Dziś: poniedziałek, 27 maja 2024
Imieniny: Juliusz, Magdalena, Jan

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Choszczno 2011
Wolontariat bez końca

Na przełomie czerwca i lipca 2011 r. obyły się Rekolekcje Chorych i Niepełnosprawnych, w których udział brały osoby chore i niepełnosprawne z Dolic, Koszalina, Barlinka, Gryfic, Pławna oraz Wardynia. Rekolekcje trwały 10 dni, w tym czasie uczestnicy korzystali z choszczeńskiego basenu, rowerów wodnych , kajaków oraz rejsu statkiem po jeziorze Klukom.

Więcej…

 
Wolontariusze Dni Młodych z Choszczna na Lednicy

Dnia 4 czerwca 2011 roku wolontariusze Dni Młodych z Choszczna uczestniczyli w Ogólnopolskim Spotkaniu Młodych Lednica 2011. W tym roku hasłem spotkania były słowa: „JP2 – liczy się świętość”. Opiekunami grupy byli lokalni koordynatorzy ADMu ks. Adam Krzykała (parafia św. Jadwigi w Choszcznie) i ks. Paweł Wiśniewski (parafia Narodzenia NMP w Choszcznie).

Więcej…

 
Moje Westerplatte

Moje Westerplatte nie poległo, walczyło i wytrwało. Dajmy sobie szanse na coś lepszego i miejmy zaufanie do tego najważniejszego Gościa, który jest nad nami i patrzy co tam kminimy. Pewnie myśli, co oni mogą beze mnie, ale musimy dać Mu do zrozumienia, że nie chcemy nic robić bez Niego.

Więcej…

 
Niezwykłe wotum w Sanktuarium

W pierwszą sobotę miesiąca, tj. 7 maja 2011 r. w Sanktuarium Matki Bożej Nieustającej Pomocy odbyło się niecodzienne zdarzenie. S. Gracjana UK, która straciła serdeczny palec podczas Archidiecezjalnych Dni Młodych w Choszcznie podarowała obrączkę, zniekształconą podczas wypadku do kształtu łezki jako wotum w intencji powołań kapłańskich i zakonnych.

Więcej…

 
Wolontariusze ADM na Marszu dla życia

Dnia 8 maja 2011 roku cały autokar wolontariuszy z Dni Młodych w Choszcznie wyjechał do Szczecina na największy w Polsce marsz dla życia. W tym roku marsz odbył pod hasłem: „Dzieci - nasze anioły". Pod opieką księży koordynatorów choszczeńskich Dni Młodych: ks. Adama Krzykały (parafia św. Jadwigi w Choszcznie) oraz ks. Pawła Wiśniewskiego (parafia Narodzenia NMP w Choszcznie) wolontariusze nieśli podczas marszu flagi.

Więcej…

 
Nocne czuwanie przed ADM w Choszcznie

Równo miesiąc przed rozpoczęciem Archidiecezjalnych Dni Młodych w Choszcznie, a więc 1 kwietnia 2011 roku odbyło się nocne czuwanie młodzieżowe. Do Sanktuarium Matki Bożej Nieustającej Pomocy przybyła młodzież z Drawna wraz z ks. Dariuszem Doburzyńskim, z Recza wraz z ks. Kryspinem Gasiulewiczem oraz z Choszczna z księżmi koordynatorami Dni Młodych w Choszcznie: ks. Adamem Krzykałą i ks. Pawłem Wiśniewskim. Gospodarzami czuwania były siostry Uczennice Krzyża. Czuwanie miało na celu duchowe przygotowanie do zbliżających się kolejnych Dni Młodych, które odbędą się po raz kolejny w Choszcznie.

Więcej…

 
Spotkanie wolontariuszy po ADM

Dzień po zakończeniu Archidiecezjalnych Dniach Młodych w Choszcznie, tj. 4 maja 2011 roku miało miejsce spotkanie wolontariuszy wraz z lokalnymi koordynatorami Dni Młodych: ks. Adamem Krzykałą i ks. Pawłem Wiśniewskim. Nie było to już spotkanie przygotowujące, ale odprężające, bowiem wolontariusze zaangażowani w pracę, teraz mogli odpocząć i wspólnie przy herbacie i ciastku wspominać zakończone ADM w Choszcznie.

Więcej…

 
Videorelacja z koncertu Full Power Spirit

Full Power Spirit on tour zawitali także do Choszczna! Videorelacja z niedzielnego koncertu FPS podczas Dni Młodych. Absolutna gwiazda programu! W bonusie - występ jedynego w swoim rodzaju i niepowtarzalnego Ogóra, który pokazał nam próbkę swoich umiejętności tanecznych! Ale to było dobre! Przeżyjmy to jeszcze raz!

Więcej…

 
Filmy z Dni Młodych cdn.

Filmy video z absolutnie fenomanalnych warsztatów tańca lednickiego oraz hip-hop beatbox i freestyle. Ponadto video z niedzielnego koncertu Łobuzów Jezusa!

Więcej…

 
Filmiki z Dni Młodych 2011

Filmiki video zarejestrowane podczas integracji na rozpoczęcie programu Dni Młodych w Choszcznie. Spotkanie młodzieży, duszpasterzy, katechetów, sióstr zakonnych i animatorów odpowiedzialnych za duszpasterstwo młodzieży odbyło się w dniach 30 kwietnia - 3 maja 2011 r. Czy jest lepszy sposób by spędzic majówkę?

Więcej…

 
Choszczno ma otwarte serca dla młodych

Od soboty 30 kwietnia 2011 roku, przez cztery dni, Choszczno było po raz drugi z rzędu gospodarzem Archidiecezjalnych Dni Młodych. Młodzież w liczbie prawie 1500 przybyła z całej archidiecezji oraz z poza - z Niemiec z zaprzyjaźnionej diecezji bamberskiej, z Poznania, z Warszawy, z Gorzowa. Hasłem tegorocznego spotkania były słowa „Mocni w wierze". Dni te były również przypomnieniem spuścizny błogosławionego Jana Pawła II, który zapoczątkował pomysł spotykania się młodych.

Więcej…

 
Napis "JP II" z lotu ptaka

3, 2, 1... start! Wbiegamy w literki "JP II"! Kilka chwil po Mszy beatyfikacyjnej blogosławionego Jana Pawła II wszyscy uczestnicy Dni Młodych i mieszkańcy Choszczna mogli uczesnticzyć w tworzeniu niezwyklej forografii - napisu "JP II" z lotu ptaka. Ponad 1500 osób utworzyło "żywy" napis pokolenia "JP II".

Więcej…

 
Fotki z Dni Młodych

Dodaliśmy już prawie 1000 zdjęć w 20 galeriach! Do naszych fotogalerii ciągle wrzucamy kolejne fotki z poszczególnych punktów programu Dni Młodych. Zobacz już dodane zdjęcia - kliknij TUTAJ.

 
Polonez na 1500, czyli filmy z Dni Młodych

Więcej…

 
Droga krzyżowa wolontariuszy Dni Młodych w Choszcznie

Dwa tygodnie przed rozpoczęciem kolejnych Dni Młodych w Choszcznie, czyli dnia 15 kwietnia 2011 r. wolontariusze z Choszczna przeszli ulicami miasta w Drodze Krzyżowej. W czasie drogi rozważano życie i spuściznę pozostawioną po papieżu Janie Pawle II.

Więcej…

 

<< pierwsza 1  2   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 21356 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

XX Marsz dla Życia przeszedł ulicami Szczecina!

Ulicami miasta już po raz 20 przemaszero...

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - warsztaty tematyczne

Uczestnicy tegorocznych Archidiecezjalne...

blog ichtis

Facebook