Dziś: poniedziałek, 11 grudnia 2023
Imieniny: Waldemar, Damazy

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Muzyka
Teledysk do „Tango Francesco” już w internecie

Można już obejrzeć w internecie teledysk do piosenki Siewców Lednicy „Tango Francesco”. Swój debiut miał on na Facebooku. Na Polach Lednickich „Tango Francesco” zaśpiewają i zatańczą na cześć papieża Franciszka uczestnicy tegorocznego spotkania młodych. Pod hasłem „W imię Ojca” odbędzie się ono już 1 czerwca.

Więcej…

 
Porozumienie - Ty Wiesz

Oficjalny teledysk do utworu „Ty Wiesz" - pierwszego singla z nadchodzącej, jubileuszowej płyty zespołu Porozumienie. Utwór i teledysk opowiada o intymnej, głębokiej, ważnej relacji. O relacji codziennej, namacalnej, przeplatającej się z tą duchową.

Więcej…

 
Na serio o powołaniu

Każdy z nas, z osobna powołany został do świętości, niektórzy zaś, poprzez Boże wołanie świętość tą będą realizować w życiu kapłańskim lub zakonnym. Trzeba to jednak odkryć i odważyć się odpowiedzieć na to szczególne wezwanie. Powołanie do życia konsekrowanego jest niezwykłą tajemnicą powołanych serc.

Więcej…

 
Maxisingiel Love Story

Zapraszamy do posłuchania energetycznej "Karoliny" - singla zapowiadającego najnowszy album grupy Love Story, zatytułowany "Effatha". Premiera płyty będzie miaja miejsce 26 maja 2013 r. w klubie Hybrydy w Warszawie.

Więcej…

 
„Pasja wg św. Łukasza” Pendereckiego w reż. Jarzyny

Premierę wyjątkowego widowiska muzycznego – „Pasji wg św. Łukasza” Krzysztofa Pendereckiego w reżyserii Grzegorza Jarzyny zapowiada telewizyjna Dwójka. W Wielki Piątek będzie można zobaczyć inscenizację zrealizowaną w ub. roku podczas dwóch spektakli z udziałem publiczności w najnowocześniejszym studiu filmowym w Polsce, Alvernia Studios pod Krakowem.

Więcej…

 
Światło Życie - nowy krążek New Life’m

Od 23 lutego w sprzedaży jest już dostępny nowy album zespołu New Life’m „Światło Życie”. Płyta wyjątkowa, albowiem po raz pierwszy w historii muzycy z New Life’m nagrali materiał powszechnie znany i od lat wykorzystywany w spotkaniach modlitewnych czy nabożeństwach. Na tym krążku usłyszymy 12 utworów wybranych z 30 Piosenek Roku Ruchu Światło-Życie.

Więcej…

 
Usłyszycie "Effathę!"

8 marca 2013 r. miała miejsce premiera singla „Effatha”. Singiel Debiutu Roku 2011, zespołu Love Story, promuje nowy album o tym samym tytule. „Effatha” to 11 barwnych historii o Kobiecie. Każda piosenka ma swój tytuł-imię i nowoczesny, wewnętrzny klimat.

Więcej…

 
14. Festiwal Pieśni Sakralnej

14. Festiwal Pieśni Sakralnej odbędzie się 24 maja 2013 r. w parafii Miłosierdzia Bożego w Grójcu. Festiwal jest organizowany corocznie i biorą w nim udział dzieci oraz młodzież z przedszkoli, szkół podstawowych oraz szkół wyższych z powiatu grójeckiego oraz całej Polski. W zeszłym roku w festiwalu wzięło udział blisko 200 osób, a w tym roku organizatorzy przewidują jeszcze większe zainteresowanie tym wydarzeniem.

Więcej…

 
Rusza 10 – jubileuszowa - edycja wielkopostnej trasy zespołu Full Power Spirit

Już po raz 10 członkowie hip-hopowego składu Full Power Spirit wyruszą w trasę po Polsce ze swoim autorskim programem ewangelizacyjno – motywacyjno – profilaktycznym zatytułowanym „Znajdź pomysł na siebie”. W tym roku specjalnie na tę okazję zespół przygotował nową oprawę graficzną koncertów, nowe wizualizacje i nowe treści.

Więcej…

 
Tam gdzie „Miłość wystarczy”

9 lutego br. będzie miała miejsce premiera debiutanckiej płytu zespołu PANdamusic - „Tam Tam”. Inspiracją do powstania zespołu PANdamusic był Psalm 29, w którym Boskie dźwięki unoszą się ponad ziemią niosąc przesłanie Miłości. Psalm zakończony jest słowami „Pan da siłę swojemu ludowi”. Im Pan dał również muzykę by mogli nieść to samo przesłanie - stąd ta sympatyczna nazwa.

Więcej…

 
Światło Życie - płyta, która łączy pokolenia

23 lutego ukaże się na rynku wyjątkowy album „Światło Życie”. Krążek będzie zawierał 12 utworów - Piosenek Roku Ruchu Światło-Życie w opracowaniu zespołu New Life’m - jednego z prekursorów polskiej muzyki chrześcijańskiej.

Więcej…

 
Kuba Kornacki & Przyjaciele

Videoklip do utworu "Tato" promujący nowy projekt płytowy Jakuba Kornackiego z udziałem m. in. Cezarego Paciorka, Maćka Afanasjewa, Grzegorza Nadolnego i Szymona Damięckiego. Płytę można zamawiać wysyłając mail na adres: studiokanaan@gmail.com.

Więcej…

 
Alijah - W Jego Sercu

Debiutanca płyta zespołu Alijah "W Jego Sercu" to zbiór psalmów Starego Testamentu które stały się inspiracją dla powstania projektu muzycznego. Pomysł narodził się w 2007 roku. W ciągu dwóch lat na kanwie tekstów wybranych psalmów zostały napisane kompozycje, które trudno umiejscowić w konkretnej stylistyce muzycznej, choć z całą pewnością projekt można zaliczyć do nurtu muzyki chrześcijańskiej.

Więcej…

 
Koncert jakich mało - Jednego Serca Jednego Ducha 2012

Blisko 50 osób od techniki estradowej, ponad 100 wolontariuszy, prawie 200 artystów, a przede wszystkim 40 000 chórzystów na widowni - tak przedstawiają się liczby największego wydarzenia muzyki chrześcijańskiej w Polsce. Ukazał się wyjątkowy album Jednego Serca Jednego Ducha 2012.

Więcej…

 
Lekki jak ptak

Właśnie minęły 99 urodziny wyjątkowego człowieka - dziadka Mate.o - Pana Wincentego. To dla niego Mate.o napisał utwór "Lekki jak ptak" - Singiel promujący nową płytę Mate.o Akustyczny & Przyjaciele pt. "Usiądź przy mnie". Warto posłuchać zarówno Pana Wincetego jak i Mate.o.

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednie 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 46475 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - warsztaty tematyczne

Uczestnicy tegorocznych Archidiecezjalne...

ADM Wolin 2023 - obiad i Plac przed Biblioteką

Gościnne progi Biblioteka Publiczna Gmin...

blog ichtis

Facebook