Dziś: środa, 19 czerwca 2024
Imieniny: Gerwazy, Protazy, Julianna

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Co będzie?
Zobacz "Wolnych" w sieci kin Helios!

Mamy dobre wiadomości! Dzięki zainteresowaniu widzów lista kin, które zagrają film "Wolni. Podróż do wnętrza" stale się powiększa. W najbliższą sobotę 15 czerwca zagrają go wszystkie kina sieci Helios!

Więcej…

 
Filmowe spotkania o tematyce religijnej

Serdecznie zapraszamy do udziału w seansach filmowych o tematyce religijnej. Najbliższe seanse odbędą się 15 czerwca (tj. sobota) o godz. 12.00 i 17.45. Wspólnie obejrzymy wyjątkowy film pt. "Powołany 2". Kolejne seanse odbędą się 14 września, podczas których obejrzymy film pt. "Wolni. Podróż do wnętrza".

Więcej…

 
ADM Wolin 2024 - foto

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Archidiecezjalnych Dni Młodych, które odbyły się w dniach 30 maja - 1 czerwca 2024 r. w Wolinie. Wybór miasta związany był z obchodzonym w naszej Archidiecezji Jubileuszem 900-lecia Pomorskiej Misji św. Ottona z Bambergu. W naszym wspólnym święcie młodych wzięło udział ok. 203 uczestników zgłoszonych z 19 grup z różnych parafii i wspólnot Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej.

Więcej…

 
Powstaje nowy film o odważnych nastolatkach - Znak sprzeciwu

Gdy próbowano zabrać im Boga znaleźli siłę, by przeciwstawić się złu… Stowarzyszenie Rafael tworzy film o odważnych nastolatkach, którzy stawili opór twórcom nowego świata… Świata bez Boga. Film „Znak sprzeciwu” opowie o Alicji Groszek i jej szkolnych kolegach z Włoszczowy, którzy jeszcze przed maturą musieli zdać egzamin dojrzałości z życia.

Więcej…

 
Oferta edukacyjna Wydziału Teologicznego US

Jakie studia wybrać, aby zostać specjalistą ds. Rodziny? Podpowiadamy! Wejdź na stronę kandydaci.usz.edu.pl i wybierz kierunek "Nauki o rodzinie – doradztwo, coaching, mediacje" (studia I lub II stopnia) na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Szczecińskiego.

Więcej…

 
Summer Camp na jachtach

Fundacja Life Surfers serdecznie zaprasza młodzież na swój tegoroczny Summer Camp 2024 "Wypłyń na głębie", który odbędzie się w dniach 30 sierpnia - 1 września nad Jeziorem Dąbskim w Szczecinie.

Więcej…

 
Film, po którym chce się żyć!

W najbliższy piątek do polskich kin wejdzie film "Wolni. Podróż do wnętrza". To w największym skrócie przepiękna opowieść o życiu zakonów kontemplacyjnych. Twórcy filmu, dzięki szczególnym okolicznościom otrzymali dostęp do dwunastu zamkniętych na co dzień klasztorów w Hiszpanii. A owocem ich pracy jest właśnie ta produkcja. 

Więcej…

 
Jedno życie - w kinach od 31 maja

Dwukrotny zdobywca Oscara Anthony Hopkins jako sir Nicholas Winton, który tuż przed wojną ocalił ponad 600 dzieci z rąk hitlerowców. Jego historia ujrzała światło dzienne dopiero po 40 latach i wzruszyła miliony ludzi na całym świecie. Prawdziwa historia zwykłego człowieka, który przeciwstawił się hitlerowskiej machinie zagłady. "Jedno życie" - znakomita obsada w poruszającej opowieści o odwadze, poświęceniu i wdzięczności, które mogą odmienić świat! Premiera kinowa 31 maja!

Więcej…

 
VI Forum Młodych Ogień z Nieba w Szczecinie

16 listopada 2024 r., szczecińska Fundacja Life Surfers, planuje zorganizować VI edycję Forum Młodych Ogień z Nieba. Jest to wydarzenie całodzienne, które będzie sie odbywać w godz. 10.00-20.00 w Szczecinie. Wydarzenie ma charakter cykliczny i jest skierowane głównie do ludzi młodych, a jego uczestnicy pochodzą z różnych części Polski.  

Więcej…

 
iGramy z Pokusą odkryciem roku CCM 2024

Już po raz dziesiąty zespoły i soliści grający muzykę z chrześcijańskim przesłaniem stanęli do konkursu, by rywalizować o tytuł Muzycznego Odkrycia Roku Muzyki CCM (ang. Contemporary Christian Music).

Więcej…

 
Młodzież lokalnie: genialnie! – Konkurs PNWM wystartował!

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży (PNWM) zaprasza młodych ludzi do zgłaszania swoich projektów w konkursie o kolejną Polsko-Niemiecką Nagrodę Młodzieży. "Młodzież lokalnie: genialnie!" to motto VIII edycji Nagrody Młodzieży w latach 2024–2026. Tym razem celem jest, aby młodzi ludzie samodzielnie opracowali, zaplanowali i zrealizowali swoje pomysły na projekty od A do Z. Zgłoszenia przyjmowane są do 15 września 2024 r.

Więcej…

 
XX Marsz dla Życia przeszedł ulicami Szczecina!

Ulicami miasta już po raz 20 przemaszerował szczeciński Marsz dla Życia. Jak co roku radosna i rodzinna manifestacja wyruszyła z Jasnych Błoni o godzinie 15, tym razem pod hasłem "Życie nie zna granic". Uczestnicy świadczyli o swoim szacunku do wartości rodziny i życia człowieka od poczęcia do naturalnej śmierci.

Więcej…

 
"Przysięga Ireny" - zmieniaj świat swoją odwagą!

"Przysięga Ireny" to prawdziwa historia oparta na faktach z życia Ireny Gut-Opdyke, która z narażeniem życia ratowała Żydów ukrywających się po likwidacji getta. To przejmująca opowieść o zachowaniu człowieczeństwa w nieludzkich czasach II wojny światowej. Premiera w polskich i amerykańskich kinach już 19 kwietnia.

Więcej…

 
Wyjazd na Marsz dla Życia w Rzymie z FMS

Fundacja Małych Stópek, w dniach 20 – 26 maja 2024 r., zapraszamy na wyjazd do Rzymu na międzynarodowy Marsz dla Życia.  Jest to pielgrzymka w intencji obrony nienarodzonych, której elementem będzie nie tylko uczestnictwo w międzynarodowym marszu Obrońców Życia z całego świata, ale również udział w Mszy Świętej przy grobie św. Jana Pawła II. Zapisy do 14 stycznia.

Więcej…

 
The Chosen - komiks

Ich życiowe sytuacje wydawały się beznadziejne: Maria Magdalena, której duszą zawładnęły demony... Szymon i Andrzej, gnębieni przez rzymskiego okupanta... Mateusz, który nie miał na tym świecie nikogo prócz wrogów... dopóki nie pojawił się Jezus.

Więcej…

 

<< pierwsza 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 39953 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2024 - foto

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z A...

XX Marsz dla Życia przeszedł ulicami Szczecina!

Ulicami miasta już po raz 20 przemaszero...

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

blog ichtis

Facebook