Dziś: sobota, 15 czerwca 2024
Imieniny: Jolanta, Wiola, Wit

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Fotogalerie
ADM Wolin 2024 - foto

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Archidiecezjalnych Dni Młodych, które odbyły się w dniach 30 maja - 1 czerwca 2024 r. w Wolinie. Wybór miasta związany był z obchodzonym w naszej Archidiecezji Jubileuszem 900-lecia Pomorskiej Misji św. Ottona z Bambergu. W naszym wspólnym święcie młodych wzięło udział ok. 203 uczestników zgłoszonych z 19 grup z różnych parafii i wspólnot Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej.

Więcej…

 
XX Marsz dla Życia przeszedł ulicami Szczecina!

Ulicami miasta już po raz 20 przemaszerował szczeciński Marsz dla Życia. Jak co roku radosna i rodzinna manifestacja wyruszyła z Jasnych Błoni o godzinie 15, tym razem pod hasłem "Życie nie zna granic". Uczestnicy świadczyli o swoim szacunku do wartości rodziny i życia człowieka od poczęcia do naturalnej śmierci.

Więcej…

 
ADM Wolin 2023 - warsztaty tematyczne

Uczestnicy tegorocznych Archidiecezjalne Dni Młodych Wolin 2023 wzięli udział w 28. różnych warsztatach tematycznych m.in.: baristyczne, eko-świece, ekologiczne, ewangelizacyjne, fotograficzne, graffiti, gry logiczno-matematyczne, kulinarne, liturgiczne, malarskie, muzyczne, taneczne, żeglarstwo regatowe itp. Warsztaty prowadzone były przez animatorów kultury, wolontariuszy oraz pracowników różnych placówek oświatowych.

Więcej…

 
ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego święta młodych podczas Archidiecezjalne Dni Młodych Wolin 2023 to także pierwsza gwiazda programu rozrywkowo-kulturalnego, czyli koncert zespołu Siewcy Lednicy! Fotorelacja z naszej wspólnej zabawy podczas koncertu na Scenie Głównej na Błoniach w Wolinie (piątek, 9 czerwca, godz. 18.00). Dziękujemy za Waszą radość, tańce, śpiew i entuzjazm! Jesteście niesamowici!

Więcej…

 
ADM Wolin 2023 - obiad i Plac przed Biblioteką

Gościnne progi Biblioteka Publiczna Gminy Wolin oraz zielony Plac przed Biblioteką były naszym miejscem spotkań na posiłki, ogniska, rozmowy, integracje, gry i zabawy, strefę chillout`u oraz - po prostu - wspólne bycie ze sobą! W tym miejscu szczególnie swój czas i uwagę poświęcali nasi wspaniali wolińscy wolontariusze - duzi i mali (w czerwonych koszulkach).

Więcej…

 
ADM Wolin 2023 - Msza Święta i rozpoczęcie spotkania

Święta, święta i po świętach... Ale mamy dla Was pierwszą porcję fotek z Archidiecezjalnych Dni Młodych Wolin 2023, które odbyły się w długi, czerwcowy weekend (8-10 czerwca 2023 r.) w przepięknym i gościnnym Wolinie! Zaczynamy od kilku zdjęć z Mszy Świętej pod przewodnictwem Księdza Arcybiskupa Metropolity Andrzeja Dzięgi.

Więcej…

 
Ogień i deszcz - Michael W. Smith

W niedzielę 16 kwietnia w ogromnej hali „Arena Gliwice” na jedynym koncercie w Polsce zaśpiewał Michael W. Smith. I to jak! Tego dnia nowoczesna hala w Gliwicach zamieniła się w prawdziwą Arenę uwielbienia. Animował ją ze sceny sam Michael W. Smith z zespołem. I naprawdę nikt nie musiał nikogo zachęcać: „Cała sala śpiewa z nami!”, bo kilka tysięcy gardeł za wokalistą zza Oceanu powtarzało „Awesome God” („Nasz Bóg jest potężny”), oddając chwałę Najwyższemu.

Więcej…

 
ADM Chojna 2021 - Msza Święta i wieczór w kościele

Archidiecezjalne Dni Młodych Chojna 2021 zakończyła Msza Święta koncelebrowana pod przewodnictwem Księdza Biskupa Henryka Wejmana w Kościele Mariackim w Chojnie. Po Eucharystii uczestnicy spotkania wzięli udział w wieczornym, muzycznym uwielbieniu pt. „Młodzieńcze poWSTAŃ i chwal Pana!”, które poprowadziła Schola ADM pod opieką Michała Milera.

Więcej…

 
ADM Chojna 2021 - koncert niemaGOtu

Wspólny czas Dni Młodych w Chojnie ubogacił koncert chrześcijańskiego zespołu niemaGOtu - twórców hymnu Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016. Koncert odbył się w sobotnie popołudnie na scenie głównej ADM Chojna 2021 na Placu Przy Ratuszu. W czasie koncertu można było kupić płyty i gadżety zespołu, a po koncercie artyści podpisywali krążki oraz robili sobie wspólne zdjęcia z uczestnikami koncertu.

Więcej…

 
ADM Chojna 2021 - świadectwo s. Nulli UK

W popołudniowym programie Archidiecezjalnych Dni Młodych Chojna 2021 gościliśmy s. Nullę ze zgromadzenia Sióstr Uczennic Krzyża, która podzieliła się z uczestnikami spotkania swoim świadectwem uzdrowienia ze śmiertelnej choroby za przyczyną bł. kard. Stefana Wyszyńskiego. Przed spotkaniem, w Kościele Mariackim w Chojnie, miał miejsce czas pojednania zatytułowany „Młodzieńcze WSTAŃ… i dotknij łaski miłosierdzia!”.

Więcej…

 
ADM Chojna 2021 - gra miejska

Archidiecezjalne Dni Młodych to także czas wspólnej zabawy i integracji oraz czas zajęć sportowo-rekreacyjnych. Gmina i miasto Chojna zaprosiły uczestników ADM do udziału w grze miejskiej, dzięki, której młodzież mogła zwiedzić Chojnę oraz jej najbardziej charakterystyczne miejsca i zabytki. Wśród 10-osobowych zespołów, które wzięły udział w grze rozlosowano nagrody rzeczowe: książki i płyty zespołu niemaGOtu. 

Więcej…

 
ADM Chojna 2021 - uroczystość rozpoczęcia

Archidiecezjalne Dni Młodych Chojna 2021 rozpoczęły się uroczyście w samo południa 2 października 2021 r. w kościele Mariackim pod przewodnictwem Ks. Arcybiskupa Metropolity Andrzeja Dzięgi. W nabożeństwie rozpoczęcia wzięli udział włodarze miasta - z Panią Burmistrz Barbarą Rawecką na czele - oraz blisko 800. osobowa grupa młodzieży i ich opiekunowie: księża duszpasterze, siostry zakonne, katecheci i animatorzy świeccy z ponad 40. parafii i wspólnot Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej.

Więcej…

 
ADM Chojna 2021 - przyjazd grup i integracja

Fotorelacja z przyjazdu grup i muzyczno-tanecznej integracji uczestników Archidiecezjalnych Dni Młodych Chojna 2021, która odbyła się przy scenie głównej na Placu przy Ratuszu. Integrację poprowadził ks. Krzysztof Kontek - proboszcz parafii pw. św. Jana Chrzciciela w Krzęcinie wraz z młodzieżową grupą wolontariuszy chojeńskich. 

Więcej…

 
ADM Chojna 2021 - przygotowania

Recepcja Archidiecezjalnych Dni Młodych odbyła się w gościnnych progach Centrum Informacji w Chojnie. W przygotowanym dzień wcześniej punkcie, opiekunowie grup odbierali pakiety materiałów dla uczestników swoich grup. Każdy uczestnik spotkania otrzymał książeczkę uczestnika ze śpiewnikiem, a pierwsze 200. osób zgłoszonych w elektornicznym systemie rejestracji - otrzymało także książkę pt. "Cud Kardynała Wyszyńskiego. Uzdrowienie Siostry Nulli". Grupy przyjeżdżające do Chojny mogły sobie rówież zrobić pamiątkowe zdjęcie na ściance medialnej ADM oraze neonie z napisam "Chojna".

Więcej…

 
Czuwanie Młodych ze św. Józefem

W piątek, 19 lutego br., w kościele parafialnym pw. Świętej Rodziny w Szczecinie - z inicjatywy Sióstr Uczennic Krzyża - odbyło się Czuwanie Młodych ze św. Józefem. Rozpoczęło się o godz. 20.00 wprowadzeniem ikony św. Józefa. Następnie, przy akompaniamencie scholi, młodzi adorowali Najświętszy Sakrament, była też okazja do spowiedzi świętej. Spotkanie zakończyło się Eucharystią, koncelebrowaną o godz. 22.30.  

Więcej…

 

<< pierwsza 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 112351 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2024 - foto

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z A...

XX Marsz dla Życia przeszedł ulicami Szczecina!

Ulicami miasta już po raz 20 przemaszero...

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

blog ichtis

Facebook