Dziś: środa, 24 lipca 2024
Imieniny: Kinga, Krystyna, Olga

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Gryfice 2012
Piesza Młodzieżowa Pielgrzymka do Pustkowa

W dniach od 25 czerwca do 26 czerwca 2012 roku odbyła się Piesza Młodzieżowa Pielgrzymka do Sanktuarium Krzyża w Pustkowie. W pielgrzymce wzięła udział młodzież skupiona w wolontariacie Dni Młodych z różnych gryfickich szkół pod kierunkiem lokalnych koordynatorów Dni Młodych w Gryficach - księżmi - Sylwestrem Marculą i Pawłem Wiśniewskim.

Więcej…

 
Fotki z Dni Młodych Gryfice 2012

Opublikowaliśmy 1228 fotek w 22. fotogaleriach! Aby ułatwić Wam przeglądanie zdjęć ułożyliśmy je wszystkie zgodnie z punktami programu Dni Młodych. Nie pozostaje nam nic więcej jak życzyć Wam miłego dla oka oglądania i dzielenia się wrażeniami! 

Więcej…

 
Spotkanie wolontariuszy po Dniach Młodych w Gryficach

Tuż po zakończeniu Dni Młodych w Gryficach, w sobotę 5 maja 2012 r. o godz. 19.00 odbyło się spotkanie lokalnych organizatorów i wolontariuszy Dni Młodych. Gospodarzem spotkania był ks. proboszcz parafii NSPJ w Gryficach - ks. Ireneusz Pastryk.

Więcej…

 
Bezinteresowność, pomoc, ciepło

Długo zastanawiałam się, jakimi słowami zacząć tę relację. Było fajnie, spędziliśmy świetnie czas, Gryfice są piękne? To nic nie mówi - zwłaszcza z myślą o ludziach, którzy wciąż się wahają.

Więcej…

 
Kilka słów po Dniach Młodych

I tak chcąc, czy nie chcąc kolejne Archidiecezjalne Dni Młodych już za nami. W tym roku odbyły się one w Gryficach, malowniczej miejscowości nad Regą, około dwudziestu minut spokojnej jazdy samochodem od Bałtyku.

Więcej…

 
Zakończyły się zapisy na Dni Młodych

Zakończyły się ZAPISY internetowe na tegoroczne Archidiecezjalne Dni Młodych! Zarejestrowało się 1374 uczestników zgłoszonych przez 83 opiekunów z różnych parafii i wspólnot naszej Archidiecezji. Już 1 maja spotkamy się w Gryficach! Do zobaczenia!

Więcej…

 
Zakończenie peregrynacji Krzyża Dni Młodych po dekanacie gryfickim

W Wielki Piątek 6 kwietnia 2012 r. zakończyła się peregrynacja Krzyża Archidiecezjalnych Dni Młodych po dekanacie gryfickim. Zakończenie miało miejsce w Gryficach, gdzie około godz. 19.30 rozpoczęła się Droga Krzyżowa ulicami Gryfic. Podczas nabożeństwa jako pierwsza krzyż niosła młodzież skupiona przy wolontariacie Dni Młodych.

Więcej…

 
Lista warsztatów

Podczas tegorocznego spotkania na Dniach Młodych w Gryficach zapraszamy Was do wzięcia udziału w kilku nowych warsztatach, m.in.: decoupage, fotografia otworkowa, krawieckie, strzeleckie, taneczne, układania kwiatów z bibuły i wiele innych, sprawdzonych, tj.: dziennikarskie, fotograficzne, medyczne, muzyczne, teatr ognia itp. Możesz wybierać już spośród 48. różnych warsztatów! Zobacz pełną listę i pamiętaj: kto pierwszy ten lepszy!

Więcej…

 
Program Dni Młodych w Gryficach

Informacja z ostatniej chwili: znamy już wstępny program tegorocznych Dni Młodych w Gryficach! W tym roku na wspólne świętowanie zapraszamy Was w dniach 1-3 maja br. :) Zobacz program Archidiecezjalnych Dni Młodych 2012!

Więcej…

 
Jest już logo Dni Młodych w Gryficach!

Archidiecezjalne Dni Młodych w Gryficach zbliżają się już dużymi krokami. Specjalnie na tę okazję zaprojektowano logo, które będzie towarzyszyło młodzieży, przyjeżdżającej na Dni Młodych.

Więcej…

 
Wielki Post z krzyżem Dni Młodych rozpoczęty

W pierwszych dniach Wielkiego Postu tj. od 22 do 29 lutego 2012 r. parafia Niepokalanego Poczęcia NMP w Górzycy gościła krzyż Dni Młodych. Krzyż ten peregrynuje po dekanacie Gryfickim.

Więcej…

 
Wielkopostne, nocne czuwanie w Gryficach

24 lutego 2012 r. w parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Gryficach odbyło się wielkopostne, nocne czuwanie dla młodzieży. Podczas spotkania odbyły się również warsztaty muzyczne, których uczestnicy mają stworzyć scholę śpiewającą na Dniach Młodych w Gryficach. Na czuwanie przybyło około 30 młodych ludzi z Gryfic i okolic, a także ze Szczecina.

Więcej…

 
Harmonogram peregrynacji Krzyża ADM po dekanacie Gryfice

27 listopada 2011 r. w dekanacie Gryfice rozpoczęła się peregrynacja krzyża Archidiecezjalnych Dni Młodych, która jest częścią duchowych przygotowań do tego spotkania, które odbędzie się w dniach 1-3 maja 2012 r. w Gryficach. Zapraszamy wszystkich młodych z Gryfic i okolic do włączenia się w tą duchową podróż.

Więcej…

 
Warsztaty muzyczne scholi ADM

Jeżeli skończyłeś/aś 16 lat, będziesz uczestniczyć w Dniach Młodych w Gryficach, masz w sobie dużo radości i pragnienie stworzenia scholi animującej ADM, to zapraszamy Cię na warsztaty muzyczne, które odbędą się w dniach 24-25 lutego 2012 r. w Gryficach.

Więcej…

 
Wyjazd integracyjny wolontariuszy

W dniach od 3 do 5 lutego 2012 r. w Niechorzu odbył się wyjazd integracyjny dla młodzieży skupionej w wolontariacie Archidiecezjalnych Dni Młodych w Gryficach. Opiekunami wyjazdu byli ks. Sylwester Marcula, ks. Paweł Wiśniewski oraz p. Magdalena Halak. Celem zgrupowania było poznanie się i nabranie sił do wspólnej pracy podczas organizacji Dni Młodych. Młodzież chętna do współtworzenia Dni Młodych miała okazję wzajemnie się poznać, aby tym efektywniej pomagać w organizacji Dni Młodych w Gryficach.

Więcej…

 

<< pierwsza 1  2   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 26611 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2024 - foto

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z A...

XX Marsz dla Życia przeszedł ulicami Szczecina!

Ulicami miasta już po raz 20 przemaszero...

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

blog ichtis

Facebook