwentowy "Odważ się żyć"

Ledwie uruchomili zapisy na TEJ stronie, a niecałe 2000 osób dołączyło do darmowego Kursu Adwentowego “Odważ się żyć”. To pokazuje ogromne zainteresowanie i potrzebę opanowania lęku i obaw życiowych.

Więcej…

 

<< pierwsza 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 179319 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2024 - foto

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z A...

XX Marsz dla Życia przeszedł ulicami Szczecina!

Ulicami miasta już po raz 20 przemaszero...

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

blog ichtis

Facebook